Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań fundatorem pomnika
~Łososiowy Grzybień niezalogowany
6 września 2018r. o 3:26
Jak dobrze widać w powyższych wypisach - wielu potomków sowieckich sołdatów, którzy masowo gwałcili ich babcie, wolałoby jakiś postument z czerwoną zwiezdą. Ale takiego wała! Postawimy tam polski pomnik, kacapy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kobaltowy Pigwowiec niezalogowany
6 września 2018r. o 6:11
Nie ma dla znaczenia co tam stanie. Mogą posadzić drzewo będzie taniej. Jeden pomnik w ta czy w tamta nie ma to najmniejszego znaczenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowa Dynia niezalogowany
6 września 2018r. o 7:33
Ja mogę dać 400.000 tys przebiegu z mojego golfa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciany Zawilec niezalogowany
6 września 2018r. o 8:14
Grobelny wziął kase za projekt? Teraz trzeba się złożyć. Przecież miasto jest w dobrej kondycji finansowej- a może nie jest, tylko przed wyborami car nie chce sie przyznać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Migdałowiec niezalogowany
6 września 2018r. o 9:14
~Łososiowy Grzybień napisał(a): Jak dobrze widać w powyższych wypisach - wielu potomków sowieckich sołdatów, którzy masowo gwałcili ich babcie, wolałoby jakiś postument z czerwoną zwiezdą. Ale takiego wała! Postawimy tam polski pomnik, kacapy.


Hej kolego, nie zapominaj że komunizm wynaleźli niemieccy żydzi, czyli nasi sojusznicy i właściciele "niepodległej" :)
Kojarzysz Karola Marksa i Engelsa?
Synem zgwałconej jest się z musu a głupim i zakłamanym z wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
6 września 2018r. o 9:44
~Kobaltowy Pigwowiec napisał(a): Nie ma dla znaczenia co tam stanie. Mogą posadzić drzewo będzie taniej. Jeden pomnik w ta czy w tamta nie ma to najmniejszego znaczenia...

Uwierz mi, ma znaczenie.
Ma znaczenie jakiej mowy używasz, jakie wiersze czytasz, u kogo pobierałeś nauki.
Jeśli dla kogoś nie ma to wszystko znaczenia to jest pustakiem, wydmuszką, nic nie znaczącym trybikiem. Który nie wiedzieć po co się kręci.
Bóg, Honor, Ojczyzna - to powinny być podstawy bytu każdego z nas. I nie jako slogan wykrzykiwany przez ludzi, którzy często nie wiedzą co te słowa znaczą, ale jako wartości, na podstawie których budujemy nasz byt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Migdałowiec niezalogowany
6 września 2018r. o 9:55
Bóg, Honor i Ojczyzna?
A może Nauka, Gospodarka, Pieniądz?

Bóg, Honor i Ojczyzna kojarzy mi się z powiedzeniem "bosy ,ale w ostrogach".
Trzeba wymazać sztandarowe hasła typowo emocjonalne na hasła racjonalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Diaskia niezalogowany
6 września 2018r. o 10:20
~~Rudawy Migdałowiec napisał(a): Bóg, Honor i Ojczyzna?
A może Nauka, Gospodarka, Pieniądz?

Bóg, Honor i Ojczyzna kojarzy mi się z powiedzeniem "bosy ,ale w ostrogach".
Trzeba wymazać sztandarowe hasła typowo emocjonalne na hasła racjonalne.

"Jeśli dla kogoś nie ma to wszystko znaczenia to jest pustakiem, wydmuszką, nic nie znaczącym trybikiem. Który nie wiedzieć po co się kręci."
Najważniejsze to napchać kałdun i na wakacje do Egiptu pojechać.
Janusze zapyziałe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza