Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Będę walczył o prezydenturę
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
18 września 2018r. o 13:09
~Fioletowy Wrzosiec napisał(a): Olwkowy. To celowe z tym Miałkowskim czy zwykły błąd?


Oczywiście że błąd . Nie Miałkowski tylko Małkowski. Przepraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Cypryśnik niezalogowany
18 września 2018r. o 13:10
~~Różowoczerwona Sośnica napisał(a): Co z tego, że czas na zmiany - przyjdą wybory i znowu wygra Roman bo w Bolesławcu sami emeryci.


Może trzeba zrobić znaną już akcję: "czas wyborów - zabierz babci dowód" (żart taki) ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sośnica niezalogowany
18 września 2018r. o 13:39
tłumów jakoś nie widać????
coś nie bardzo Pan Małkowski przyciągnął Bolesławian na spotkanie????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Sumak niezalogowany
18 września 2018r. o 13:51
~~Oliwkowy Rozchodnik napisał(a):
~Fioletowy Wrzosiec napisał(a): Olwkowy. To celowe z tym Miałkowskim czy zwykły błąd?


Oczywiście że błąd . Nie Miałkowski tylko Małkowski. Przepraszam


Coś nie bardzo ci wierzę Oliwkowy z tym Miałkowskim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18895
#somsiad nieaktywny
18 września 2018r. o 14:08
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
somsiad napisał(a): Maciej Małkowski: Proponowano mi fotel wiceprezydenta za wycofanie się z tegorocznych wyborów.

Czyli propozycja korupcyjna. Służby zawiadomione? Jeżeli nie to art. 304 § 1 KPK


Spokojnie Somsiad. Kup popcorn i grzecznie czekaj... a w między czasie pakuj się z biurka i stołka.


Wiem że według Ciebie przeciwnicy Macieja to wyłącznie ludzie z ratusza, miejskich spółek itp. . Zmartwię cię. Nie tylko. A poza tym wszystkich 10 zwolenników impulsu widziałem na spotkaniu z mieszkańcami. Więc nawet gdybym był z tego wyimaginowanego układu czy "ratuszowym" - spałbym wyjątkowo spokojnie.
Ale śmiało plujcie dalej .... robicie Maciejowi krecią robotę.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
18 września 2018r. o 14:16
Nikt nie pluje, poczytaj swoje komenty w innych wątkach. Skoro atakujesz (nie koniecznie tu) to musisz się liczyć z tym że ktoś to wyprostuje. I nie bądź taki wrażliwy, bo nos to ci chyba od kłamstw urósł :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Floks niezalogowany
18 września 2018r. o 14:23
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Szacunek że w takich warunkach. Przyszli ci co chcieli być. Święto demokracji i otwarcie na bolesławian. Bo jak w rynku siedziałem w niedziele na rodzinnym obiedzie to mi starosta tarabanił propagandę przez glośniki.
Życzę powodzenia, bo to jedyny kandydat który dostrzega patologię układu, a i program dobry.

Chłopie ty się ciesz że jeszcze nie podszedł Ci do stolika i żony nie wyszarpał za włosy. .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Bukszpan niezalogowany
18 września 2018r. o 14:55
~~Jasnoczerwona Puszkinia napisał(a): Obiecanki itd. juz to przerabialismy , o jakich ukladach pieprzy ten facet ? nawet gdyby takowe byly to jestem ZA ! miasto sie rozwija jest coraz piekniejsze , po prostu zyje sie lepiej p.Roman ,,zrobil,, dla miasta bardzo duzo i niech tak zostanie !


Zrobił dla miasta a nie zrobił dla po pierwsze mieszkańców, Populizm i wazelina.Jesteś na jego garnuszku i popierdujesz bzdury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza