Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korowód z Glinoludami w Zielonej Górze
~~Złocista Kanna niezalogowany
18 września 2018r. o 21:50
Podpis pod zdjeciem powinien być :
" No i komu robisz zdjęcie ?! TU JESTEM! "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
19 września 2018r. o 7:02
Więcej zdjęć:
1. Jakaś rzeźba
2. Niepomalowana tancerka
3. Jakiś dziwny facet
4. Wynajęty artysta
5. Znowu dziwny pan ale z hulajnogą
6. 1..2..3..no może z 20 osób.
7. jak 4
8. Smutna dziewczynka - po co ja tu w ogóle przyszłam?
9. Trzeci raz ten sam dziwny Pan
10-13. Wielki mistrz...
No to tak wam powiem, że szału to nie ma...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
19 września 2018r. o 7:48
~Poczerwieniała Serduszka napisał(a): A widze redaktorki zakochane chyba w glinoludach... Cały czas suszenie i memlanie o tych ludziach wysmarowanych.. gliną...
Redaktorki dajcie sobie buzi z glinoludami jak tacy zakochani w nich jestescie..

Przyjdzie jeszcze taki czas, kiedy przekonasz się, jakim skarbem dla Bolesławca są Glinoludy. Gdyby Nowak nie pchał się do polityki to już dawno Bolesławiec by Glinoludami słynął. Teraz może być trudniej wypłynąć imprezie na szersze wody, bo atmosfera się skiepściła. Ale jak Papa Glinolud skupi się na pracy artystycznej to jest jeszcze szansa coś zrobić z tego smarowania się gliną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Słonecznik niezalogowany
19 września 2018r. o 8:07
A gdzie są wspomniani w artykule akrobaci z Rzeszowa,bo przeglądam wszystkie materiały i akrobatów nie widzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Cynia niezalogowany
19 września 2018r. o 9:24
Najlepiej, dla wszystkich, będzie jak zostawimy sprawy prowadzenia biznesu (połączonego ze sztuką) właścicielowi. Jak będzie potrzebował Waszej rady to o nią zapewne poprosi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poczerwieniała Brodia niezalogowany
19 września 2018r. o 10:08
...a widziałeś agreście teatry uliczne liczące 200 osób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Sośnica niezalogowany
19 września 2018r. o 18:56
~~Tabaczkowy Słonecznik napisał(a): A gdzie są wspomniani w artykule akrobaci z Rzeszowa,bo przeglądam wszystkie materiały i akrobatów nie widzę.
Bralem udział i widziałem na własne oczy a na TVZG.pl Korowód podsumowanie winobrania , po pierwszej części są następne i tam jest występ akrobatki jak i innych uczestników parady .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Brokuł niezalogowany
19 września 2018r. o 19:14
Nie znam się na sztuce, nie rozpoznam kultury przez duże K ale wiem,że tej normalnej , polskiej kultury dnia codziennego to Bogdanowi brakuje. Chyba bardziej leżą mu klimaty Paryża albo artyści tak mają. Dobranoc Bogdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza