Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konwencja wyborcza Bezpartyjnych
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
13 października 2018r. o 20:59
~~Rudawa Funkia napisał(a): Wolę Romana niż zdrajce Małkowskiego ! Chorągiewka pierdzielona. Pójdzie wszędzie gdziem mu lepiej. Byle dorwać się do władzy. Istnieje dzięki Ziemi Bolesławieckiej na którą się później wypiął.


No to ładnie sie popisałeś zwolenniku Romana. Ja wiem że pali wam się pod nogami ale zachowajcie resztki szacunku do ludzi i ich inteligencji. Roman dzięki PiS został prezydentem, potem odszedł z PiS, wcześniej startował z Unii Wolności, potem popierał PSL, teraz jest w koalicji z SLD i PO... No kryształ po prostu :D
Trzymaj ciśnienie i chapaj, został ci tydzień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Cyprysik niezalogowany
13 października 2018r. o 21:00
Swoją drogą pozdrawiam portal konkurencyjny, który blokuje nieprzychylne władzy komentarza. Prawda Grażyna? Pewnie śledzisz i ten więc tu zapytam ile was ratusz sponsoruje, że go tak bronicie przed nie daj Boże krytyką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Driakiew niezalogowany
13 października 2018r. o 21:05
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Rudawa Funkia napisał(a): Wolę Romana niż zdrajce Małkowskiego ! Chorągiewka pierdzielona. Pójdzie wszędzie gdziem mu lepiej. Byle dorwać się do władzy. Istnieje dzięki Ziemi Bolesławieckiej na którą się później wypiął.


No to ładnie sie popisałeś zwolenniku Romana. Ja wiem że pali wam się pod nogami ale zachowajcie resztki szacunku do ludzi i ich inteligencji. Roman dzięki PiS został prezydentem, potem odszedł z PiS, wcześniej startował z Unii Wolności, potem popierał PSL, teraz jest w koalicji z SLD i PO... No kryształ po prostu :D
Trzymaj ciśnienie i chapaj, został ci tydzień.
Na konwencji SLD i partii RAZEM (partii aborcjonistów) był zachwycony ich programem i umizgiwał się do stałego członka, ostatniej tak jak Cołokidzi deski ratunku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kirowa Bylica niezalogowany
13 października 2018r. o 21:07
~~Mlecznobiały Winnik napisał(a): Moja mama wróciła w tamtym tygodniu z targowiska i mówi "Roman zniszczył to miasto" ... Pytam - co Ci mamo ? Skąd takie wnioski, coś się stało ?
A na to moja mama (wiekowa kobieta) - Taki pan na targowisku mi to powiedział...
... i zobacz jaki fajny breloczek mi dał ...


i tak powstają anegdoty i legendy ;) a ze dykteryjka zabawna to wielu utkwi w pamieci ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrunatna Brodia niezalogowany
13 października 2018r. o 21:11
Jak mi szkoda tych ludzi na scenie przymuszonych do śpiewania jakiejś śmiesznej piosenki. Ja mam nadzieję że Roman niebawem będzie śpiewał już tylko iPod ratuszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowy Nawłoć niezalogowany
13 października 2018r. o 21:12
SLD zapomniało jak Roman potraktował po śmierci prezydenta Burniaka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowy Brokuł niezalogowany
13 października 2018r. o 21:14
~~Brunatnoczarny Cyprysik napisał(a): Panie Roman śmiech na sali - program pod publiczkę. Program "czyste powietrze" to program rządowy. Dlaczego ZEC odmawia przyłączenia największych trucicieli - domki jednorodzinne? Pański ratuszowy przerośnięty dwór łaski nie robi, że wejdzie w ten program. Przebudowa rond na zgorzeleckiej i mostu na Bobrze to inwestycja GDDKiA. Co z podupadłymi dzielnicami peryferyjnymi? Kościuszki, Zabobrze, Kosiby, tam wzrok jaśnie panującego nie sięga - tylko ryneczek się picuje. Parkingi? Gdzie? Najcenniejsze grunty pan wyprzedaje. Niby darmowa komunikacja a miasto tonie w korkach. Miała być poprawiona organizacja ruchu przy sądzie i nic tam się nie zmieniło. A co ze żłobkami. Miejsca pracy są tylko nie ma gdzie najmłodszych zostawić.
Dziś sobota,godzina 21,a na trasie Osiecznica-Świętoszów wielki malowanie jezdni. Na nowym rondzie między bolesławcem a Łaziskami sadzono dziś w suchą ziemię krzewy. Będzie się działo w następnym tygodniu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Driakiew niezalogowany
13 października 2018r. o 21:14
~~Mlecznobiały Winnik napisał(a): Moja mama wróciła w tamtym tygodniu z targowiska i mówi "Roman zniszczył to miasto" ... Pytam - co Ci mamo ? Skąd takie wnioski, coś się stało ?
A na to moja mama (wiekowa kobieta) - Taki pan na targowisku mi to powiedział...
... i zobacz jaki fajny breloczeluchajk mi dał ...
Słuchaj synu starszych ,mądrość przychodzi z wiekiem nie traktuj szanownej Mamusi jak dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza