Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będę walczył o prezydenturę
~~Bławatkowy Dyptam niezalogowany
18 września 2018r. o 11:44
Jak mnie irytują te teksty co to obecny prezydent nie zrobił. Przez same ostatnie 4 lata miał do wydania 500mln NASZYCH PIENIĘDZY. On nic własnymi rękami nie zrobił. To ciężka praca urzędników i nas bolesławian, którzy wiele pracują i dają tę kasę w podatkach (każdy z nas). Jestem przekonany, że przy takich środkach do dyspozycji przyszły prezydent Małkowski będzie robił to samo albo jeszcze więcej- bo z głową. Bo widać, że Impuls Miasta jest inicjatywą oddolną i są tam przedsiębiorcy, którzy na trudnym rynku wiedzą jak optymalnie wydawać swoje pieniądze. Czy prezydent Roman wydał kiedyś chociaż złotówkę zarobionych przez własną firmę pieniędzy? Jeśli masz co 4 lata 500.000.000PLN do wydania i to których nie zarobiłeś tylko dostałeś to zachowujesz się jak małe rozpuszczone dziecko. W tym kontekście mam nadziej, że prezydent Małkowski zmieni optykę w tym mieście - że to nie ja prezydent wszystko zrobiłem tylko my bolesławianie. I by nagle się okazało, że te wszystkie inwestycje co były zrobione przez obecnego prezydenta za prezydenta Małkowskiego też byłyby zrobione. Tylko autobusy bezpłatne jeździłyby do gmin a nie tylko w obrębie miasta, miałyby klimatyzację. pump track miałby miejsca parkingowe, toalety i bezpieczne dojście, może jakiegoś społecznika, który nauczyłby dzieciaki jak korzystać z tego miejsca itd. Ale to wymaga wsłuchania się w ludzi, stanięcia obok nich i chęć rozwiązania problemów a nie chęć wygrania wyborów. Dlatego też bardzo ujęła mnie ta historia opowiedziana z czasów wiceprezydentury u Romana i włączyła trochę myślenie. Mam nadzieję, że się Wam uda! Trzymam kciuki za Impuls Miasta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Frezja niezalogowany
18 września 2018r. o 11:53
Dostałem propozycję objęcia stanowiska wiceprezydenta :)))))))
Od kogo?
Kiedy?

Ja dostałem propozycję objęcia fotela premiera RP
Złozył mi ją mój kumpel podczas grilla na działce, nie pamietam dobrze szczegółów i nie jestem pewny czy jest w stanie spełnić to co obiecał ale mogę sie tym chwalic na lewo i prawo. No i oczywiście odmawiam - bedę walczył o fotel prezydenta Polski :))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
18 września 2018r. o 11:55
~~Limonkowa Frezja napisał(a): Dostałem propozycję objęcia stanowiska wiceprezydenta :)))))))
Od kogo?
Kiedy?

Ja dostałem propozycję objęcia fotela premiera RP
Złozył mi ją mój kumpel podczas grilla na działce, nie pamietam dobrze szczegółów i nie jestem pewny czy jest w stanie spełnić to co obiecał ale mogę sie tym chwalic na lewo i prawo. No i oczywiście odmawiam - bedę walczył o fotel prezydenta Polski :))))


oo w ratuszu maja przerwe to piszo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
18 września 2018r. o 11:55
~~Limonkowa Frezja napisał(a): Dostałem propozycję objęcia stanowiska wiceprezydenta :)))))))
Od kogo?
Kiedy?

Ja dostałem propozycję objęcia fotela premiera RP
Złozył mi ją mój kumpel podczas grilla na działce, nie pamietam dobrze szczegółów i nie jestem pewny czy jest w stanie spełnić to co obiecał ale mogę sie tym chwalic na lewo i prawo. No i oczywiście odmawiam - bedę walczył o fotel prezydenta Polski :))))


Gratulujemy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowa Frezja niezalogowany
18 września 2018r. o 11:58
Najlepsze że na tych forach siedzą klakierzy jednych i drugich a prawie nie ma zwykłych ludzi. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Forsycja niezalogowany
18 września 2018r. o 12:00
~~Bławatkowy Dyptam napisał(a): Jak mnie irytują te teksty co to obecny prezydent nie zrobił. Przez same ostatnie 4 lata miał do wydania 500mln NASZYCH PIENIĘDZY. On nic własnymi rękami nie zrobił. To ciężka praca urzędników i nas bolesławian, którzy wiele pracują i dają tę kasę w podatkach (każdy z nas). Jestem przekonany, że przy takich środkach do dyspozycji przyszły prezydent Małkowski będzie robił to samo albo jeszcze więcej- bo z głową. Bo widać, że Impuls Miasta jest inicjatywą oddolną i są tam przedsiębiorcy, którzy na trudnym rynku wiedzą jak optymalnie wydawać swoje pieniądze. Czy prezydent Roman wydał kiedyś chociaż złotówkę zarobionych przez własną firmę pieniędzy? Jeśli masz co 4 lata 500.000.000PLN do wydania i to których nie zarobiłeś tylko dostałeś to zachowujesz się jak małe rozpuszczone dziecko. W tym kontekście mam nadziej, że prezydent Małkowski zmieni optykę w tym mieście - że to nie ja prezydent wszystko zrobiłem tylko my bolesławianie. I by nagle się okazało, że te wszystkie inwestycje co były zrobione przez obecnego prezydenta za prezydenta Małkowskiego też byłyby zrobione. Tylko autobusy bezpłatne jeździłyby do gmin a nie tylko w obrębie miasta, miałyby klimatyzację. pump track miałby miejsca parkingowe, toalety i bezpieczne dojście, może jakiegoś społecznika, który nauczyłby dzieciaki jak korzystać z tego miejsca itd. Ale to wymaga wsłuchania się w ludzi, stanięcia obok nich i chęć rozwiązania problemów a nie chęć wygrania wyborów. Dlatego też bardzo ujęła mnie ta historia opowiedziana z czasów wiceprezydentury u Romana i włączyła trochę myślenie. Mam nadzieję, że się Wam uda! Trzymam kciuki za Impuls Miasta!


Dokładnie też tak uważam! Powinno sie słuchać ludzi i rozwiązywać ich problemy dnia codziennego. Pan Małkowski jest wykształconym człowiekiem po 40stce w sam raz aby dokonać tych zmian. Co najwazniejsze wystrczy wsluchac się z glos mieszkanców i pasjonatów tak jak mowil. To on dla mieszkańców jak nikt inny jest nadzieją na pozywytne zmiany w miescie i powiacie. wiec nie narzekajmy tylko głosujmy na Niego. Mnie juz przekonał. Portal impulsmiasta nie wziąl się z nikąd, to odpowiedź na głos mieszkańców Bolesłąwca i najblizszych okolic. Ale najlpierw trzeba lubic ludzi (a nie tylko swych ziomków) i byc zakladnikiem w swoim układzie. Pan Roman wiele zrobił dla miasta, ale miał na to pieniędze z unii wiec było zaplecze finasnsowe. Kazdy w maire dobry włodarz byby w statnie to uczynić. O czym to swiedczy ze w Boleslawcu jeszcze kilka alt temu bylo okolo 43 tys ludzi a teraz jest tylko 37 tys. Prezydent brzmi dumie, a Burmistrz już nie.. Czas na młodych, doswiadczonych, z pasją, przedsiebiorców, ludzi po studiach, alby nie musieli wyjezdzac z Boleslawca albo co dorzej za kasą za granicę. Tu jest nasza mała ojczyzna. Małkowski to jest przyszłośc i nadzieja miasta. Dajmy Impulsowi szansę, bo tylko z nich widzę światełko w tunelu. To przecież odwazni bolesławianie (nasi sąsiedzi przedsiębiorcy, nauczyciele, ludzie z pasją). Kto jesli nie oni? Jak będzie wyglądała koleja kadencja jesli sie nadal nic nie zmieni? Teraz nasz głos ma znaczenie., bo niby kiedy. Jak nasze dzieci dorosną to wcale nie pojda do wyborów, bo taka klika jak teraz to chyba juz nigdy nie będzie.... Takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowa Portulaka niezalogowany
18 września 2018r. o 12:01
~~Limonkowa Frezja napisał(a): Najlepsze że na tych forach siedzą klakierzy jednych i drugich a prawie nie ma zwykłych ludzi. :)


A Ty, do których się zaliczasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskoszara Metasekwoja niezalogowany
18 września 2018r. o 12:01
~~Limonkowa Frezja napisał(a): Najlepsze że na tych forach siedzą klakierzy jednych i drugich a prawie nie ma zwykłych ludzi. :)
A ty to zwykły człowiek co w BDN przy tasmie robi tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.