Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie dla sportowców, a dla urzędników
~Czekoladowa Begonia niezalogowany
18 października 2018r. o 20:22
Wyniki w tym biegu nie mają najmniejszego znaczenia, bo ten bieg to zabawa w bieganie, tylko, jak bieganie między mostami w Bcu. Oczywiście można wysłać kilku mistrzów z Boleslaci, którzy zgarną wszystkie puchary i dyplomy, tylko po co? Temat z d... wyjęty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 października 2018r. o 20:25
~Czekoladowa Begonia napisał(a): Wyniki w tym biegu nie mają najmniejszego znaczenia, bo ten bieg to zabawa w bieganie, tylko, jak bieganie między mostami w Bcu. Oczywiście można wysłać kilku mistrzów z Boleslaci, którzy zgarną wszystkie puchary i dyplomy, tylko po co? Temat z d... wyjęty


Można też co roku docenić innych bolesławian i wysyłać różne nazwiska - po to, aby bolesławianie poznawali miasto partnerskie (np. w ramach nagrody za udział w biegu i w ten sposób promować aktywność fizyczną wśród bolesławian).

A można też co roku wysyłać tego samego wiceprezydenta i kierownika, którzy pojadą się "integrować" (jestem pewien, że niezależnie od tego biegu urzednicy mają inne okazje na wyjazd do miast partnerskich) :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Ligustr niezalogowany
18 października 2018r. o 21:23
Też ciekawym jest skąd ci BIEDNI "BEZPARTYJNI " URZĘDNICY ROMANA mają tyle pieniędzy , że całe miasto jest obwieszone ich podobiznami wyborczymi. Przecież trzeba zapłacić za zrobienie bilbordu w drukarniach , trzeba również zapłacić za te wielkie ramy metalowe , za miejsca w których są one zamontowane i też trzeba zapłacić ludziom , którzy to montują i wyklejają .
Jest to bardzo ciekawe i chcę się tego dowiedzieć , skąd te pieniądze ? , a może Redakcja by mogła się dopytać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
18 października 2018r. o 21:32
~~Przekrwiony Tamaryszek napisał(a):
~~Mlecznobiały Winnik napisał(a):
~~Liliowoniebieski Rozwar napisał(a): Ostatnia wycieczka, biedacy chcieli skorzystać, przecież mają zbyt marne uposażenie żeby sobie zafundować taki wyjazd. Czepiacie się, a oni chcieli tylko zobaczyć kawałek wielkiego świata.


nowe za słonika;)


Bolec.info wyprzedza aktywnoscia pwyborcza nawet samorzadowcow!!!!
i wszystko teraz jasne...a wczesniej cisza!!!zmiencie sie na impuls.info!!!!!!!!!!!
wypadaloby sciagnac maske;)


Widzisz, my w przeciwieństwie do Ciebie nie mamy masek : )


Dopisane 18.10.2018r. o godz. 21:32:

~~Rudozłoty Ligustr napisał(a): Też ciekawym jest skąd ci BIEDNI "BEZPARTYJNI " URZĘDNICY ROMANA mają tyle pieniędzy , że całe miasto jest obwieszone ich podobiznami wyborczymi. Przecież trzeba zapłacić za zrobienie bilbordu w drukarniach , trzeba również zapłacić za te wielkie ramy metalowe , za miejsca w których są one zamontowane i też trzeba zapłacić ludziom , którzy to montują i wyklejają .
Jest to bardzo ciekawe i chcę się tego dowiedzieć , skąd te pieniądze ? , a może Redakcja by mogła się dopytać ?


Chyba nie wątpisz że to wszystko są legalne, opłacane przelewami z budżetu komitetów wyborczych wydruki, konstrukcje i dzierżawy miejsc?

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2018r. o 22:17
Bernard napisał(a):

Chyba nie wątpisz że to wszystko są legalne, opłacane przelewami z budżetu komitetów wyborczych wydruki, konstrukcje i dzierżawy miejsc?


No nie wiem Benek , czy Ligustur ( książę piekieł :D ) wątpi :) . Ja natomiast wiem , że papier ma taką przypadłość , że wszystko przyjmie ... kiedyś na murze napisali , że " uczciwością i pracą ludzie się bogacą " ... praca Żurnalisto , to jest wtedy , gdy pot po jajach Ci płynie , a mięśnie odmawiają posłuszeństwa , albo wtedy , gdy myszkujesz po historii , jak ... dajmy na to Gadowski , albo Michalkiewicz i mózg odmawia posłuszeństwa z durnoty ludzkiego rodzaju . Uczciwość jest wtedy , gdy prawdę mówisz.

Od kilku lat siedzę przy kompie i czytam wypowiedzi ... Bolecnautów i mam wrażenie , że rosną nam Ludziom ... nowe łżeszelity , żerując na starych i na Ludziach oczywiście.

Weź się Benek skup i popraw Mańkowi krawat , bo zachodzi obawa , że jak już będziecie w wieku szyderców na szczytach lokalnej władzy , to ciężko będzie laufra na H7 przesunąć , a Wy już chcecie Hetmanem zostać.

Żurnaliści , lubię Waszą działalność ... mowatrawa , to genetyka chyba :D

Śpijcie dobrze marzeniem o medialnej potędze :)

ps. nie mam nic wspólnego z Waszą konkurencją w Bolesławcu . Staram się być subiektywny ... kocham Wasze wypociny :) ... ze świecą szukam i nadzieją , że prawdę znajdę ...

ps2 . Wiesz Benek dlaczego Cię nie lubię ?

ps3. Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
18 października 2018r. o 22:45
Zaskakujące jest to że na impreze urzędników wysłano sportowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomiennorudy Żółwik niezalogowany
19 października 2018r. o 4:09
To sa biegi organizowane dla wszystkich a nie dla urzednikow oni sa tylko przystawka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
19 października 2018r. o 4:23
~~Rudozłoty Ligustr napisał(a): Też ciekawym jest skąd ci BIEDNI "BEZPARTYJNI " URZĘDNICY ROMANA mają tyle pieniędzy , że całe miasto jest obwieszone ich podobiznami wyborczymi. Przecież trzeba zapłacić za zrobienie bilbordu w drukarniach , trzeba również zapłacić za te wielkie ramy metalowe , za miejsca w których są one zamontowane i też trzeba zapłacić ludziom , którzy to montują i wyklejają .
Jest to bardzo ciekawe i chcę się tego dowiedzieć , skąd te pieniądze ? , a może Redakcja by mogła się dopytać ?




Partia dyrektorów ma dużą kasę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza