Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak powstawała koalicja?
~~Cyklamenowy Dziurawiec niezalogowany
9 listopada 2018r. o 7:42
I jeszcze inne przemyślenie:
Chwojnicki popełnił błąd i poparł Romana, nie wystawiają kandydata SLD na prezydenta, stracił conajmniej jeden mandat w mieście i jeden w powiecie. Tak to jest jak nie rozumie się polityki. Sam stołek nie wystarczy. Teraz trzeba iść na out. razem z SLD. Do widzenia panie pałkawniku! Do widzenia bolesławieckie SLD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
9 listopada 2018r. o 8:25
emem napisał(a): Koalicje i wspolne rzadzenie pwiatem i miastem przez te sama ekipe mielismy przez ostatnie 1,5 roku. Efekty sa znane. Czy byly to dobre efekty - chyba nie do konca.


Raczej 2 lata... przez te lata w żadnym z budżetów miasta nie było konkretnego wsparcia dla szpitala więc i tak by tego nie było. No ale na budowie prezydent z młotkiem szalał, a co...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Plektrantus niezalogowany
9 listopada 2018r. o 9:43
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
emem napisał(a): Koalicje i wspolne rzadzenie pwiatem i miastem przez te sama ekipe mielismy przez ostatnie 1,5 roku. Efekty sa znane. Czy byly to dobre efekty - chyba nie do konca.


Raczej 2 lata... przez te lata w żadnym z budżetów miasta nie było konkretnego wsparcia dla szpitala więc i tak by tego nie było. No ale na budowie prezydent z młotkiem szalał, a co...
Na dodatek wepchnął Stasikowi stary budynek na szkołę specjalna w zamian za przychodnie na Zwycięstwa i pałacyk na Zgorzeleckiej. Panie Stasik z Romanem zawsze wychodził pan na minus,tak samo będzie z koalicją z Russem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
9 listopada 2018r. o 13:41
~~Zielonkawy Plektrantus napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):
emem napisał(a): Koalicje i wspolne rzadzenie pwiatem i miastem przez te sama ekipe mielismy przez ostatnie 1,5 roku. Efekty sa znane. Czy byly to dobre efekty - chyba nie do konca.


Raczej 2 lata... przez te lata w żadnym z budżetów miasta nie było konkretnego wsparcia dla szpitala więc i tak by tego nie było. No ale na budowie prezydent z młotkiem szalał, a co...
Na dodatek wepchnął Stasikowi stary budynek na szkołę specjalna w zamian za przychodnie na Zwycięstwa i pałacyk na Zgorzeleckiej. Panie Stasik z Romanem zawsze wychodził pan na minus,tak samo będzie z koalicją z Russem.




ruszyły poprawki ronda solidarności poszerzają wjazdy na rondo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Lilia niezalogowany
9 listopada 2018r. o 13:51
Jakie kwalifikacje ma ten gościu, żeby być starostą oprócz tego że jest w koalicji i ma pięciu radnych. Czy jakiekolwiek są potrzebne? Ostatnie miesiące pokazały jak może działać powiat jak jest koalicja z miastowymi. Obawiam się, że nowi włodarze sapragnieni władzy będą próbowali fikać. Obym się mylił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Rzeżucha niezalogowany
9 listopada 2018r. o 13:56
~Złotawobrązowy Bratek napisał(a): Jak Pis cos zaplanuje ,to zegnaj piekny Boleslawcu!!!Proponuje zlikwidowac fontanne w rynku I postawic pomnik Jarosława!!

I wciąż sie zastanawiasz, dlaczego rodzice cie porzucili?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Rzeżucha niezalogowany
9 listopada 2018r. o 13:58
~~Kredowobiała Sasanka napisał(a): to co teraz pis wymyśli w tym mieście ?

nowe pomniki?
marsze?
tablice?
ulice?
muzea?
święcenia?


mam nadzieję, że pogodnia takich cymbałow, którym sie wydaje, że czas zatrzymał sie w 80 latach:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatna Forsycja niezalogowany
9 listopada 2018r. o 15:08
Dla mnie.. rzeczowo i na temat. Podoba mi się, to co Pani Russ mówił. Mimo, iż za PIS nie jestem., bo jestem za.. Impulsem Miasta. No ale w tym wypadku pozostaje mi Panu przyklasnąć. Ponad podziałami partyjnymi, dla mieszkańców Powiatu.. i mam nadzieję i naszego Miasta.. bo zgoda buduje, niezgoda rujnuje..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.