Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Robert Relich burmistrzem Nowogrodźca
~~Zielony Jastrzębiec niezalogowany
18 listopada 2018r. o 22:08
~Ceglastoróżowa Jodła napisał(a): Zielony nie podniecaj się tak bo ci żyłka pęknie i do buta nakapie

Ty już masz mokro w galotach bo się okupczy-łeś i osikałeś .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Czeremcha niezalogowany
18 listopada 2018r. o 23:00
GDZIE SIE PODZIAŁY TAMTE ROBERTY NIE ZAPOMNIANE ELWIS SEDAKA SPILI GONZALEZ ALBO DAJANA.POD PALTEM WINO A W RĘKU KWIATY ŻYŁO SIE JAKBY WE MGLE GDZIE TE PRYWATY NIE ZAPOMNIANE CZY JESZCZE PAMIĘTACIE MNIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkła Mięta niezalogowany
19 listopada 2018r. o 1:03
Pamietam. Pamietam. W piątek będę na boisku w Milikowie. I może nie będę miał pod paltem wina ale jakiś milionik kary.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawy Kopytnik niezalogowany
19 listopada 2018r. o 7:04
Żałosna ta opozycja teraz będą znów donosicielstwem się afiszować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Papryka niezalogowany
19 listopada 2018r. o 7:50
~Zielonkawy Kopytnik napisał(a): Żałosna ta opozycja teraz będą znów donosicielstwem się afiszować


Żeby nie było że jestem z opozycji i nie odnosze sie do jakiejkolwiek sytuacji.

Jeżeli mam podejrzenie że ktoś kogoś okrada, to jeżeli zgłosze /doniose jak wolisz/ kradzież to raczej stoje po stronie pokrzywdzonego.
Jeżeli kradzieży nie zgłoszę, to stoje po stronie złodzieja. A jeżeli tego nie rozumiesz to albo jesteś tępy, albo masz brudne łapy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitny Wawrzynek niezalogowany
19 listopada 2018r. o 9:31
~~Miedzianoczerwona Papryka napisał(a):
~Zielonkawy Kopytnik napisał(a): Żałosna ta opozycja teraz będą znów donosicielstwem się afiszować


Żeby nie było że jestem z opozycji i nie odnosze sie do jakiejkolwiek sytuacji.

Jeżeli mam podejrzenie że ktoś kogoś okrada, to jeżeli zgłosze /doniose jak wolisz/ kradzież to raczej stoje po stronie pokrzywdzonego.
Jeżeli kradzieży nie zgłoszę, to stoje po stronie złodzieja. A jeżeli tego nie rozumiesz to albo jesteś tępy, albo masz brudne łapy.

Na złodzieju czapka gore .,Ta jak to twierdzisz opozycja dostała w wyborach o 40 głosów mniej od elit rządzących.Co do donoszenia to zajmijcie się sobą kapusie od koryta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Pigwowiec niezalogowany
19 listopada 2018r. o 14:56
Pierdu pierdu... a karawana jedzie dalej. Tyle są warte dywagacje obu stron!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Czeremcha niezalogowany
19 listopada 2018r. o 15:30
~~Platynowy Pigwowiec napisał(a): Pierdu pierdu... a karawana jedzie dalej. Tyle są warte dywagacje obu stron!
Jaka karawana gdzie jedzie można to zobaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza