Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy będzie druga tura?
~~Szara Frezja niezalogowany
11 października 2018r. o 9:46
Płacimy za kablówke i jak jest czterech kandydatow na prezydenta Bolesławca to chcemy zobaczyć i wysłuchać czterech a nie jednego.A w telewizji lokalnej występuje tylko Romaan,tojest niesprawiedliwe. Ja naprzykład chciałabym zobaczyć pana Ogrodnika a nie ciągle oglądać pana Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Hakonechloa niezalogowany
11 października 2018r. o 10:04
~~Szara Frezja napisał(a): Płacimy za kablówke i jak jest czterech kandydatow na prezydenta Bolesławca to chcemy zobaczyć i wysłuchać czterech a nie jednego.A w telewizji lokalnej występuje tylko Romaan,tojest niesprawiedliwe. Ja naprzykład chciałabym zobaczyć pana Ogrodnika a nie ciągle oglądać pana Romana.
Telewizja Lokalna Boleslawiec udaje, ze jest tylko jeden słuszny kandydat!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowy Maczek niezalogowany
11 października 2018r. o 10:08
Nie mogę już patrzeć na tego pyszałka! Myśli, że Bolesławiec to jego prywatny folwark. Oby przegrał w tych wyborach! Roman - z powrotem do szkoły! A może nie - szkoda dzieci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwona Śliwa niezalogowany
11 października 2018r. o 10:52
A ja patrzę na kandydatów na radnych.z impulsu..A kryształu nie widze..A szkoda....bo intencje dobre.....Ale drugie dno inne..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowa Kolczurka niezalogowany
11 października 2018r. o 11:47
~Czerwona Śliwa napisał(a): A ja patrzę na kandydatów na radnych.z impulsu..A kryształu nie widze..A szkoda....bo intencje dobre.....Ale drugie dno inne..
Konkretnie o kandydatach tzw.przefarbowanych Bezpartyjnych za chwilę zaczniemy!!!!-Same kryształy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieski Krokus niezalogowany
11 października 2018r. o 11:54
TVPis przy tym co robi nasza telewizja sterowana z ratusza, to pikuś. Konkurencyjny portal też nic... To jest gorzej niż na Białorusi. Ludzie nie są ślepi, a babcie podłączone do kablówki już nie pomogą tak licznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwona Śliwa niezalogowany
11 października 2018r. o 12:00
A ten lepszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwona Śliwa niezalogowany
11 października 2018r. o 12:02
A ten lepszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza