Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Sen o Niepodległej” na bolesławieckim Rynku
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
30 października 2018r. o 21:10
falco napisał(a): ..... Piłsudzkiego ...


Falco, wklej sobie wróbla w avatar, albo zrób sobie półroczną kwarantannę na bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 października 2018r. o 21:52
Z tego , co ja wiem Marszałek dostał trochę kasy od żydobanksterów , podobnie , jak Lenin i tworzył sztuczne państwo , jak ZSRR . Polska do dzisiaj jest podległa , tylko zmienił się but okupanta. Możecie sobie świętować i gadać , co tam chcecie , ale fakty to najbardziej uparta rzecz pod Słońcem :)

Za mądry jestem na takie inscenizacje Panie Nowak . Mimo wszystko życzę aplauzu i powodzenia ... niech się Naród bawi , grunt , żeby nie myślał , nie czytał , nie wiedział ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 października 2018r. o 21:58
błazny ...
literówka tak zasłoniła im ''horyzont'' że temat przestał istnieć ...
ale cieszy mnie fakt że ponad sen o niepodległości bardziej ''temat''Falco okazuje się dla was bardziej inspirującym ...

szkoda tylko że przeważają wśród was zwykłe głom.by ...co widać po waszych wpisach ...
ale skoro braki w wiedzy nie pozwalają na to by cokolwiek napisać o marszałku , to czego innego oczekiwać ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowy Gajowiec niezalogowany
30 października 2018r. o 22:13
Kawaleria będzie 10 listopada w Chocianowie a 11 listopada we Lwówku, Osiecznicy. Razem świętujmy Odzyskanie Niepodległości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Cebulica niezalogowany
30 października 2018r. o 22:46
Jeżeli w tę imprezę włączy się "gliniany" Nowak to zamiast uroczystości będzie BŁAZENADA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
30 października 2018r. o 22:50
~~Lazurowy Gajowiec napisał(a): Kawaleria będzie 10 listopada w Chocianowie a 11 listopada we Lwówku, Osiecznicy. Razem świętujmy Odzyskanie Niepodległości.


I co Wam po tej kawaleryji , skoro gospodarka anglosaska , banki żydowskie , a twórcy z Paryża ?

Do tego żydobankster Morawiecki i urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie ? Plus Watykan w duchowości , jako nadrzędny władca ... moherowych beretów.

Ja kocham Polskę i ostatnią kroplę krwi oddam , ale to trzeba robić z głową . Po głowie Gajowiec też krąży krew :) To nie sztuka złapać kopię , albo szablę i lecieć na czołg dla zabawy ... albo inną zakutą pałę. Sztuką jest odzyskać władzę Suwerena nad narodowym majątkiem.

Łapiesz chłopcze ? :)

Piwko wypite , mogę spać :)

Dobrej nocy ... Narodzie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Trzykrotka niezalogowany
31 października 2018r. o 8:18
SUPER POMYSŁ !!!!!!!!! JUŻ SIĘ CIESZĘ NA TO WYDARZENIE .......ŚWIĘTUJMY I CIESZMY SIĘ NIEPODLEGŁĄ .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burobrązowy Liliowiec niezalogowany
31 października 2018r. o 8:36
Do złocistej cebulicy.
Pan Nowak jest głównym organizatorem, więc nie musi się do niczego przyłaczać.
Umie współpracować z innymi artystami, którzy mają talent i rozum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego