Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego w Bolesławcu nie chcą puścić filmu Kler ??

~~Złotobrązowa Krokosmia niezalogowany
24 września 2018r. o 22:18
~~Żółtozielony Goździk napisał(a): a film Smoleńsk do jakiej kategorii zaliczysz?


Otóż to. Film Smoleńsk w szkołach w których dyrektor bądź nauczyciele mieli poglądy prawicowe (PIS) , przymusowo wysyłali uczniów do kina na seans filmu pomimo sprzeciwu rodziców. Taką właśnie mamy wolność w Polsce i demokrację. Niewygodne filmy zakazują. Teraz to rząd i kościół będzie decydował o tym jakie filmy ludzie mają oglądać. Będzie coraz gorzej, wrócą czasy PRL-u bo kurdupel i kot z Żoliborza tego właśnie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Glicynia niezalogowany
25 września 2018r. o 6:25
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Żółtozielony Goździk napisał(a): a film Smoleńsk do jakiej kategorii zaliczysz?

Nie wiem, nie oglądałem. Nie byłem zainteresowany tym filmem. Myślę że jeszcze zbyt wcześnie by robić ten film. Zbyt wiele mamy niewiadomych.
Obawiam się jednak, że nigdy nie poznamy prawdy.


Dziwne ,Smoleńsk nie oglądałeś a Kler tak, 2 tygodnie przed premierą .Tak jak posłanka Pawłowicz , prokurator Piotrowicz oraz cała rzesza radiomaryjnych.
Dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Oczar niezalogowany
25 września 2018r. o 7:47
~~Kobaltowa Glicynia napisał(a):
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Żółtozielony Goździk napisał(a): a film Smoleńsk do jakiej kategorii zaliczysz?

Nie wiem, nie oglądałem. Nie byłem zainteresowany tym filmem. Myślę że jeszcze zbyt wcześnie by robić ten film. Zbyt wiele mamy niewiadomych.
Obawiam się jednak, że nigdy nie poznamy prawdy.


Dziwne ,Smoleńsk nie oglądałeś a Kler tak, 2 tygodnie przed premierą .Tak jak posłanka Pawłowicz , prokurator Piotrowicz oraz cała rzesza radiomaryjnych.
Dziwne.

Jeden i drugi przedstawia bardzo subiektywny punkt widzenia i nie jestem zainteresowany oglądaniem żadnego z tych filmów. Nie powiedzą mi niczego nowego, o czym bym już nie wiedział a tylko uwypuklą cześć prawdy, która jest wygodna dla autora filmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Dereń niezalogowany
25 września 2018r. o 9:53
Wy macie w Posłańcu Allaha piękny wzór” (Źródło:Qur’an, Sura 33:21). „A to, co wam daje Posłaniec, to bierzcie; a czego wam nakazał, od tego się powstrzymajcie!” (Źródło:Qur’an, Sura 59:7). Nie jest tajemnicą, iż Mahomet („piękny wzór”) wziął za żonę Aiszę gdy miała 6 lat (źródło: zbiór hadisów autorstwa Bukhariego). Jednak dobroduszny Mahomet nie od razu zaczął uprawiać z Aiszą seks dopochwowy. Przez pierwsze 3 lata uprawiał z nią stosunek udowy (taki rodzaj stosunku nazywa się w Islamie mufa’khathat). Dla mniej zorientowanych, stosunek udowy oznacza pocieranie członka pomiędzy udami kobiety(w tym przypadku dziecka) aż do wytrysku. Po 3 latach „uprawiania” mufa’khathat, Mahomet zaczął uprawiać z Aiszą już normalny, dopochwowy seks, gdyż miała ona już za sobą pierwszy okres i stała się kobietą (mając 9 lat !).

Źródło : https://bialyrasizm.pl/islam-pedofilia/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szafranowa Fasola niezalogowany
25 września 2018r. o 10:08
Bzdura pytałem w kinie i nic się nie zmieniło film będzie grany normalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Lędźwian niezalogowany
25 września 2018r. o 13:35
~Szafranowa Fasola napisał(a): Bzdura pytałem w kinie i nic się nie zmieniło film będzie grany normalnie.


Normalnie, czyli po wyborach:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Truskawka niezalogowany
25 września 2018r. o 16:39
Pytanie czemu miesiąc po premierze... ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Tulipanowiec niezalogowany
25 września 2018r. o 20:47
~Szafranowa Fasola napisał(a): Bzdura pytałem w kinie i nic się nie zmieniło film będzie grany normalnie.



Normalnie to wszystkie miasta w okolicy, u nas miesiąc później....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.