Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
„Sen o Niepodległej” na bolesławieckim Rynku
2900
#falco nieaktywny
31 października 2018r. o 19:27
wersja z eliminacji ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielona Pragnia niezalogowany
31 października 2018r. o 19:44
niepodległość zawdzięczamy glinoludom i nowakowi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
31 października 2018r. o 19:47
falco napisał(a): wersja z eliminacji ...


Eee, "Piłsudzki"! :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2018r. o 19:53
:]
ale mówiąc szczerze wolę to -spektakl Nowaka - niż przemarsze warszawskie jawnie faszyzujacych organizacji ...

kiedy czytam kto będzie brał udział w tych ''narodowych marszach '' zastanawia mnie bierność polskich władz...
tak było przed laty i tak będzie w tym roku ...

kiedyś był tu taki jeden co w stopce miał ''stop agresji Putina''
ciekawe że nie ''stop faszyzmowi ''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
31 października 2018r. o 22:22
[img=1541020882_vk9wnvw.jpg]



Dopisane 31.10.2018r. o godz. 22:22:

[img=1541020923_8ofs58r.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Tojeść niezalogowany
31 października 2018r. o 22:35
Glinolud biegał za granicą wymalowany na biało, w obcisłych kalesonach, kiedy Polacy walczyli o niepodległość i s rali się z ruskimi... Czy mylę się? Z tego co pamiętam, stosunkowo niedawno wrócił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
1 listopada 2018r. o 1:04
~Ciemnopomarańczowy Tojeść napisał(a): Glinolud biegał za granicą wymalowany na biało, w obcisłych kalesonach, kiedy Polacy walczyli o niepodległość i s rali się z ruskimi... Czy mylę się? Z tego co pamiętam, stosunkowo niedawno wrócił...


Kiedy pewna część Polaków kopała się z komunistami a pewna część Polaków w najlepsze kolaborowała z systemem Bogdan Nowak był za granicą, bo komunistyczna milicja zatłukła mu ojca.

A ty co wtedy robiłeś? Co robił twój ojciec?


bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2018r. o 3:58
Bernard napisał(a):
~Ciemnopomarańczowy Tojeść napisał(a): Glinolud biegał za granicą wymalowany na biało, w obcisłych kalesonach, kiedy Polacy walczyli o niepodległość i s rali się z ruskimi... Czy mylę się? Z tego co pamiętam, stosunkowo niedawno wrócił...


Kiedy pewna część Polaków kopała się z komunistami a pewna część Polaków w najlepsze kolaborowała z systemem Bogdan Nowak był za granicą, bo komunistyczna milicja zatłukła mu ojca.

A ty co wtedy robiłeś? Co robił twój ojciec?



Wychodzi mi na to , że dziennnikarzy można kupić. Ale ja Ciebie Benek ... no qurwa nie mam kasy ... :D

Mój ojciec to kawał qurwy, a reszta psa , postanowiłem lata temu , że nie będę taki. Dziwię się Tobie , że wciąż nic nie wiesz ... dziennikarzu , żurnalisto . A jak Boguś zemrze , czego oczywiście nie życzę , to komu lizać będziesz dupę ?

Przemo Moszczyński nauczył mnie jednej zasady ... przychodzi taki czas , że olewamy wszystko :D

Ucz się chłopie :)

Dobranoc , albo dzień dobry , wszystko zależy od tego w jakim etapie Świadomości się znajdujesz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza