Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Postawa godna pochwały
~Szmaragdowozielony Cis niezalogowany
29 października 2018r. o 19:36
Nie zauważyłam w tekście ze to sąsiad na sąsiada .Tylko mieszkaniec Bolesławca na kierowce zareagował. Jeżeli tak to ok ale jeżeli był to znajomy to nie fer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonopomarańczowy Śnieżnik niezalogowany
29 października 2018r. o 20:10
Bo ja akurat na tej ulicy mieszkam i widziałem co się stało to zdarzenie bo to koło mojego bloku i dwie klatki dalej mieszka frajer i konfident. Ja takich ludzi naprawdę nie rozumie . Naprawdę sąsiad sąsiadowi świnie podstawić a razem jednego z drugim dzieci się bawią na podwórku. Ależ cóż .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Żywotnikowiec niezalogowany
29 października 2018r. o 20:35
Dla mnie każdy pijany kierowca to potencjalny morderca, i nie miałbym litości. Druga sprawa kto go wpuścił za kółko - pewnie ci fajni koledzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Golteria niezalogowany
29 października 2018r. o 20:40
~~Czerwonozłoty Dereń napisał(a): Nie wiem jaka tam zależność między osobami, to że zabrał kluczyk jak najbardziej ok, ale jeśli nasłał policję na znajomego to jest świnią konfidencką.

Ciebie chyba pogięło -świnią za to że ktoś poniesie konsekwencję swojego głupiego zachowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoruda Azalia niezalogowany
29 października 2018r. o 21:11
Zasada jest ,piłeś nie jedź i nie ma odstępstwa od niej.Nikt by nie zgłaszał ,gdyby kogoś rozum nie opuścił i nie wsiadł do auta po spożyciu i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowy Żywotnikowiec niezalogowany
29 października 2018r. o 21:17
Zabierzesz takiemu kluczyki, a on na drugi dzień ciebie o kradzież posądzi. Ludzie dajcie spokój czasy akceptacji pijanych kierowców minęły. Każdy ma trudne chwilę ale za kierownicę po pijaku nie wolno .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 października 2018r. o 22:10
~Żółtoruda Azalia napisał(a): Zasada jest ,piłeś nie jedź i nie ma odstępstwa od niej.Nikt by nie zgłaszał ,gdyby kogoś rozum nie opuścił i nie wsiadł do auta po spożyciu i tyle.


Azalia , zgadzam się z zasadą , ale pytanko miałbym do Pani Kubik - Rościszewskiej , gdyby Pani zamknęli Męża , bo staranował jakiś słupek po pijaku , to była by Pani szczęśliwa ? Tym bardziej , że Pani jest Matką , albo chciała by być ?

Ludzie , w tym nieszczęśliwym kraju było już tyle przekrętów i przestępstw , że jednego biedaka możecie sobie odpuścić. Kto qurwa z Was czytał książki Sumlińskiego , lub oglądał wywiady na necie ?

Chyba pójdę po piwo , bo tej rzeczywistości na trzeźwio oglądać się nie da . ale nie polujcie na mnie psy , po pijaku za kółko nie siadam . Takie mam zasady :)


Dopisane 29.10.2018r. o godz. 22:10:

Przepraszam , Kublik-Rościszewska . Pani Aspirant , proszę o odpowiedź . Ja stary alkoholik :)

Idę po piwo ,bo ... jak wiadomo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszara Borówka niezalogowany
29 października 2018r. o 22:25
Jaki konfident co wy qwa Kocham Bolec.Info icie gdyby zabił wasze dziecko jadąc tym samochodem to by był płacz i lament dlaczego nikt tego nie zgłosił więc się ...e ogarnijcie co piszecie i po czyjej stronie jesteście pijaka za kierownicą czy tego co udaremnił mu dalszą jazdę

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza