Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będę walczył o prezydenturę
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
20 września 2018r. o 16:49
~~Pszeniczna Turzyca napisał(a): Pnie kandydacie MM .Czekamy na propozycje dla tych zwykłych ludzi.
Kasa miejska nie jest z gumy a podatki już wysokie.Za co powstaną nowe żłobki i przedszkola ? Opłaty za cmentarz , miejskie targowiska to skandal.Panie kandydacie a gdzie i za ile my mamy pracować jak markety wysysają resztki kasy z Bolca ?


poczytaj program. Sam jestem młody i widze szereg działań. Chcę mieć dziecko, (becikowe) rozwijać firmę w Bc o tym mówi kandydat. i chce ruszyć kwestie mieszkań? rozwój i połaczenie gmin i nowe tereny inwestycyjne,. a i mogą powstać dla firm powierzchnie biuowe dla firm zatrudniających specjalistów. MAsz wybór: wspieranie straszyzny przez układ albo młodego prezydenta który dostrzega problemy wszystkich grup społecznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
20 września 2018r. o 17:16
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Pszeniczna Turzyca napisał(a): Pnie kandydacie MM .Czekamy na propozycje dla tych zwykłych ludzi.
Kasa miejska nie jest z gumy a podatki już wysokie.Za co powstaną nowe żłobki i przedszkola ? Opłaty za cmentarz , miejskie targowiska to skandal.Panie kandydacie a gdzie i za ile my mamy pracować jak markety wysysają resztki kasy z Bolca ?


poczytaj program. Sam jestem młody i widze szereg działań. Chcę mieć dziecko, (becikowe) rozwijać firmę w Bc o tym mówi kandydat. i chce ruszyć kwestie mieszkań? rozwój i połaczenie gmin i nowe tereny inwestycyjne,. a i mogą powstać dla firm powierzchnie biuowe dla firm zatrudniających specjalistów. MAsz wybór: wspieranie straszyzny przez układ albo młodego prezydenta który dostrzega problemy wszystkich grup społecznych.



Już jednego młodego ,,Adriana''mamy.Ja dziękuję -wole starego ,sprawdzonego i co najważniejsze ,,urządzonego'' jak reklamował się najstarszy sołtys w Polsce., którego ciągle ludzie wybierają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Rzeżucha niezalogowany
20 września 2018r. o 17:19
Szanowny Kandydacie na prezydenta miasta Bolesławca, czy po wygranych wyborach zlikwiduje Pan działki ogrodnicze, które bezpośrednio przylegają do osiedli mieszkaniowych ? Pytam Pana, bo to odwieczny problem w naszym mieście, który trwa od ok. 50 lat. Działkowicze notorycznie zadymiają i trują spalaniem swoich zielonych odpadów Bolesławian, a czynią tak zarówno w dzień jak i w nocy. Bolesławiec się wciąż rozbudowuje i przeznaczenie tych terenów dla rodzin potrzebujących miejsce do zamieszkania (domki lub domy wielorodzinne) pomogłoby skutecznie zwalczyć trujący proceder. Działkowicze, to elektorat wyborczy i jak dotąd żaden prezydent nie poważył się zaprowadzić porządku za pomocą instrumentów, które przecież posiada, stąd mamy zatruwane powietrze i choroby. Toksykolodzy dawno już dowiedli, że spalanie na wolnym powietrzu jest o 100% bardziej trujące organizm niż spaliny samochodowe. Będziemy Panu wdzięczni za odpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Judaszowiec niezalogowany
20 września 2018r. o 17:33
~~Płowobrunatna Rzeżucha napisał(a): Szanowny Kandydacie na prezydenta miasta Bolesławca, czy po wygranych wyborach zlikwiduje Pan działki ogrodnicze, które bezpośrednio przylegają do osiedli mieszkaniowych ? Pytam Pana, bo to odwieczny problem w naszym mieście, który trwa od ok. 50 lat. Działkowicze notorycznie zadymiają i trują spalaniem swoich zielonych odpadów Bolesławian, a czynią tak zarówno w dzień jak i w nocy. Bolesławiec się wciąż rozbudowuje i przeznaczenie tych terenów dla rodzin potrzebujących miejsce do zamieszkania (domki lub domy wielorodzinne) pomogłoby skutecznie zwalczyć trujący proceder. Działkowicze, to elektorat wyborczy i jak dotąd żaden prezydent nie poważył się zaprowadzić porządku za pomocą instrumentów, które przecież posiada, stąd mamy zatruwane powietrze i choroby. Toksykolodzy dawno już dowiedli, że spalanie na wolnym powietrzu jest o 100% bardziej trujące organizm niż spaliny samochodowe. Będziemy Panu wdzięczni za odpowiedź.



Więcej smrodu i szkód robią palacze tytoniu kopcący wszędzie izawsze bez przerw, w domu, na ulicy , w parku i gdzie tylko się da !
Od działkowiczów się odp......... !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
20 września 2018r. o 20:07
~~Płowobrunatna Rzeżucha napisał(a): Szanowny Kandydacie na prezydenta miasta Bolesławca, czy po wygranych wyborach zlikwiduje Pan działki ogrodnicze, które bezpośrednio przylegają do osiedli mieszkaniowych ? Pytam Pana, bo to odwieczny problem w naszym mieście, który trwa od ok. 50 lat. Działkowicze notorycznie zadymiają i trują spalaniem swoich zielonych odpadów Bolesławian, a czynią tak zarówno w dzień jak i w nocy. Bolesławiec się wciąż rozbudowuje i przeznaczenie tych terenów dla rodzin potrzebujących miejsce do zamieszkania (domki lub domy wielorodzinne) pomogłoby skutecznie zwalczyć trujący proceder. Działkowicze, to elektorat wyborczy i jak dotąd żaden prezydent nie poważył się zaprowadzić porządku za pomocą instrumentów, które przecież posiada, stąd mamy zatruwane powietrze i choroby. Toksykolodzy dawno już dowiedli, że spalanie na wolnym powietrzu jest o 100% bardziej trujące organizm niż spaliny samochodowe.
Będziemy Panu wdzięczni za odpowiedź.



A po cholerę zmieniać dobrego Prezydenta jak sprawę spalania mona załatwić 1 przepisem jak to zrobili Niemcy.Tylko raz w miesiącu ,tylko suche ,tylko w w odpowiedniej godzinie .Jak się nie przestrzega 500 euro kary i po krzyku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
21 września 2018r. o 7:59
~~Płowobrunatna Rzeżucha napisał(a): Szanowny Kandydacie na prezydenta miasta Bolesławca, czy po wygranych wyborach zlikwiduje Pan działki ogrodnicze, które bezpośrednio przylegają do osiedli mieszkaniowych ? Pytam Pana, bo to odwieczny problem w naszym mieście, który trwa od ok. 50 lat. Działkowicze notorycznie zadymiają i trują spalaniem swoich zielonych odpadów Bolesławian, a czynią tak zarówno w dzień jak i w nocy. Bolesławiec się wciąż rozbudowuje i przeznaczenie tych terenów dla rodzin potrzebujących miejsce do zamieszkania (domki lub domy wielorodzinne) pomogłoby skutecznie zwalczyć trujący proceder. Działkowicze, to elektorat wyborczy i jak dotąd żaden prezydent nie poważył się zaprowadzić porządku za pomocą instrumentów, które przecież posiada, stąd mamy zatruwane powietrze i choroby. Toksykolodzy dawno już dowiedli, że spalanie na wolnym powietrzu jest o 100% bardziej trujące organizm niż spaliny samochodowe. Będziemy Panu wdzięczni za odpowiedź.


Co za buc miastowy. Co ci jeszcze przeszkadza ? Myślisz że żarcie rośnie w biedronce ? A mleko robi fabryka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Modra Gailadia niezalogowany
21 września 2018r. o 9:25
Duży zarzut jaki mam do obecnie urzędującego Pana Prezydenta to ta nieznośna maniera lekceważącego tonu jaki ma w głosie. Kiedy słucham wypowiedzi Pana Prezydenta mam nieodparte wrażenie, że odnosi się do swoich słuchaczy z dużą ironią i lekceważeniem, na zasadzie "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi". Nie podoba mi się to, tak zachowują się ludzie którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. Mnie osobiście to razi. Nie lubię być traktowany jak ćwierć dziwny czlowiek .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Aralia niezalogowany
21 września 2018r. o 12:24
~~Modra Gailadia napisał(a): Duży zarzut jaki mam do obecnie urzędującego Pana Prezydenta to ta nieznośna maniera lekceważącego tonu jaki ma w głosie. Kiedy słucham wypowiedzi Pana Prezydenta mam nieodparte wrażenie, że odnosi się do swoich słuchaczy z dużą ironią i lekceważeniem, na zasadzie "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi". Nie podoba mi się to, tak zachowują się ludzie którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. Mnie osobiście to razi. Nie lubię być traktowany jak ćwierć dziwny czlowiek .


Popieram ten głos w debacie. Też nie lubię być tak traktowany. Wydaje mi się, że wynika to głównie z charakteru danego kandydata jak i z okresu posiadania władzy. Podobnie jak dziecko wychowywane w rodzinie o wątpliwym kręgosłupie moralnym nie potrafi przyjąć innego, właściwego sposobu postępowania tak i prezydent czy inny decydent otoczony grupą klakierów gubi normy moralne i staje się "nieomylny", oczywiście w swoim mniemaniu. Jest to taka pułapka wynikająca z władzy. Władza w moim pojmowaniu powinna opierać się na budowaniu prawdziwego autorytetu zarówno moralnego jak i fachowego. Brzydzę się kampaniami polegającymi na negacji, opluwaniu i kpinach ze swoich przeciwników. Moim zdaniem tylko uczciwa gra daję jakąś gwarancję na uczciwe rządy. Po brudnej kampanii pozostają różnego rodzaju animozje i nienawiści, które to z kolei są znaczącą przeszkodą w późniejszym sprawowaniu urzędu. Nie ma to nic wspólnego z rozliczeniem poprzedników. Takie rozliczenie powinno być oparte o prawo i ogólnie przyjęte normy. Jak pokazały ostatnie wybory parlamentarne, straszenie przeciwnikami przynosi efekty odwrotne do zamierzonych. Mam nadzieje, że kampania MM będzie dalej przebiegać w oparciu o argumenty merytoryczne. Dalej jednak uważam, że w Bolesławcu czas poprzedniej ekipy się skończył i należy dać innym się wykazać. Powinny być rozwiane (oczywiście w sposób cywilizowany) wszystkie niejasności powstałe za poprzedników. Nowy prezydent powinien mieć w tej materii czyste pole.
Wszyscy inni kandydaci oprócz Macieja nie widza problemu, gdyż wywodzą się właśnie z trwającej obecnie władzy. Mam nadzieję, że Małkowski będzie (jeśli oczywiście wygra) prezydentem o trwałych wartościach moralnych godnych dobrego gospodarza i nie da się uwikłać w żadne zależności ograniczające uczciwe i efektywne sprawowanie władzy. Determinacji, rozsądku i tylko właściwych decyzji Pany życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.