Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Spektakl "Sen o Niepodległej" ODWOŁANY
~Stalowoniebieski Liliowiec niezalogowany
6 listopada 2018r. o 15:26
Otototo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrązowa Krokosmia niezalogowany
6 listopada 2018r. o 16:36
Szkoda tylko, że przez te wojenki na poziomie piaskownicy i mściwość traci tylko miasto. Czasem dobrze wznieść się ponad to wszystko. Usiąść wspólnie do stołu, otworzyć flaszkę i zrobić zostawić swoje ego w kącie. Zgoda buduje - niby frazes - a jednak buduje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Staroróżowa Kolczurka niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:16
Nowak znowu z siebie ofiarę robi,przedstaw dowód na odmowę przez władze miasta kłamców piep..ny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielona Aksamitka niezalogowany
6 listopada 2018r. o 17:45
Zachciewa się wam występów w Rynku.
W kościele wystąpi Starosta i wystarczy. Jest to w programie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszary Kiścień niezalogowany
6 listopada 2018r. o 19:30
No kurczę takie szoł to tylko w Bolesławcu. Miło rozpoczęła się kolejna kadencja.
A szkoda bo można byłoby wspólnie świętować. To, że obaj panowie się nie lubią, nie obchodzi nas mieszkańców. Uważam, że jeden i drugi są twarzą Bolesławca choć dalej dziecinnie się droczą. Już dosyć tego nieuważacie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Tulipan niezalogowany
6 listopada 2018r. o 20:06
Proszę redakcje o wysłanie pytania do rzecznika UM czy była odmowa ,jeżeli tak to z jakiego powodu.Będziemy mieli jasność sytuacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 listopada 2018r. o 20:08
~~Brudnobiała Brodia napisał(a): Wszystkiemu winna jest zła obsada spektaklu i scenariusz. Bo gdyby w scenariuszu spektaklu znalazł się punkt z podziękowaniami dla wiadomo kogo, wręczeniem mu medalu zasłużony dla niepodległości Polski, spóźnionymi ale szczerymi gratulacjami wygranej w wyborach i gdyby scenariusz zakładał, że wygłosi on przemówienie o swoich sukcesach w ciężkiej pracy dla Bolesławca to byłaby zgoda i na dodatek dofinansowanie.

A tak nie ma nic.


:D :D :D . Nie ma to jak sarkazm :D . Nie wybierałem się na inscenizacje , bo twierdzę , że " Sen o Niepodległej " jest nadal faktycznie snem . Wyjątkowo trafny tytuł. Ale , że plączę się już parę lat po " niepodległej " , to znam mniej więcej fabułę. Rzygać już się chce od tych sztandarów , martyrologii , cierpienia i patosu . Dość już tych dzieciaków ubranych w biało-czarne stroje , biegających z kwiatkami przy każdym początku/ zakończeniu szkolnego roku. Starczy Wyklętych Żołnierzy i Ich protoplastów z dawniejszej historii Narodu. Bedzie dość Obcych Królów i tzw. Chrztu Słowian . Jeśli wciąż na takiej bazie będziemy budować patriotyzm , to następne Pokolenia mogą się już nie urodzić. Przypomnę , że za komuny Nar ód liczył sobie czterdzieści dwa miliony Luda , biednego , ale Mądrzejszego . Dzisiaj tylko trzydzieści osim ma samochody , laptopy i smartfony ... co raz głupszego Narodu , dla którego NIEPODLEGŁOŚĆ , wszystko na to wskazuje pozostanie snem ....

Bo ... panowie Nowak i Roman , niepodległość ... won do cioci Wiki , skoro jej nie czujecie. Jeden ma dobre intencje , ale od dupy strony podchodzi , drugi upatrzył sobie kosę na własny stołek i szuka możliwości dokopania przeciwnikowi.

Jestem w zasadzie przeciwnikiem nowakowej inscenizacji , być może dobrze , że nie będzie , ale wqurwia mnie fakt , że Ludziom zabrania się dostępu do własnej woli . Bo są tutaj zdeklarowane osoby , co chciały popatrzeć ... fajna qurwa demokracja panie Dwuimienny.

Lata temu , podczas któregoś z Dni Bolesławca , kiedy Glinoludy dawały występ na ulicy Bankowej osobiście widziałem , jak pan Nowak wężem strażackim posprzątał był ulicę z glinianej pozostałości . Myślę , że organizowanie masowych spektakli ma opanowane i Toj toje na Rynku też by się znalazły.

Panie Dwuimienny , mnie osobiście nie interesuje skan pańskiej odmowy na papierze i , czy czytał pan podanie Nowaka . Mnie interesuje to , czyście się czasem pod stołem nie dogadali i tak po prostu zwyczajnie robicie sobie jaja z lokalnej społeczności , mając przy tym świetny ubaw ?

Który z Panów zechce podyskutować ze starym alkoholikiem ?

Obsługą betoniary , prostakiem . Ani urzędasem , ani artystą z bożej łaski :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowa Jodła niezalogowany
6 listopada 2018r. o 21:04
~~Czerwonawa Wiśnia napisał(a): No to ładnie nasz burmistrz zaczyna

zaczyna? dobre.... hehehe
myślałem że to już któraś kadencja z kolei
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo