Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co można znaleźć w sklepie dla patriotów?
2161
#fobiak nieaktywny
28 listopada 2018r. o 15:11
~~Amarantowa Diaskia napisał(a):
fobiak napisał(a):
~~Amarantowa Diaskia napisał(a): nie po to nasi patroci krew przelewali abys ty na nich dzisiaj plul.

Sam plujesz na patriotyzm. Jeszcze śmiesz pisać że dobry patriota to martwy patriota. Bezczelność tej ruskiej hołoty bije już wszelkie granice.


nie napisalem, ze dobry, infekujesz z niemieckiego do polskiego patriotyzmu powiedzonko ("dobry" ruski to martwy ruski) z dws. i nie napisalem martwy bo bym musial go widziec i stwierdzic zgon. naapisalem oddac zycie za ojczyzne. twoja martwica nie ma nic wspolnego z moim poswieceniem, walka, oddaniem. manipulowac mozesz sobie swoimi jajeczkami a nie patriotyzmem. ja nie pluje na patriotyz, nawet sie nie zblizam do tego calego ...stwa, ktore glosi nowy patriotyzm i sie wywyzsza ponad moich przodkow.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieski Tojeść niezalogowany
28 listopada 2018r. o 15:32
Nie wiem co jest w sklepie dla "patriotów" ale wiem czego tam nie ma.
Nie ma tam książek o ekonomii :)
Polak to ekonomiczny przygłup. Zlikwidował swoje banki i wpuścił obce a rzesza patriotów to poparła.
Druga rzecz to strefy ekonomiczne dla obcych i najwyższe podatki dla swoich.
Jeżeli tacy mówią że są patriotami to ja wolę być komunistą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobłękitny Szczawik niezalogowany
28 listopada 2018r. o 16:35
Sam sobie zaprzeczasz Kolego .jak jesteś komunista to się nie wypowiadaj .a po drugie jak nie wiesz co jest w sklepie dla patriotów to skąd wiesz ze nie ma tam książek. Nie mecz ucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Miodunka niezalogowany
28 listopada 2018r. o 16:46
Wiem, czego nie można znaleźć - godności i rozumu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
28 listopada 2018r. o 17:12
Koszulka czy bluza z nikogo patrioty nie zrobi. Pierw trzeba sobie w głowie poustawiać pewne rzeczy, potem można sie przebierać.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Męczennica niezalogowany
28 listopada 2018r. o 20:43


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Męczennica niezalogowany
28 listopada 2018r. o 20:50
~~Paliowa Męczennica napisał(a):




Proponuje posłuchać co to jest patriotyzm w wykonaniu artysty odznaczonego Honorowym Kustoszem Tradycji, Chwały i Sławy Oręża Polskiego „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” Lecha Makowieckiego.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowa Męczennica niezalogowany
28 listopada 2018r. o 20:58
Znajdzie się mędrzec tematu, który przesłucha i skomentuje słowa piosenki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza