Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest koalicja w powiecie!
~~Kogo niezalogowany
10 marca 2024r. o 11:57
~~felek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marta napisał(a): Platforma, twór bez kręgosłupa. Nieważne z kim. Wazne, że przy korycie


O o może tobie nieważne z kim?.[/
Dla mnie ważne z kim, bo ja nie zagłosuje na kogoś kto odda władzę platformie. Impuls wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Jasnota niezalogowany
10 marca 2024r. o 13:01
~~Amarantowy Tulipan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modrawy Miłek napisał(a): Panie Przewodniczący, Panie Janie - moje serce zawsze biło po prawej stronie i jako wierny sympatyk PIS-u od zawsze, ogłoszoną dziś koalicję przyjąłem bardzo, ale to bardzo sceptycznie ! Dał się Pan poznać jako sprawny Polityk i umiejętny Negocjator ! Życzę Panu powodzenia w tym dziele, bo mimo, że utarł Pan nosa Wielkiemu Piotrowi to jednak w mojej ocenie zawarł Pan pakt z diabłem.

Czas pokaże, który z nas się dziś myli w ocenie tej rzeczywistości ... I oby to Pan miał rację - Tego Panu życzę !

W powiecie wszyscy zachowają stanowiska i brak ,,audytu ''PO-PSL-SLD spowoduje akceptacje tego co było i pozostanie.

SLD już nie ma .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pis potega niezalogowany
10 marca 2024r. o 13:12
Tusk załatwił kasę i teraz każdy chce żądzić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~I basta niezalogowany
10 marca 2024r. o 14:01
Zobaczcie co platforma zrobiła ze szpitalem. Nic ! Właśnie nic. Zaprzepaściła potencjał , utrzymując na stanowisku dyrektora osoby ktore miały zarobić a nie rozwijać szpital. Pomyślcie zanim… bo to wróci. Pozbędą się Barczyka i dadzą swojego, który utopi szpital w swojej mierności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olek niezalogowany
10 marca 2024r. o 14:10
Wiecie czemu nasze miasto jest takie piękne? Bo Roman nigdy nie zbratał się z platformą. Platforma wszystko niszczy za co się nie weźmie. Zobaczycie co zrobią z orleanem i lotosem, lotem itd. A u nas lokalnie co zrobili z Pks, szpitalem itp. Oby nigdy wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Głos Kasandry niestety niezalogowany
10 marca 2024r. o 14:14
Każdy kto zawiera sojusz z PiS , i jego przybudówkami nie ma intencji działania dla po pierwsze mieszkańców. To czysto partyjno kościelne układy.
PiS, Konfederacja , Impuls Miasta , SLD , PSL , Ziemia Bolesławiecka to zaropiałe wrzody na organizmie bolesławian.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inna Kasandra niezalogowany
10 marca 2024r. o 14:15
Prawdziwy Polak patriota nigdy nie zagłosuje na Rusa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~idi ty na xuj niezalogowany
10 marca 2024r. o 14:25
~~Olek napisał(a): Wiecie czemu nasze miasto jest takie piękne? Bo Roman nigdy nie zbratał się z platformą. Platforma wszystko niszczy za co się nie weźmie. Zobaczycie co zrobią z orleanem i lotosem, lotem itd. A u nas lokalnie co zrobili z Pks, szpitalem itp. Oby nigdy wiecej

Przestań koleś pie*rdo*lić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo