Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będę walczył o prezydenturę
~Bananowy Żywotnik niezalogowany
21 września 2018r. o 12:29
Myślę że nie jest to kwestią ze jest prezydentem. Kiedy był nauczycielem tak samo nastawiony był do uczniów. Cały czas dało się wyczuć nutę pogardy. Wiem bo mnie uczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawa Aralia niezalogowany
21 września 2018r. o 12:31
~Bananowy Żywotnik napisał(a): Myślę że nie jest to kwestią ze jest prezydentem. Kiedy był nauczycielem tak samo nastawiony był do uczniów. Cały czas dało się wyczuć nutę pogardy. Wiem bo mnie uczył.


Tym bardziej czas pożegnać Pana Prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Nawłoć niezalogowany
21 września 2018r. o 13:43
~~Płowobrunatna Rzeżucha napisał(a): Szanowny Kandydacie na prezydenta miasta Bolesławca, czy po wygranych wyborach zlikwiduje Pan działki ogrodnicze, które bezpośrednio przylegają do osiedli mieszkaniowych ? Pytam Pana, bo to odwieczny problem w naszym mieście, który trwa od ok. 50 lat. Działkowicze notorycznie zadymiają i trują spalaniem swoich zielonych odpadów Bolesławian, a czynią tak zarówno w dzień jak i w nocy. Bolesławiec się wciąż rozbudowuje i przeznaczenie tych terenów dla rodzin potrzebujących miejsce do zamieszkania (domki lub domy wielorodzinne) pomogłoby skutecznie zwalczyć trujący proceder. Działkowicze, to elektorat wyborczy i jak dotąd żaden prezydent nie poważył się zaprowadzić porządku za pomocą instrumentów, które przecież posiada, stąd mamy zatruwane powietrze i choroby. Toksykolodzy dawno już dowiedli, że spalanie na wolnym powietrzu jest o 100% bardziej trujące organizm niż spaliny samochodowe. Będziemy Panu wdzięczni za odpowiedź.


Bzdury piszesz, działkowicze już nie spalają odpadów zielonych, a jak palą to jest to sporadycznie. Nie wiem czy wiesz, ale już od około 2 lat są postawione kontenery na odpady zielone w ogródkach działkowych, większość działkowiczów je tam nosi. Moim zdaniem bardziej zadymiają właściciele kamienic i domków bo palą byle czym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
21 września 2018r. o 14:09
Ciekawe czy kandydat też tak jak obecny szef ratuszowych zablokował by w kinie film " Kler " ?
Czyżby ratusz spłacał kosciołowi dług wdzięczności za wspieranie kampanii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrunatna Rzeżucha niezalogowany
21 września 2018r. o 17:26
https://kobieta.onet.pl/dom/ogrod/za-spalanie-lisci-we-wlasnym-ogrodzie-grozi-wysoka-grzywna/7258r8x
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
21 września 2018r. o 18:51
Elektorat jest z wyborów na wybory ciemniejszy.Władcy zacierają łapki bo ci zależni od nich wystarczają do wygrania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Czosnaczek niezalogowany
21 września 2018r. o 20:06
~~Modra Gailadia napisał(a): Duży zarzut jaki mam do obecnie urzędującego Pana Prezydenta to ta nieznośna maniera lekceważącego tonu jaki ma w głosie. Kiedy słucham wypowiedzi Pana Prezydenta mam nieodparte wrażenie, że odnosi się do swoich słuchaczy z dużą ironią i lekceważeniem, na zasadzie "nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi". Nie podoba mi się to, tak zachowują się ludzie którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy. Mnie osobiście to razi. Nie lubię być traktowany jak ćwierć dziwny czlowiek .


A mnie razi ,że ma słabo widoczny przedziałaek. Ludzie was pogięło? A nie przyszło do głowy ,że to wyjątkowo rzeczowy gość i najpierw myśli potem mowi? Pieknolicy Adrian co gada? kto go w świecie traktuje poważnie? A nasz Prezydent znany ,szanowany a nade wszystko mądry.Uprzedazam następne wpisy .Jest za niski, trochę przytył, mogłby kupic dobrze dobrany garnitur itd. itp......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Motylek niezalogowany
21 września 2018r. o 20:09
Zmiany są potrzebne, dajmy spróbować innym, zasiedziały układ po czasie nigdy nie jest dobry.
Dotyczy to zarówno urzędników na eksponowanych stanowiskach jak i polityków,
Poza tym dzielą się radami nadzorczymi w spółkach miejskich to trzeba ukrócić.
A kompetencji i wiedzy im często brak.

Robić inwestycje jak się ma pieniadze to nie żaden problem.
Robić za swoje to jest coś .....
Historyczne miasta tej wielkości na wschodzie Polski wygladają jeszcze lepiej.
Także ja Bolesławcem aż tak się nie zachwycam, widziam miasta lepiej wyglądające.
Kiedy ruszy zabudowa Zgorzeleckie ??
Taki slams w centrum miasta. Budynki na Gdańskiej - te z gabinetami lekarskimi to katastrofa, kto dał na to pozwolenie na budowę - tak budowało się za Gierka,
przykłądy można mnożyć ....
Karolina



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.