Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wszyscy idziemy na wybory
~~Srebrnobiała Kolendra niezalogowany
14 października 2018r. o 18:20
na jednego kandydata nie będę głosował - drugi ma program mało przekonujący - po co mam iśc na wybory? Wrzucić pusty głos - żeby potem ktoś za mnie go po wyjęciu skreślił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Przebiśnieg niezalogowany
14 października 2018r. o 18:24
Ale nominacja impulsu do maliny powiatu...bo na kraj nie zasluguje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Kalina niezalogowany
14 października 2018r. o 18:33
Świadomość ekonomiczna redaktora jest na poziomie 1+.
Nie ważne na kogo zagłosujesz i tak z roku na rok będziesz miał większy dług "wobec państwa".
Redaktor nie rozumie że dobrobyt bierze się ze świadomości ekonomicznej, nauki ekonomii, matematyki, rozumienia słowa pisanego.
On ci mówi - idź na wybory i dobrze wybierz, chociaż żaden kandydat nie powiedział mi skąd weźmie pieniądze na swoje programy wyborcze :)
Dlatego że wiem, iż aby coś zbudować samorząd musi mnie zadłużyć albo oddłużyć i nic nie zrobić. Zresztą oddłużenie nie zwolni nas z opodatkowania bo żeby coś spłacić też trzeba pieniądze wyrwać od podatnika.

Dlatego obojętnie kogo wybierzesz twoja agonia będzie podtrzymywana :)
No chyba że zadowala was głosowanie nad kolorem kamieniczek czy liczbą ławek w parku to idźcie, tylko potem nie protestujcie jak wasz kolor nie zostanie wybrany :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kasztanowiec niezalogowany
14 października 2018r. o 18:52
~Celestynowy Przebiśnieg napisał(a): Ale nominacja impulsu do maliny powiatu...bo na kraj nie zasluguje
Coś piknego a o malinie już było w innym wątku.Czekam na komentarz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
14 października 2018r. o 18:57
~~Jasnoniebieska Kalina napisał(a): Świadomość ekonomiczna redaktora jest na poziomie 1+.
Nie ważne na kogo zagłosujesz i tak z roku na rok będziesz miał większy dług "wobec państwa".
Redaktor nie rozumie że dobrobyt bierze się ze świadomości ekonomicznej, nauki ekonomii, matematyki, rozumienia słowa pisanego.
On ci mówi - idź na wybory i dobrze wybierz, chociaż żaden kandydat nie powiedział mi skąd weźmie pieniądze na swoje programy wyborcze :)
Dlatego że wiem, iż aby coś zbudować samorząd musi mnie zadłużyć albo oddłużyć i nic nie zrobić. Zresztą oddłużenie nie zwolni nas z opodatkowania bo żeby coś spłacić też trzeba pieniądze wyrwać od podatnika.

Dlatego obojętnie kogo wybierzesz twoja agonia będzie podtrzymywana :)
No chyba że zadowala was głosowanie nad kolorem kamieniczek czy liczbą ławek w parku to idźcie, tylko potem nie protestujcie jak wasz kolor nie zostanie wybrany :)

pierwszy czytelny koment
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Cebula niezalogowany
14 października 2018r. o 18:59
Jeśli szanuję siebie, szanuję również swój głos.

I jeśli w danych wyborach nie widzę kogokolwiek wartego mego poparcia, zwyczajnie nie biorę w nich udziału.

Pójście do urny tylko dlatego, że całe stado tam maszeruje urobione demagogią, jak to nie mam potem prawa krytykować wybrańców, skoro nie głosowałem, jest falsyfikatem właściwego stanu rzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Rudbekia niezalogowany
14 października 2018r. o 19:06
bolec info myśli że prowadzi lud w dobrym kierunku
ale dobrego kierunku nie ma- to niestety fakt
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Inkarwilla niezalogowany
14 października 2018r. o 19:06
Widząc wasze wielkie wsparcie dla jednego z kandydatów nie można było poprostu dać tytuł artykułu : GŁOSUJCIE NA IMPULS MIASTA " ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.