Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PIS zwyciężył.

~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 10:25
Dla przywrócenia proporcji przypomnę o BILIONIE długu zagranicznego, jaki zostawili poprzednicy i ćwierci BILIONA wyłudzeń z VAT!

Kudy tam PiSowi do miliardów, a co mówić o BILIONACH?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Rozmaryn niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 11:19
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Dla przywrócenia proporcji przypomnę o BILIONIE długu zagranicznego, jaki zostawili poprzednicy i ćwierci BILIONA wyłudzeń z VAT!

Kudy tam PiSowi do miliardów, a co mówić o BILIONACH?!

Napisz ...ku dokładnie datę kiedy dług osiągnął bilion i w jakim tępie rosnie dług po przejęciu władzy przez ...ków ??????????????
Dług rośnie tak za pełowców jak i ...ków tylko szybciej

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
9 stycznia 2019r. o 11:55
Witaj Piotrze w Nowym Roku , zadałeś pytanie -( widziałeś wtedy agenta Bolka w tym zrywie Solidarności ? ) - odpowiem twierdząco - tak- pamiętam fragmenty transmisji z negocjacji w stoczni , robol po zawodówce , twardy nieugięty negocjator zaimponował mi też robolowi . Zapewne wiesz że było coś takiego jak Radio Wolna Europa i to tej rozgłośni antykomunistycznej najbardziej wierzyłem , Lech Wałęsa był przedstawiany jako bohater narodowy , w 1989 r. byłem nawet członkiem Komitetu Obywatelskiego Lecha Wałęsy . Mój bohater i jego otoczenie po wyborach kontraktowych pokazali swoje prawdziwe oblicze . W 1992 r . przestał być moim idolem , uwierzyłem bo wszystkie wydarzenia tego roku wskazywały na to że to konfident i agent bezpieki Bolek . Moja żona w tamtych czasach mówiła - obyś się nie pomylił co do Wałęsy , obecnie mówi - a nie mówiłam . Nie odczytuj tego że zawiodłem się na Solidarności i czegokolwiek żałuję , ale to już inny temat . O ile pamiętam o Beacie Szydło i Mateuszu Morawieckim już Tobie odpisywałem , cenię ich oboje z tym że u Morawieckiego nie podobają mi się zbyt duże ustępstwa wobec eurokratów UE. Kto mógł Kaczyńskiemu zapłacić za rekonstrukcję rządu i powołanie na Premiera Mateusza Morawieckiego ? , dla mnie - wybacz - jest to jakiś absurd .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 12:05
~~Rudobrązowy Rozmaryn napisał(a):
Napisz ...ku dokładnie datę kiedy dług osiągnął bilion i w jakim tępie rosnie dług po przejęciu władzy przez ...ków ??????????????
Dług rośnie tak za pełowców jak i ...ków tylko szybciej


Wypraszam sobie, jestem bezpartyjny od urodzenia!
PiS to socjaliści - grupa rekonstrukcyjna Sanacji. Ja nie lubię Sanacji!

Ale napiszę - w ciągu 25 lat wszystkie rządy uzbierały 500 mld, PO następne 500 w ciągu OŚMIU lat. PO zwiększył ponad trzykrotnie deficyt budżetowy, a PiS mocno wyhamował (mimo rozkwity socjalu!) - 2018 rok zamknął jakimś bardzo malutkim deficytem (jeszcze nie policzono, ale w listopadzie miał NADWYŻKĘ w skali roku).

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
9 stycznia 2019r. o 15:44
skorn napisał(a): ....................

@Ramaj
Cieszę się, że uwierzyłeś w siebie i zwalczyłeś chorobę. Mam nadzieję, że już niedługo wypiszą cię do domu. : )


No niestety ale masz gorsze rokowania- nie licz ,że wypiszą cię kiedykolwiek.Nie to abyś był zagrożeniem dla otoczenia - stanowisz zagrożenie sam dla siebie.Trudno leczyć tych co sami siebie nie lubią i winią za to innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 stycznia 2019r. o 15:51
ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): ....................

@Ramaj
Cieszę się, że uwierzyłeś w siebie i zwalczyłeś chorobę. Mam nadzieję, że już niedługo wypiszą cię do domu. : )


No niestety ale masz gorsze rokowania- nie licz ,że wypiszą cię kiedykolwiek.Nie to abyś był zagrożeniem dla otoczenia - stanowisz zagrożenie sam dla siebie.Trudno leczyć tych co sami siebie nie lubią i winią za to innych.


i kolejne trafienie w punkt...hahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Irga niezalogowany
9 stycznia 2019r. o 19:09
https://innpoland.pl/144269,dlug-publiczny-polski-rekordowe-zadluzenie-polski-pkb-na-mieszkanca


Rekordowe zadłużenie. Za rządów Morawieckiego dług publiczny Polski jeszcze nigdy nie był tak wysoki. Oficjalne zadłużenie to prawie bilion złotych. Nieoficjalne - 5 bilionów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 stycznia 2019r. o 7:32
''Sprawdziliśmy, kto był aktywny podczas akcji w sieci w obronie mianowania Adama Andruszkiewicza wiceministrem cyfryzacji. Odkryliśmy konta prorosyjskie i fake'owe. Wśród najbardziej zaangażowanych większość to przeciwnicy polityka. Za - byli pisowcy, przeciw - narodowcy, a z blisko 200 tysięcy fanów ministra-narodowca na FB zareagowało niecałe 5 proc. ''

za to sam zainteresowany był niezwykle aktywny na ''tłitku''
w jeden dzień w tajemniczych okolicznościach zniknęły jego 144 wcześniejsze wpisy ...
takie o uchodzcach ,o wstrętnej Unii ,o tym co myśli o osobach homoseksualnych ,co myśli o Merkel ,co chce zrobić z ''wrogami ojczyzny''

i to wszystko dla ''poparcia'' tych marnych 5% ?
taki miał być ''ważny'' a tu jakaś niewiele znacząca posadka

znaj swoje miejsce w szeregu...hahahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.