Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PARTNERSKIE BIURO PODRÓŻY " SAMI SWOI "

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2018r. o 10:51
I tu niestety muszę się z Tobą Kameleonie zgodzić . Niech mi kto przypomni , jak się nazywa reżyser słynnej produkcji Układ zamknięty , stary już jestem i zniedołężniały , pamięć też nie ta , a my tu o Klerze gadamy :)

Przemo , jesteś z.a.j.e.b.i.s.t.y :) Do głowy by mi nie przyszło , że Partnerstwo Miast na tym polega , ale od czego ma się lepiej poinformowanych :)

Miłego dnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
20 października 2018r. o 10:57
falco napisał(a): no i tu wypada mi się z tobą zgodzić ...

może ludzie mają dosyć przykładów jak ''władza'' ich ''olewa'' i wiedzą że nic nie wywalczą ...
bo z układami małe szanse są na wygraną ;)


Moze tez istnieja inne powody takiej postawy, jak ta PanaM. Nalezy sie zwrocic, a nie zwracam sie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 października 2018r. o 14:12
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
falco napisał(a): no i tu wypada mi się z tobą zgodzić ...

może ludzie mają dosyć przykładów jak ''władza'' ich ''olewa'' i wiedzą że nic nie wywalczą ...
bo z układami małe szanse są na wygraną ;)


Moze tez istnieja inne powody takiej postawy, jak ta PanaM. Nalezy sie zwrocic, a nie zwracam sie.


PanM swoje zrobił.m Przez kilkanaście lat pod swoim szyldem opisuje stosunek państwa i samorządu do pojedynczego człowieka.
Macie kawa na ławę i działajcie młpdzi , starzy zdrowi chorzy . biedni i bogaci , mądrzy i ............

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 października 2018r. o 14:28
a ja od siebie dodam ''katoliki ''i ''protestanty'' ...
''babtysty'' i '''świadki''
:]

dopisałbym jeszcze ...kogoś ale dzisiaj cicho sza....

bo wróg nie śpi ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
20 października 2018r. o 16:17
PanM napisał(a):
PanM swoje zrobił.m Przez kilkanaście lat pod swoim szyldem opisuje stosunek państwa i samorządu do pojedynczego człowieka.
Macie kawa na ławę i działajcie młpdzi , starzy zdrowi chorzy . biedni i bogaci , mądrzy i ............

Mozesz opisywac ile chcesz. Bez dzialania to jest tylko puste opisywanie. Sobie i muzom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2018r. o 17:17
~~Niebieski Mieczyk napisał(a):
PanM napisał(a):
PanM swoje zrobił.m Przez kilkanaście lat pod swoim szyldem opisuje stosunek państwa i samorządu do pojedynczego człowieka.
Macie kawa na ławę i działajcie młpdzi , starzy zdrowi chorzy . biedni i bogaci , mądrzy i ............

Mozesz opisywac ile chcesz. Bez dzialania to jest tylko puste opisywanie. Sobie i muzom.


No to ja zaliczam siebie do fanów pana Przemysława Moszczyńskiego . Nie to żebym słodził , bo nadal nie wierzę w wolny rynek , podstawowa kość niezgody między mną , a Przemem ... druga kość niezgody ... , ja wiem , że jest Stwórca , subtelna energia tworząca Wszechświat , a Przemo nie wierzy i jest Ateistą.

Lecz kiedy ocenia , bez działania , na bazie własnego doświadczenia , to możesz Mieczyk ... tylko sandały wiązać :)

Jestem Piotr Różański , alkoholik w/g urzędników teoretycznego państwa i Istota Stwórcy . Ta upadająca cywilizacja niewolników Systemu , choć kocham Stwórcę i Ludzi ... qurwa mać ... kto jeszcze na tym portalu ... w Bolesławcu przyzna się do swego Imienia i Nazwiska , wraz z całym bagażem zysków i strat ?

Przemo , nie łam się :) Ale wolny rynek nie istnieje dopóki istnieje kreator gelda. :)

No powiedz mi , że kłamię .... :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Mieczyk niezalogowany
20 października 2018r. o 17:33
Pannazdzieckiem napisał(a): Lecz kiedy ocenia , bez działania , na bazie własnego doświadczenia , to możesz Mieczyk ... tylko sandały wiązać :)

Tobie pozwole jedynie rozwiazac moje sandaly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 października 2018r. o 17:55
A Jezus mył stopy uczniom ...


Dopisane 20.10.2018r. o godz. 17:55:

Mieczyk , k.retynie , nie z Tobą dyskutuję. Przema chciałbym przekonać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.