Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Śrutem do kota !!!!!!

4218
#zofka nieaktywny
28 października 2018r. o 18:58
Nie wiem kto,lecz dowiem się ,kto strzela do kotów przy ul,Robotniczej i Matejki. Mój kot wrócił z przestrzelonym ogonem do domu ,bardzo cierpi. Uważaj nędzny człowieku ,teraz ja poluję na Ciebie , chociaż nie wiem czy taką kreaturę ,która strzela do zwierząt można nazwać człowiekiem. Może ktoś coś wie o tym typie, proszę mnie poinformować. Będzie miał do czynienia z POLICJĄ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Kosodrzewina niezalogowany
28 października 2018r. o 19:14
Akurat nie mieszkam w Bolesławcu ale rozumiem strzelającego... Do mnie na podwórko przychodzi czyjś kot i S R A całe podwórko obs ra ne przez czyjegoś kota. Jak masz kota to go pilnuj niech ci S R A w domu albo na głowę. Ja tego tolerowal nie bede. Wiadomo ze kot nie mysli tymi kategoriami, wiec moze powinno sie egzekwowac takie S R A N I E komus na trawniku od właścicieli tych kotów i innych psów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
28 października 2018r. o 19:32
Wypuszcza taki kota żeby s r a ł po sąsiadach a potem się dziwi że ktorys w końcu nie wytrzymal i srutem go potraktowal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatna Poziomka niezalogowany
28 października 2018r. o 21:23
A co kot winny tej sytuacji ??? Nie warto zwrócić uwagi ??? Przeszkadza kupczyjacy kot... a własiciele psów którzy nie sprzataja po swoich zakupczyncach to juz nie? Jakoś nikt do wlasciciela ani do psa ze srutowki nie strzela.Brak słów dla takiego bezmozga i szkoda strzepic sobie język. Niereformowalne buractwo z ciemnogrodu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatna Poziomka niezalogowany
28 października 2018r. o 21:24
A co kot winny tej sytuacji ??? Nie warto zwrócić uwagi ??? Przeszkadza kupczyjacy kot... a własiciele psów którzy nie sprzataja po swoich zakupczyncach to juz nie? Jakoś nikt do wlasciciela ani do psa ze srutowki nie strzela.Brak słów dla takiego bezmozga i szkoda strzepic sobie język. Niereformowalne buractwo z ciemnogrodu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Jabłoń niezalogowany
28 października 2018r. o 21:32
Zwierzęta nie myślą, tylko działają instynktownie.Przed tysiącami lat człowiek oswoił i udomowił psy i koty,które mu służą np.zmniejszając populację gryzoni będącymi zagrożeniem dla człowieka.I to cię boli,że nie korzystają z WC?Wróć na drzewo,jeszcze nie czas na ciebie w tym świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Jabłoń niezalogowany
28 października 2018r. o 21:38
Zwierzęta nie myślą, tylko działają instynktownie.Przed tysiącami lat człowiek oswoił i udomowił psy i koty,które mu służą np.zmniejszając populację gryzoni będącymi zagrożeniem dla człowieka.I to cię boli,że nie korzystają z WC?Wróć na drzewo,jeszcze nie czas na ciebie w tym świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastobrązowa Bergenia niezalogowany
28 października 2018r. o 22:24
Dorwać DEB.ILA i śrutem mu w dup.ę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza