Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konwencja wyborcza Bezpartyjnych
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
13 października 2018r. o 19:38
czy Kościół jest z Romanem i SLD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2018r. o 19:39
''To plan wspólny dla miasta i powiatu ...... I wspólnie tworzony przez miasto......ble,ble ,ble przez stowarzyszenia , ogródki działkowe i przez wszystkich mieszkańców, ...''

kpisz sobie nadal gościu z mieszkańców ...
kogo chcesz kupić na tak denne wypowiedzi?
zapomniałeś jeszcze o obiecaniu ''po pierwsze mieszkańcom'' kolejnych bałkańskich rytmów i festynów ...
może kilku przekonasz obiecując im następne wycieczki do Prnjawora albo kolejne pielgrzymki ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1484
rafal
13 października 2018r. o 19:40
Ja mam dla nich program 2100+ dla każdego od prezydenta po radnego.
Program ten to miesięczna wypłata w wysokości 2100 brutto dla każdego urzędnika.
Taka jest najniższa krajowa a Ci państwo nic sobą nie reprezentują praca w urzędach jest prosta nie wymaga kompetencji. Stanowiska urzędnicze nic nie produkują więc na siebie nie zarabiają, żyją z tego co inni ludzie oddadzą w podatkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieska Imperata niezalogowany
13 października 2018r. o 19:57
Nie dałem rady wysłuchać do końca "śpiewanej" prezentacji ... dawno nie słyszałem takiej maskarady. Żenada. Fałszywa intonacja, zły dobór tonacji, brak dbałości o dykcję i te pozy wprost z najbardziej badziewnych programów dla zblazowanej młodzieży. Jeżeli taki poziom kompetencji szykuje nam Forum Romanum, to ... miej nas Panie w opiece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
13 października 2018r. o 20:01
w tym mieście musi być wielka sitwa Roman z SLD razem a SLD zapomniała o zachowaniu obecnego Prezydenta do swoich kolegów szok plujcie im w twarz a powiedzą że deszcz pada czas na wielkie zmiany lokalny układ traci grunt pod nogami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ruda Brodia niezalogowany
13 października 2018r. o 20:31
Kabaret na żywo. Umarłam ....ze śmiechu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Ogórecznik niezalogowany
13 października 2018r. o 20:38
Mie to przekonuje, Może i śmieszne ale raczej puściliście specjalnie tylko to co Wam odpowiadało. Ale przynajmniej z tego kawałka bije ciepło. Normalni ludzie którzy nie wstydzą się dobrze bawić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Izabelowa Begonia niezalogowany
13 października 2018r. o 20:41
~Jasnożółta Czeremcha napisał(a): Płot i dźwig na terenie szpitala postawili do zdjęcia. Dziś już dźwig odjechał, a zaraz zdejmą płot. Szpital obiecali 4 lata temu a tej kadencji Roman jest w koalicji w Powiecie z PO i SLD
Rzeczywiście, płot został pożyczony z budowy Centrum Wiedzy. Koalicjanci w tym względzie wykazali wielką kreatywność.POżyczony płot może podzielić losy pożyczonego słynnego już dżwigu. Ale czego nie robi się dla pijaru!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.