Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman prezydentem Bolesławca
~Bladozielony Mamutowiec niezalogowany
22 października 2018r. o 10:26
Ale dobrze się ratusz spocił w tej kampanii.Kopiowali, podglądali,niszczarki w pogotowiu etc.No ,aleeee uff udało się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Zawilec niezalogowany
22 października 2018r. o 10:28
Bolesławianie jak zawsze nabrali się na ten sam chwyt, przeciągania oddania inwestycji do okresy przedwyborczego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2018r. o 10:36
fobiak napisał(a):
~~Kakaowa Fuksja napisał(a): Bardzo dobra odpowiedź. Miasto naprawdę jest piękne i jeżeli ktoś tego nie widzi, to rzeczywiście potrzebne są mu okulary (najlepiej różowe).


sluchaj ...ku abo widzisz pierwszy raz boleslawiec albo cie wypuscili po latach z jakiegos oddzialu zamknietego. boleslawiec zawsze taki byl, mowili o tym ubecy, partyjni z pzpr-u, na turnieju miast, kwasniewski jak otwieral obwodnice i ponownie w tym miesiacu, mieszkancy nie musieli o tym mowic bo taki sobie zbudowali. czyli o czym ty klepiesz na okraglo, chcesz komusc przypisac zaslugi? to nie jest miasto romcia betoniarza abys tu sial propagande, czy z nim czy bez niego boleslawiec taki byl i taki bedzie.


Ja dorzucił bym jeszcze Kruszyn , czyli miejsce gdzie ja się edukowałem , gówniarzem będąc, Pamiętam te domki na drzewach , jak Mirek plac zabaw na Łukasiewicza :D

Panie Prezydencie , gratuluję :) Nie głosowałem na Pana , bo uważam Pana za zwykłego karierowicza , urzędnika państwa istniejącego jedynie teoretycznie. Ale ma pan moc i może pan , bazując na urzędzie wprowadzić faktyczne zmiany.

Ostatnią krople krwi oddam , jeśli w tej kadencji pomyśli Pan , tak jak ja ...

qurwa nie ma nic gorszego jak wybrać mniejsze zło ...

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Seledynowy Rozmaryn niezalogowany
22 października 2018r. o 10:37
Fobiak, jak nie lubię Twoich wpisów (bo często mnie irytujesz) to akurat ten powyższy po części popieram. Nie jestem taki stary :) ale pamiętam jaki był nasz Bolesławiec za komuny, po zmianach i w czasie przemian. Pamiętam władzę J. Króla, J. Jasiukiewicza, J. Burniaka i P. Romana. Fakt, to my, Bolesławianie, najbardziej przyczyniamy się do zmian w naszym mieście. Rządzący jest jednak sprawą bardzo istotną. Sprawiedliwie, to każda władza (już także za komuny) starała zabetonować układ. Każda, a udało się tylko Panu P. Romanowi. Nie dlatego, że jest znakomitym betoniarzem. A dlatego, że wie, co to działać wspólnie. Dlatego, że ma wizję Bolesławca, że umie jednać sobie ludzi, a neutralizować przeciwników. Że ma i cechy negatywne? No, cóż, każdy ma. Pan P. Roman okazuje się jednak świetnym przywódcą i gospodarzem. I faktem jest, że większość Bolesławian to widzi i docenia, oddając po raz kolejny swój głos właśnie na niego. Pan P. Roman wygrywa wybory w cuglach i to fakt. A z faktami się nie dyskutuje. Zmarły, były prezydent J. Burniak, w różnych sporach, często powtarzał swoim przeciwnikom maksymę "Jeśli fakty są przeciwko wam, to tym gorzej dla faktów, prawda?". Trzymaj się więc faktów Fobiak. Wyniki są, jakie są i żadne narzekanie tego nie zmieni. Nawet Twoje. Pozdrawiam serdecznie i pogody ducha życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieski Jabłoń niezalogowany
22 października 2018r. o 10:44
Widac po miastach i gminach gdzie sa najwieksze przekrety dlatego zostaja starzy prezydenci wojtowie i burmistrzowie Czyli dalej beda sobie kase nabijac naszym kosztem wysokie podatki grutowe od dzierzawy wieczystej woda itd Dla rozwoju małych przedsiebiorstw znowu nie bedzie rozwoju tylko dla z kapitalem zagranicznym i ludzie beda zarabiac grosze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 października 2018r. o 10:56
~~Sinoniebieski Jabłoń napisał(a): Widac po miastach i gminach gdzie sa najwieksze przekrety dlatego zostaja starzy prezydenci wojtowie i burmistrzowie Czyli dalej beda sobie kase nabijac naszym kosztem wysokie podatki grutowe od dzierzawy wieczystej woda itd Dla rozwoju małych przedsiebiorstw znowu nie bedzie rozwoju tylko dla z kapitalem zagranicznym i ludzie beda zarabiac grosze


Amen. Czas na zmiany . Piłujemy Romana , niech w majestacie prawa uruchomi drukarnię . Możemy to zrobić :) Nie takie rzeczy robiłem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białawoszary Sit niezalogowany
22 października 2018r. o 11:05
Skoro juz po wszystkim to prosze oczyscic miasto ze swoich pieknych mordeczek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
22 października 2018r. o 11:30
~~Seledynowy Rozmaryn napisał(a): Fobiak, jak nie lubię Twoich wpisów (bo często mnie irytujesz) to akurat ten powyższy po części popieram. Nie jestem taki stary :) ale pamiętam jaki był nasz Bolesławiec za komuny, po zmianach i w czasie przemian. Pamiętam władzę J. Króla, J. Jasiukiewicza, J. Burniaka i P. Romana. Fakt, to my, Bolesławianie, najbardziej przyczyniamy się do zmian w naszym mieście. Rządzący jest jednak sprawą bardzo istotną. Sprawiedliwie, to każda władza (już także za komuny) starała zabetonować układ. Każda, a udało się tylko Panu P. Romanowi. Nie dlatego, że jest znakomitym betoniarzem. A dlatego, że wie, co to działać wspólnie. Dlatego, że ma wizję Bolesławca, że umie jednać sobie ludzi, a neutralizować przeciwników. Że ma i cechy negatywne? No, cóż, każdy ma. Pan P. Roman okazuje się jednak świetnym przywódcą i gospodarzem. I faktem jest, że większość Bolesławian to widzi i docenia, oddając po raz kolejny swój głos właśnie na niego. Pan P. Roman wygrywa wybory w cuglach i to fakt. A z faktami się nie dyskutuje. Zmarły, były prezydent J. Burniak, w różnych sporach, często powtarzał swoim przeciwnikom maksymę "Jeśli fakty są przeciwko wam, to tym gorzej dla faktów, prawda?". Trzymaj się więc faktów Fobiak. Wyniki są, jakie są i żadne narzekanie tego nie zmieni. Nawet Twoje. Pozdrawiam serdecznie i pogody ducha życzę.


nie baw sie w lizodupka, moje wpisy nie sa po to abys je uwielbial bo mi sie nie podobasz. nie przypisuj zaslug romciowi betoniarzowi. rynek, planty, fontana di trvi i wiele innych nowosci to srodki unijne, tylko buc by tego nie wykorzystal, czyli zadna zasluga wlodarzy. zasluga jest zadluzenie miasta, opluwanie mieszkancow finansujac makulature, plac na lokietka wierzowce na sluzowej, brak mieszkan i obozy pracy, wiecej nie wymieniam bo zdoopce server. wiec nie pitol ratuszowcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego