Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Platforma Samorządowa Powiatu Bolesławieckiego prezentuje kandydatów
~~Groszkowy Groszek niezalogowany
16 września 2018r. o 20:48
~Indygowa Nemezja napisał(a): Co to jest bałach?


W slangu , kłamstwo
np " BALASZKĘ W LOCIE MU ZAŁOŻYŁ A TEN NAWET NIE PISNĄŁ "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
16 września 2018r. o 20:49
PanM napisał(a): POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KSZTAŁCENIA KADR W AKCJI.
Reprezentujące wstydliwie Platformę Obywatelską pod szyldem Platformy Samorządowej / Szkoda że kandydaci nie startują jako tyldy.
/ nikt nie wie jaką rolę to centrum pełni ale KTOŚ złośliwy wystawił je na podest /

Po prezentacji nauczycieli z komitetu miejskiego PO KOMITET Impulsu Miasta i inny poważny kandydat mogą odetchnąć.
Mizeria , cienizna i kicz. Koncert życzeń , często pobożnych .
Największym atutem tego komitetu były darmowe talony na lody i kawę.
Pod koniec prezentacji radnych zostały dwa talony na lody./ tak wynikało z kontekstu osoby prowadzącej/ O limicie kaw nikt nie wspominał.
Największe emocje budziło poszukiwanie w niewielkim tłumie gapiów nieobecnych na prezentacji najbardziej zainteresowanych kandydatów na radnych.
Nie wiemy czy się wstydzili czy byli z tzw ekstremalnej łapanki że nikt nie zdążył ich powiadomić.To pozostanie w sferze domysłów .
Podsumowując super że taka prezentacja miła miejsce bo zaoszczędziła ewentualnym naiwnym rozczarowania po wyborach.[img=1537123050_h5dz3qy.png]Dopisane 16.09.2018r. o godz. 20:40:To moja prywatna opinia wyborcy do której mam prawo


Przemo daj se siana. Ty już pokazałeś "poziom" jak kandydowałeś. Prezydent z 1% poparciem się znalazł. Jeżeli tak piszesz to znaczy że niezłe zdenerwowanie wkradło się w szeregi kontrkandydatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
16 września 2018r. o 20:54
Kompromitacja pełną gębą. Platfusy jako niepartyjni. Śmiech na sali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowa Bazylia niezalogowany
16 września 2018r. o 20:55
Dziwi mnie fakt, że z list rzekomych samorządowców startują ludzie z ZSB. Zapomnieliscie już kto chciał zaorac Wam szkołę? Trochę autorefleksji i instynktu, ludzie. Panie Rudyk, przedstawiasz Pan dyrektora ZSB słowami " oto człowiek, który uratował szkołę budowlaną". Miej Pan na tyle godności, by powiedzieć przed kim. Zdaje się, że to był Wasz pomysł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Groszek niezalogowany
16 września 2018r. o 21:01
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
PanM napisał(a): POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KSZTAŁCENIA KADR W AKCJI.
Reprezentujące wstydliwie Platformę Obywatelską pod szyldem Platformy Samorządowej / Szkoda że kandydaci nie startują jako tyldy.
/ nikt nie wie jaką rolę to centrum pełni ale KTOŚ złośliwy wystawił je na podest /

Po prezentacji nauczycieli z komitetu miejskiego PO KOMITET Impulsu Miasta i inny poważny kandydat mogą odetchnąć.
Mizeria , cienizna i kicz. Koncert życzeń , często pobożnych .
Największym atutem tego komitetu były darmowe talony na lody i kawę.
Pod koniec prezentacji radnych zostały dwa talony na lody./ tak wynikało z kontekstu osoby prowadzącej/ O limicie kaw nikt nie wspominał.
Największe emocje budziło poszukiwanie w niewielkim tłumie gapiów nieobecnych na prezentacji najbardziej zainteresowanych kandydatów na radnych.
Nie wiemy czy się wstydzili czy byli z tzw ekstremalnej łapanki że nikt nie zdążył ich powiadomić.To pozostanie w sferze domysłów .
Podsumowując super że taka prezentacja miła miejsce bo zaoszczędziła ewentualnym naiwnym rozczarowania po wyborach.[img=1537123050_h5dz3qy.png]Dopisane 16.09.2018r. o godz. 20:40:To moja prywatna opinia wyborcy do której mam prawo


Przemo daj se siana. Ty już pokazałeś "poziom" jak kandydowałeś. Prezydent z 1% poparciem się znalazł. Jeżeli tak piszesz to znaczy że niezłe zdenerwowanie wkradło się w szeregi kontrkandydatów.


Nie mam sobie nic do zarzucenia.
Kto chce pokazać " LEPSZY POZIOM " niech wystawi prywatnie bez partyjnego wsparcia listę do wyborów.
Poza tym na tym portalu jest mój wywiad z tamtych wyborów .Poczytaj i wyciągnij wnioski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobiały Chmiel niezalogowany
16 września 2018r. o 21:04
Pan Sakowski jest niezły hahaha nawet nie wie jak na imię ma kandydat na prezydenta....wyłapałem dwa razy błąd...do wiadomości Pana Sakowskiego Wasz kandydat ma na imię Cezary a nie Piotr...wstyd!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
16 września 2018r. o 21:06
~~Groszkowy Groszek napisał(a):
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
PanM napisał(a): POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI I KSZTAŁCENIA KADR W AKCJI.
Reprezentujące wstydliwie Platformę Obywatelską pod szyldem Platformy Samorządowej / Szkoda że kandydaci nie startują jako tyldy.
/ nikt nie wie jaką rolę to centrum pełni ale KTOŚ złośliwy wystawił je na podest /

Po prezentacji nauczycieli z komitetu miejskiego PO KOMITET Impulsu Miasta i inny poważny kandydat mogą odetchnąć.
Mizeria , cienizna i kicz. Koncert życzeń , często pobożnych .
Największym atutem tego komitetu były darmowe talony na lody i kawę.
Pod koniec prezentacji radnych zostały dwa talony na lody./ tak wynikało z kontekstu osoby prowadzącej/ O limicie kaw nikt nie wspominał.
Największe emocje budziło poszukiwanie w niewielkim tłumie gapiów nieobecnych na prezentacji najbardziej zainteresowanych kandydatów na radnych.
Nie wiemy czy się wstydzili czy byli z tzw ekstremalnej łapanki że nikt nie zdążył ich powiadomić.To pozostanie w sferze domysłów .
Podsumowując super że taka prezentacja miła miejsce bo zaoszczędziła ewentualnym naiwnym rozczarowania po wyborach.[img=1537123050_h5dz3qy.png]Dopisane 16.09.2018r. o godz. 20:40:To moja prywatna opinia wyborcy do której mam prawo


Przemo daj se siana. Ty już pokazałeś "poziom" jak kandydowałeś. Prezydent z 1% poparciem się znalazł. Jeżeli tak piszesz to znaczy że niezłe zdenerwowanie wkradło się w szeregi kontrkandydatów.


Nie mam sobie nic do zarzucenia.
Kto chce pokazać " LEPSZY POZIOM " niech wystawi prywatnie bez partyjnego wsparcia listę do wyborów.
Poza tym na tym portalu jest mój wywiad z tamtych wyborów .Poczytaj i wyciągnij wnioski.


Chłopie przecież ty nawet nie znałeś ludzi którzy starują z Twojego komitetu a teraz bawisz się w moderatora kampanii PS. Żenada

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowy Groszek niezalogowany
16 września 2018r. o 21:12
Ciekawa prezentacja, piękna pogoda :) Ważne, że wyszli do mieszkańców, pokazali się, nie chowają się po salkach. Gratuluję pomysłu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.