Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Postawa godna pochwały
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2018r. o 17:52
~~Srebrzystoczarna Calibrachoa napisał(a): przecież mendy powstały po to, by ścigać zbiegłych z plantacji niewolników, a dzisiaj my niewolnicy musimy trzymać się razem a nie na siebie donosić (jakby chciał ludożerczy system)

Panna czemu tak często chodzisz po piwo, nie lepiej samemu robić takie jak lubisz z kontrolowanych składników?


Nie umiem , aż taki mondry to nie jestem. I szczerze mówiąc nie chce mi się :D
Ale jedno wiem , nie pijam z aluminiowej puszki , tylko ze szkła i kiedy wypiję , to nie siadam za kierownicę . A konfidentów Hemiczny nie cierpię ... qurwa jego mać.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocista Aronia niezalogowany
2 listopada 2018r. o 15:07
Wez Espumisan .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowy Dąb niezalogowany
2 listopada 2018r. o 22:06
Życie takiemu za nie pomoc tylko konfidenstwo odpłaci a znam tą osobę i wiem że będzie ten człowiek jeszcze silniejszy bo to dobry człowiek ale każdy popełnia błędy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowy Dąb niezalogowany
2 listopada 2018r. o 22:12
Oczywiście nie konfident!!!! tylko osoba, zatrzymany przez zazdrosnego konfidenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2018r. o 7:13
o co tu chodzi?
Hemi pisze prawdę nazywając pijaka potencjalnym mordercą a wy temu zaprzeczacie?
sąsiada który to zgłosił nazywacie ''konfidentem''?
2,5 promila a wy nie widzicie w tym nic złego?
no to jeszcze napiszcie że wszystko ok jest w tym zdarzeniu ze Słowacji ...

a pamiętacie jaki jazgot tu był z tym chłoptasiem bez nogi co to szalał po okolicach?
pamiętacie zbióreczki jakie organizowaliście ...

też wszystko było ok?
a co z wypadkiem z Jeleniej gdzie na przejściu dla pieszych zginęło dwoje ludzi z naszych okolic...
też wszystko ok?
będziecie tak pisać do chwili kiedy ktoś z waszych bliskich zginie pod kołami szaleńca lub pijaka ...
mimo wszystko tego wam nie życzę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielbłądzi Chaber niezalogowany
3 listopada 2018r. o 8:02
Falco, radzę ci zlikwiduj wszystkich kierowców, bo to potencjalni zabójcy. Albo całą ludzkość, bo są wśród niej kanalie i mordercy.
Nie można odwoływać się do innych zdarzeń, tylko po to, by osądzić kogoś tak, jak osądzającym pasuje.
Rozróżniasz fakt, zdarzenie od możliwości jego wystąpienia? To, że propaganda piętnuje nietrzeźwych kierowców jest OK, ale że promuje mengelowskich lekarzy, to spoko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 listopada 2018r. o 8:19
sam jestem kierowcą od wielu,wielu lat ale nigdy nie usiadłem za kierownicą po alkoholu ...

ale skoro tak starasz się tu bronić kierowców jadących po kielichu to co stoi na przeszkodzie byś to poszerzył np. o lekarzy ?
jaka będzie różnica czy pijany chirurg wytnie zamiast nerki płuco ?..prawie żadna ..;)
dlaczego piętnować tylko kierowców?
może więc i piloci niech sobie popijają ..loty bywają nudne a i tak dużo za nich robi auto-pilot...a to gdzie i jak wylądują?...a kogo to obchodzi?

jeszcze raz - wg. prawa narzędzie służące popełnieniu przestępstwa podlega konfiskacie ...
w tym przypadku narzędziem jest samochód więc wniosek dla mnie jest prosty ...

zabierać autka ,licytować od przysłowiowej złotówki w obecności przestępcy a kwoty z licytacji przelewać na konto poszkodowanych w wypadkach ...

co ty na to?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2018r. o 8:48
To weź sobie zlicytuj Janusz ... również jego , wszak jesteś potencjalnym gwałcicielem :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.