Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski prezentuje swój program
~~Ochrowa Jeżówka niezalogowany
18 września 2018r. o 22:26
~~Płoworuda Porzeczka napisał(a): Roman to sprawdzony, dobry gospodarz miasta.
Małkowski wiele obiecuje ale nie ma żadnej gwarancji, że potrafi to zrealizować.
Moim zdaniem głos oddany na Małkowskiego to głos zmarnowany.



Mam poważne wątpliwości co do dobrego gospodarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Jukka niezalogowany
19 września 2018r. o 2:54
~~Ochrowa Jeżówka napisał(a):
~~Płoworuda Porzeczka napisał(a): Roman to sprawdzony, dobry gospodarz miasta.
Małkowski wiele obiecuje ale nie ma żadnej gwarancji, że potrafi to zrealizować.
Moim zdaniem głos oddany na Małkowskiego to głos zmarnowany.



Mam poważne wątpliwości co do dobrego gospodarza


Dobry gospodarz dla samych swoich .Zadowolony że młodzi rozjeżdżają się po świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Turzyca niezalogowany
20 września 2018r. o 2:43
Ożywili się klakierzy i wazeliniarze. Każda władza miała i ma takich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczna Turzyca niezalogowany
20 września 2018r. o 12:12
Może coś więcej panie Makowski .Co my młodzi mamy tu szukać.Chcemy zmian ale najpierw musimy żyć , mieszkać , utrzymywać nasze rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
20 września 2018r. o 14:56
~~Pszeniczna Turzyca napisał(a): Może coś więcej panie Makowski .Co my młodzi mamy tu szukać.Chcemy zmian ale najpierw musimy żyć , mieszkać , utrzymywać nasze rodziny.


poczytaj program. Sam jestem młody i widze szereg działań. Chcę mieć dziecko, (becikowe) rozwijać firmę w Bc o tym mówi kandydat. i chce ruszyć kwestie mieszkań? rozwój i połaczenie gmin i nowe tereny inwestycyjne,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
21 września 2018r. o 4:23
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~~Pszeniczna Turzyca napisał(a): Może coś więcej panie Makowski .Co my młodzi mamy tu szukać.Chcemy zmian ale najpierw musimy żyć , mieszkać , utrzymywać nasze rodziny.


poczytaj program. Sam jestem młody i widze szereg działań. Chcę mieć dziecko, (becikowe) rozwijać firmę w Bc o tym mówi kandydat. i chce ruszyć kwestie mieszkań? rozwój i połaczenie gmin i nowe tereny inwestycyjne,.


Chcesz mie firme to super.Ale jak ją będziesz miał to sie dowiesz jak oni potrafią uprzykrzyć życie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Leszczyna niezalogowany
24 października 2018r. o 16:11
~~Płoworuda Porzeczka napisał(a): Roman to sprawdzony, dobry gospodarz miasta.
Małkowski wiele obiecuje ale nie ma żadnej gwarancji, że potrafi to zrealizować.
Moim zdaniem głos oddany na Małkowskiego to głos zmarnowany.


i wszystko jasne ;)..i stało się ;) etatowy antyukladowiec ..ach szkoda gadać ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowofioletowa Runianka niezalogowany
24 października 2018r. o 16:15
Lepiej mieć honor w opozycji niż być kur..ą w koalicji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza