Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Program Wiesława Ogrodnika
~~Pozłocisty Dyptam niezalogowany
25 września 2018r. o 13:10
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Naiwniak!

Nie ma, że każdy i zawsze!
I nie znaczy że zależny od rządzących!
Najwięcej to słupy (typu Plichta z AMBER GOLD) albo regionalne sitwy bardzo często powiązane z byłymi służbami (z ruskimi włącznie).
A te znaczące to chyba wszystkie są jakoś (bardziej lub mniej) zależne od kogoś.
PiS nawet gdyby bardzo chciał, nie mógłby tego 60-letniego węzła gordyjskiego rozwikłać.
Tu trzeba długich lat i przede wszystkim uzdrowienia świadomości ludzi - zwłaszcza politycznej. Z decydowana większość ludzi żyje w urojonym nierzeczywistym świecie głęboko wierząc, że to wszystko naprawdę (w tym wątku też to widać) .


Czyli komuś w/w dwaj przedsiębiorcy podlegają i są zależni? Teraz wszystko jasne! A firma, w której pracował Ogrodnik jako pracownik produkcyjny przed Zakładami Ceramicznymi, od kogo jest zależna? Od Rosjan czy od służb? Bo rozumiem, że z powodu tego uzależnienia, Ogrodnik nie pracował tam jako manager lecz jako szary pracownik?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Dyptam niezalogowany
25 września 2018r. o 13:12
Ach, i jeszcze jedno pytanie: jakimże to językiem obcym włada nasz szacowny manager- kandydat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
25 września 2018r. o 13:27
Ja tam nie wiem?
A musi czy powinien?

Najlepszy na świecie prezydent Bredzisław Komoruski to nawet polskiego nie znał!
A Król Jewrosojuza Tusek mimo wieloletnich intensywnych kursów, do dzisiaj ledwo duka po anglijsku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
25 września 2018r. o 13:30
~~Pozłocisty Dyptam napisał(a):

Czyli komuś w/w dwaj przedsiębiorcy podlegają i są zależni? Teraz wszystko jasne! A firma, w której pracował Ogrodnik jako pracownik produkcyjny przed Zakładami Ceramicznymi, od kogo jest zależna?


A czy ja Bóg jestem? Może nikomu?
Pisałem o statystyce matematycznej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Dyptam niezalogowany
25 września 2018r. o 14:02
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a):
~~Pozłocisty Dyptam napisał(a):

Czyli komuś w/w dwaj przedsiębiorcy podlegają i są zależni? Teraz wszystko jasne! A firma, w której pracował Ogrodnik jako pracownik produkcyjny przed Zakładami Ceramicznymi, od kogo jest zależna?


A czy ja Bóg jestem? Może nikomu?
Pisałem o statystyce matematycznej...


Czyli zero konkretów za to dużo bajania:) A co do statystyki, to w tej amerykańskiej firmie nie poznali się na "wybitnym manaferze" i nie docenili? Jakoś odesłali do dominanty funkcyjnej i płacowej? Oj, jak przykro:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Dyptam niezalogowany
25 września 2018r. o 14:08
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Ja tam nie wiem?
A musi czy powinien?

Najlepszy na świecie prezydent Bredzisław Komoruski to nawet polskiego nie znał!
A Król Jewrosojuza Tusek mimo wieloletnich intensywnych kursów, do dzisiaj ledwo duka po anglijsku :D


Czyli manager-kandydat się od nich w tej kwestii niczym nie różni? A już myślałem, że jest od nich lepszy. A jednak jest taki sam. Oj, jak przykro:(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
25 września 2018r. o 14:30
~~Pozłocisty Dyptam napisał(a): [

Czyli manager-kandydat się od nich w tej kwestii niczym nie różni? A już myślałem, że jest od nich lepszy. A jednak jest taki sam. Oj, jak przykro:(


A skąd wiadomo, że się nie różni w tej kwestii?
Tylko pytałem jakie to ma znaczenie dla zarządzania polskim miastem.

Jeśli zaś chodzi o zarządzanie, to z pewnością jest lepszy! Bo oni to skrajna klęska gospodarczo finansowa i miliardowe afery!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
25 września 2018r. o 14:36
~~Pozłocisty Dyptam napisał(a):

Czyli zero konkretów za to dużo bajania:) A co do statystyki, to w tej amerykańskiej firmie nie poznali się na "wybitnym manaferze" i nie docenili? Jakoś odesłali do dominanty funkcyjnej i płacowej? Oj, jak przykro:(


Piękny obraz ignorancji i arogancji!
Dlaczego miałbym wiedzieć wszystko o wszystkich firmach (nawet nie wskazałeś/aś które!)?

Skąd wiadomo, że się nie poznali? Pewnie zwyczajnie uznał, że nowa praca, będzie jeszcze lepsza. Tak robią wszyscy rozgarnięci - zawsze szukają lepszej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza