Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy będzie druga tura?
~~Oliwkowa Imperata niezalogowany
10 października 2018r. o 21:26
Ten Małkowski to jakaś tragedia. Widzę że portal mocno go wspiera, zaś inny wspiera kogo innego, ale to chyba norma. Osobiście Pan Małkowski przeraża mnie. Taki drugi Macierewicz. Wszędzie spisek , zmowa i układ. Jakoś inni kandydaci nie bluzgają tak jadem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwony Klon niezalogowany
10 października 2018r. o 21:36
Co zabolało,to dopiero początek po 21 X br. będzie bez narkozy. PS. Dlaczego nie wyremontowano zniszczonego odcinka drogi od końca jelenigórskiej do basenów!!! Mimo ,ze wszystko odbywa się w gronie kolegow" bezpartyjnych" to jednak nie dopilnowali. Może dlatego nie było Romana na przecięciu wstęgi na otwartej drodze 297 do Lwówka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Kosodrzewina niezalogowany
10 października 2018r. o 21:49
~~Oliwkowa Imperata napisał(a): Ten Małkowski to jakaś tragedia. Widzę że ćportal mocno go wspiera, zaś inny wspiera kogo innego, ale to chyba norma. Osobiście Pan Małkowski przeraża mnie. Taki drugi Macierewicz. Wszędzie spisek , zmowa i układ. Jakoś inni kandydaci nie bluzgają tak jadem.
Proszę wskazać w którym miejscu ten młody kulturalny człowiek " bluzga jadem". Proszę przytoczyć jakąkolwiek wypowiedż ,bądź tekst pisany przez p.Macieja Małkowskiego kandydata na prezydenta Bolesławca potwierdzający pana osąd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
10 października 2018r. o 21:54
~~Brunatnoczarna Kosodrzewina napisał(a):
~~Oliwkowa Imperata napisał(a): Ten Małkowski to jakaś tragedia. Widzę że ćportal mocno go wspiera, zaś inny wspiera kogo innego, ale to chyba norma. Osobiście Pan Małkowski przeraża mnie. Taki drugi Macierewicz. Wszędzie spisek , zmowa i układ. Jakoś inni kandydaci nie bluzgają tak jadem.
Proszę wskazać w którym miejscu ten młody kulturalny człowiek " bluzga jadem". Proszę przytoczyć jakąkolwiek wypowiedż ,bądź tekst pisany przez p.Macieja Małkowskiego kandydata na prezydenta Bolesławca potwierdzający pana osąd.


Inni nie mówią o układzie bo w nim siedzą, taka prawda. Wszyscy, ,bez wyjątku, mimo pozorów że nie siedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Świerk niezalogowany
10 października 2018r. o 21:59
Zrobić "inwestycję" na kredyt każdy potrafi i obciążyć tym potem kolejne pokolenia. W końcu liczy się tu i teraz! Ludzie niestety są bardzo krótkowzroczni. Garstka tylko jest w stanie to dostrzec, a jeszcze mniejsza garsteczka przewidzi czym to się skończy.


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
10 października 2018r. o 23:22
Patrząc z mojej perspektywy... . Przykre jest to, w sumie to mam "wrażenie", że trwa od dłuższego czasu IV rozbiór Polski, niestety "wewnętrzny...". Możecie się zgodzić lub nie... Wracając do tematu -> Czy będzie druga tura? Mam nadzieję, że tak. Brak zmian buduje jedynie układy "sterylnie" zamknięte, na które nie mamy kompletnie wpływu. . . Wiadomo też, że wszystko kiedyś się wypala... Dajmy szansę sobie i innym, którzy naprawdę chcą coś zmienić w dotychczasowej polityce... : )

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 października 2018r. o 6:35
dlatego powtarzam
chcecie głosować ? głosujcie na ostatnich z list ...
niemiłym ale jednak zaskoczeniem może się wtedy okazać wygrana ''jedynki'' czy ''dwójki''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Buk niezalogowany
11 października 2018r. o 9:10
Roman ponownie odmowił rozmowy z Ogrodnikiem w Radiu Wroclaw.Wcześniej odmowil debaty z Małkowskim i Rudykiem!!!Buta i arogancja zwłaszcza,ze kontrkandydaci nie mają dostępu do Telewizji Lokalnej w ,której Roman ma udziały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.