Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy idziemy na wybory
18895
#somsiad nieaktywny
16 października 2018r. o 9:38
~~Jasnożółta Czeremcha napisał(a):
somsiad napisał(a):
~~Jasnożółta Czeremcha napisał(a):
~~Oliwkowozielona Stokrotka napisał(a): Informacja o uroczystości zokazji Dnia Nauczyciela w jednej szkole to nie to samo!!!Czytaj ze zrozumieniem.
,Tylko bolec. info. zamieścił informacje o tej uroczystości w szkole na Ceramicznej. Nieistotne Dezinformacje tego nie zauważyły!!!Akademii Miejskiej nie było, dlaczego???

Była - i jest relacja https://bit.ly/2Otk3Jl
Czytaj ze zrozumieniem. to była akademia Powiatowa a nie Miejska! Na tej akademii zresztą Stasik wręczyl 6 nagród ZARZĄDU Powiatu dyrektorom i nauczycielom ,którzy kandydują z jego komitetu!!!!!!! Chciałem się dowiedzieć jak to jest u Romana ale widać, że to tajne zresztą jak wiele spraw w tym mieście. Więcej nie mieszaj.

Zastanów się raczej dlaczego na b o l e c . i n f o nie było informacji na temat tego wydarzenia.

<b> Dziennikarz to bardzo trudny zawód </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynobrowa Irga niezalogowany
16 października 2018r. o 9:52
Nie pisali bo wstyd, tak jak nieistotnym chyba było również wstyd,że nie ma Akademii miejskiej wiec nie odnotowali uroczystości w Szkole na Ceramicznej. Czekam na nagrody prezydenta dla nauczycieli- czy to tajne???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwony Hebe niezalogowany
16 października 2018r. o 10:42
Panie Kazimierzu , dlaczego usuwa Pan treści związane z nadużywaniem władzy przez obecnego Prezydenta i jego pseudo bezpartyjny zabetonowany układ , a zostawia Pan bełkot oszołomów , którzy nie wiedzą co się naprawdę w tym mieście dzieje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Tulipanowiec niezalogowany
16 października 2018r. o 11:57
Zgłoś do prokuratury..signalisto...to takie.proste...i proobywatelskie...już szybciutko..leć.. poczekam na efekt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Tulipanowiec niezalogowany
16 października 2018r. o 11:59
Omoderacja..ma być!!!A nie odpowiedzialność za słowa!!!zrób skan zawiadomienia...OBYWATELU

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieski Tulipanowiec niezalogowany
16 października 2018r. o 12:07
Zawiadomie zlozyles??? Impuls.przeciez poruszy gory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Kalocefalus niezalogowany
16 października 2018r. o 12:49
I audyty I s..nie w banie ..by tylko się zahaczyc..I zassac..I wstyd mi że kiedyś miałem pomysł na ten Ruch!!!!!!chyba mnie opetalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Hebanowy Kalocefalus niezalogowany
16 października 2018r. o 12:50
I audyty I s..nie w banie ..by tylko się zahaczyc..I zassac..I wstyd mi że kiedyś miałem pomysł na ten Ruch!!!!!!chyba mnie opetalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza