Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W jakim banku konto firmowe

15536
#tomek7865 nieaktywny
25 listopada 2018r. o 11:32
Może ktoś mi podpowie ? pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Przetacznik niezalogowany
25 listopada 2018r. o 12:42
Generalnie chyba mBank jest najtańszy. Ale do działalności gospodarczej nie ma konieczności prowadzenia osobnego konta bankowego. Można korzystać ze swojego konta osobistego. Rozliczając się na koncie osobistym nie masz osobnego konta do VAT czyli nie interesuje Ciebie split payment, które będzie obowiązkowe za chwilę dla wszystkich przedsiębiorców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Tojeść niezalogowany
25 listopada 2018r. o 21:23
~~Brunatnoceglasty Przetacznik napisał(a): Generalnie chyba mBank jest najtańszy. Ale do działalności gospodarczej nie ma konieczności prowadzenia osobnego konta bankowego. Można korzystać ze swojego konta osobistego. Rozliczając się na koncie osobistym nie masz osobnego konta do VAT czyli nie interesuje Ciebie split payment, które będzie obowiązkowe za chwilę dla wszystkich przedsiębiorców.


Tylko jak twój kontrahent będzie stosował split payment to na konto osobiste pieniędzy nie dostaniesz od niego. A niedługo zmuszą wszystkich do split payment :) . Czyl potrzebne firmowe - jak przeniosłem z Santander (brrr) do PKO BP. Mam za darmo obsługę konta. Sprawdź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14230
#tonka nieaktywny
26 listopada 2018r. o 11:10
tomek7865 napisał(a): Może ktoś mi podpowie ? pozdrawiam


Na stronie jest ranking
(...)/ - mozesz sobie sam na stronie zobaczyć jak wygląda sytuacja w kontach firmowych. Najlepsze konto firmowe ma nest bank.A to dlatego,ze konto jest zupelnie darmowe i nie ma tam żadnych warunków takich jakk są w inne banki. Takich jak obowiązkowe płatnosci karta miesięcznie, aby karta była darmowa. Albo konieczność wpływów na konto co miesiąc aby za to konto nie płacić.
Z tego co wiem to konto mozna założyć sobie zupelnie przez internet.

Zmoderowano 26.11.2018 godz.20:03 - powód: link (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Wiesiołek niezalogowany
26 listopada 2018r. o 16:31
pekao sa właśnie wycofuje karty WOŚp. to chyba bank który szerokim łukiem omijac trzeba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwony Śniedek niezalogowany
26 listopada 2018r. o 19:50
A co to karty wośp? Sponsoring imprezy owsika?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21436
#Merissa nieaktywny
12 stycznia 2019r. o 19:43
Witam Serdecznie wszystkich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Daglezja niezalogowany
12 stycznia 2019r. o 21:02
W banku Raiffeisen firma może założyć konto dla biznesu. Wiele usług jest darmowych ale szczegóły najlepiej sprawdzić na stronie internetowej banku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza