Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski:Potrzebna jest zmiana pokoleniowa
~~Dyniowa Mięta niezalogowany
18 października 2018r. o 19:23
Nie wiem dlaczego pan kandydat nic nie powie konkretnego w odniesieniu do tego co najbardziej inreresuje boleslawian. ciagle bredzi o tym samym . staje si€ to nudne. Moze kubel ziomnej wody i zacznie mowic o tym co nas interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
18 października 2018r. o 19:32


Zmoderowano 18.10.2018 godz.20:03 - powód: Reklama - zapraszamy do Działu Reklamy Bolec.Info: [email protected] (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
18 października 2018r. o 20:10
Jak Pan odniesie się do zarzutów kierowanych pod Pana adresem, zwłaszcza kiedy pada słowo KŁAMSTWO?


Zmoderowano 18.10.2018 godz.20:18 - powód: link - reklama (moderator)

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwona Sanwitalia niezalogowany
18 października 2018r. o 20:14
Pan Zajac powalil wiele tez Pana Małkowskiego....i piramida zarzutow sypie sie jak domek z piasku....partia "pampersow" się rozjuszy ;)w bezsilnosci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8117
#alabaster72 nieaktywny
18 października 2018r. o 20:15
Nie wiem czemu mój post został poddany korekcie, czyżby link się nie spodobał?

Oddam mało używane skrzydła i aureolę lub zamienię na rogi, kopyta i ogon...a nie, ogon mam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowa Bakopa niezalogowany
18 października 2018r. o 20:17
nie był w tej poetyce ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 października 2018r. o 20:18
alabaster72 napisał(a): Nie wiem czemu mój post został poddany korekcie, czyżby link się nie spodobał?


Tak, w Bolec.Info nie pozwalamy na reklamy serwisu obrażającego Czytelników Bolec.Info. Proszę więcej nie wklejac linków do tamtej strony.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Ubiorek niezalogowany
18 października 2018r. o 20:20
~~Dyniowa Mięta napisał(a): Nie wiem dlaczego pan kandydat nic nie powie konkretnego w odniesieniu do tego co najbardziej inreresuje boleslawian. ciagle bredzi o tym samym . staje si€ to nudne. Moze kubel ziomnej wody i zacznie mowic o tym co nas interesuje.
Proszę czytaj program kandydata jego wywiady i wypowiedzi, mimo braku dyskusji z kontrkandydatami którzy go ignorowali nie unikał nigdy jako jedyny debaty.Wszystko jest udokumentowane na stronie IMPULS MIASTA zachęcam do jej odwiedzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.