Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski:Potrzebna jest zmiana pokoleniowa
~~Wiśniowa Ułudka niezalogowany
17 października 2018r. o 15:29
Malkowski powinien rozliczyć pieniądze za plac przy łokietka.Tego wymaga szacunek dla mieszańcow i mienia wspólnoty!!! Awansem masz pan mój glos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowa Firletka niezalogowany
17 października 2018r. o 15:32
~~Złocistoruda Fasola napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
~~Złocistoruda Fasola napisał(a): "Parady i związki partnerskie" - strzał w kolano.


związki partnerskie dotycza też par hetero :), a parady czemu nie? jak nie ma podstawy zakazać to jak niby? Puknij sie, bo jestes niedojrzały.

Kochaniutka - z pewnością mógłbym być Twoim ojcem.


...chyna in vintro:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowiana Tawułka niezalogowany
17 października 2018r. o 15:38
Opluwanie Macieja Małkowskiego nic nie da. On zawsze jest sobą jest młody, odważny, rozważny i tylko on rizkręci to miasto. Reszta tylko imprezy różańcowe. Dzieli ich od MM 20 lat ..czyli świetlne lata postępu. Co dziś w świecie cyfryzacji wszystkiego wniosą dziadki urodzeni po wojnie? Tylko partyjniactwo i polotykę.. A sprawy życiowe przed wyborami ochłapy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Judaszowiec niezalogowany
17 października 2018r. o 15:39
Bez rozbicia nowego Frontu Jedności Narodu-, PO,SLD Lewica Razem,Colokidzi,tzw Bezprtyjni Romana- nie ma mowy o realizacji programu.Roman stworzył koalicję od lewa do prawa baronów za którymi stoją już nieliczni żołnierze.Wysoka Frekwencja w wyborach ich rozwala tak jak w 1989. Głosujmy przeciw partyjniactwu i układowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
17 października 2018r. o 15:44
Małkowski gość na poziomie, ma mój głos!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowa Śnieguliczka niezalogowany
17 października 2018r. o 15:49
Roman liczy, że debata przed II turą odbędzie się w jego telewizji według białoruskich standardów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gołębi Ambrowiec niezalogowany
17 października 2018r. o 15:51
~~Cyklamenowy Dziurawiec napisał(a): Małkowski gość na poziomie, ma mój głos!


zapowiadali znajomi ten wywiad w zachwytach ,ze taki pistolet z pana Macieja prawie jak "44 Magnum "......obejrzałem..mhmm..zazenowany...chyba na KAPISZONY
stracil Pan moj głos! takie festynowe sztuczki .
Szkoda glosu na Pana!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Wiąz niezalogowany
17 października 2018r. o 15:53
~~Kremowa Śnieguliczka napisał(a): Roman liczy, że debata przed II turą odbędzie się w jego telewizji według białoruskich standardów.
A może z udziałem tzw. dziennikarzy z nieistotnych dezinformacji,to było by piękne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza