Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Biuro Palikota na XXI piętrze -- kto pamięta ?

11445
PanM
19 października 2018r. o 16:19
Otóż po czasie sprawa wyszła na jaw .Zrozumiałem co ludzie są skłonni zrobić dla władzy.
Pomysłodawcą takiego rozwiązania/ WSADZENIA NA MINĘ panaM / okazał się wtedy poseł na sejm Henryk Kmiecik z Lubawki a wykonawcą Piotr Roman rękoma swego podwładnego pana Łomotowskiego.
Po publikacji na Bolec info postu " Biuro poselskie na XXI piętrze zostałem zaproszony do Gabinetu Piotra Romana. Wcześniej kilkakrotnie poseł Kmiecik którego byłem asystentem przestrzegał mnie " abym nie tykał Piotra Romana bo to równy gość ".
Jakież było moje zdziwienie gdy po wejściu do prezydenckiego biura ujrzałem Posła Kmiecika , jego przyboczną panią Miller . TO CO ZOBACZYŁEM TO NIC W PORÓWNANIU CO USŁYSZAŁEM.
Panowie byli w relacjach mocno koleżeńskich. " Romuś , Heniu "
Jak widać to nie przynależność partyjna parzyła w palce a prywatne interesy i koneksje.
Obaj , byli wtedy żywo zainteresowani zneutralizowaniem potencjalnego konkurenta.
Prezydent bo nie wiedział czego można się spodziewać po nowej partii a Kmiecik bo jako poseł nie piastował żadnej funkcji w zarządzie okręgu który fizycznie decydował o miejscach na liście wyborczej.
OSTATECZNIE KMIECIK EMIGROWAŁ DO psl I WRAZ Z NIMI ZATONĄŁ miejmy nadzieję bezpowrotnie.
https://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=77832&strona=last


Dopisane 19.10.2018r. o godz. 16:16:

cudo od pana z zamazaną twarzą.[img=1539958609_l07kv2f.jpg]



Dopisane 19.10.2018r. o godz. 16:19:

Dyrektor MZGM KAZIMIERZ ŁOMOTOWSKI

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2018r. o 16:22
ja pamiętam ...
pamiętasz jak się wtedy spieraliśmy ? ;)
ale była wtedy ''jazda''

a pamiętasz pewien ....inny temat?
też go pamiętam i kto wie ?...może nawet dzisiaj go przywrócę do życia ...;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 października 2018r. o 18:57
Ja też pamiętam Przemo :) Już wtedy tłumaczyłem Ci , że nie potrzebnie pchasz się w " wielką" politykę. Rozumiem , że od zawsze jesteś przeciwnikiem pana Dwuimiennego i być może Kabareciarze Nowaki wraz z panem Małkowskim to nowa nadzieja , ale to Ty bazując na własnym doświadczeniu ... napisałeś do Paligłupa " miałeś chamie Złoty Róg " . Martwi mnie Twoja nowa , stara nadzieja ... ale zrobiłem tak , jak obiecałem . Ostatni kwit zostawiłem sobie :)

Ja nie idę głosować , zbyt wiele wiem :)

Wiesz Przemo , lubię z Tobą rozmawiać , obaj mamy , jak słusznie stwierdziłeś " ... trzeba mieć dystans do siebie ... " , tylko mi qurwa tego czasu nieustannie brakuje , ale dzisiaj mam czas dla siebie :)

Miłego wieczoru Tobie i pani Izie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Dzwonek niezalogowany
19 października 2018r. o 20:06
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja też pamiętam Przemo :) Już wtedy tłumaczyłem Ci , że nie potrzebnie pchasz się w " wielką" politykę. Rozumiem , że od zawsze jesteś przeciwnikiem pana Dwuimiennego i być może Kabareciarze Nowaki wraz z panem Małkowskim to nowa nadzieja , ale to Ty bazując na własnym doświadczeniu ... napisałeś do Paligłupa " miałeś chamie Złoty Róg " . Martwi mnie Twoja nowa , stara nadzieja ... ale zrobiłem tak , jak obiecałem . Ostatni kwit zostawiłem sobie :)

Ja nie idę głosować , zbyt wiele wiem :)

Wiesz Przemo , lubię z Tobą rozmawiać , obaj mamy , jak słusznie stwierdziłeś " ... trzeba mieć dystans do siebie ... " , tylko mi qurwa tego czasu nieustannie brakuje , ale dzisiaj mam czas dla siebie :)

Miłego wieczoru Tobie i pani Izie :)



Bardzo mnie cieszy twoja deklaracja bo chcę żeby władze miasta wybierali ludzie poważni i zrównoważeni umysłuwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Dzwonek niezalogowany
19 października 2018r. o 20:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Ja też pamiętam Przemo :) Już wtedy tłumaczyłem Ci , że nie potrzebnie pchasz się w " wielką" politykę. Rozumiem , że od zawsze jesteś przeciwnikiem pana Dwuimiennego i być może Kabareciarze Nowaki wraz z panem Małkowskim to nowa nadzieja , ale to Ty bazując na własnym doświadczeniu ... napisałeś do Paligłupa " miałeś chamie Złoty Róg " . Martwi mnie Twoja nowa , stara nadzieja ... ale zrobiłem tak , jak obiecałem . Ostatni kwit zostawiłem sobie :)

Ja nie idę głosować , zbyt wiele wiem :)

Wiesz Przemo , lubię z Tobą rozmawiać , obaj mamy , jak słusznie stwierdziłeś " ... trzeba mieć dystans do siebie ... " , tylko mi qurwa tego czasu nieustannie brakuje , ale dzisiaj mam czas dla siebie :)

Miłego wieczoru Tobie i pani Izie :)



Bardzo mnie cieszy twoja deklaracja bo chcę żeby władze miasta wybierali ludzie poważni i zrównoważeni umysłuwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2018r. o 20:55
Przemek ...
kto jest dzisiaj z tych lokalnych ''kandydatów'' najdalej od pisdzielców?
pytam bo tylu tu ''farbowanych lisów'' że już się pogubiłem ...
a ten któremu będzie najdalej chyba dostanie mój ''głos''


piszę ''chyba'' bo teraz kiedy Polska stoi na krawędzi , złamię swoje postanowienie sprzed lat i chyba kurna ...
trzeba tych durni (sasin) oszustów (mateuszek) ''komuchów''(piotrowicz) idiotki (tu prym wiedzie pawłowicz) zdrajców (antonio) i kłamców_kłamczyński) jak najszybciej się pozbyć ...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Kostrzewa niezalogowany
19 października 2018r. o 21:27
falco zwolnij ,to nie są wybory do parlamentu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 października 2018r. o 21:30
falco napisał(a): Przemek ...
kto jest dzisiaj z tych lokalnych ''kandydatów'' najdalej od pisdzielców?
pytam bo tylu tu ''farbowanych lisów'' że już się pogubiłem ...
a ten któremu będzie najdalej chyba dostanie mój ''głos''


piszę ''chyba'' bo teraz kiedy Polska stoi na krawędzi , złamię swoje postanowienie sprzed lat i chyba kurna ...
trzeba tych durni (sasin) oszustów (mateuszek) ''komuchów''(piotrowicz) idiotki (tu prym wiedzie pawłowicz) zdrajców (antonio) i kłamców_kłamczyński) jak najszybciej się pozbyć ...
:]


Za krótkie ręce mamy na tych z W-wy.Ale tych lokalnych pijawek mamy szanse się pozbyć.Mnie osobiście zbiera na wymioty jak widzę ilu na listach miłosciwie nam panującego jest ludzi siedzących w jego kieszeni.Przy tym to jego hasło : "bez partii ,BEZ UKŁADÓW ................ .Zatracili kompletnie poczucie przyzwoitości,.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza