Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smog w Bolesławcu i Nowogrodźcu
~~Szarawobiały Słonecznik niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 22:36
To teraz niech się wypowiedzą Ci wszyscy, którzy udowadniali mi, że Niemcy mają "czystą" energię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Kolczurka niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 22:50
~~Burgundowy Brokuł napisał(a): eco nawiedzonych nie przekonasz ,jedno pytanie ? czym eco oszołomy ogrzewają swoje domy ,czeka m na odpowiedz,?
Dziąłacze eco mieszkają w drogich hotelach,a wielbiciele eco mieszkają w mieszkanich podłączonych do miejskiej ciepłowni.Jedni i drudzy dymu i węgla w swoim miejscu zamieszkania dymu i węgla nie widzą. Ta cała nagonka na polski węgiel ,to przez usłużnych dziennikarzy i polityków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Brokuł niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 22:53
i tu masz 100 procent RACJI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Słonecznik niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 22:59
~~Bladozielona Kolczurka napisał(a):
~~Burgundowy Brokuł napisał(a): eco nawiedzonych nie przekonasz ,jedno pytanie ? czym eco oszołomy ogrzewają swoje domy ,czeka m na odpowiedz,?
Dziąłacze eco mieszkają w drogich hotelach,a wielbiciele eco mieszkają w mieszkanich podłączonych do miejskiej ciepłowni.Jedni i drudzy dymu i węgla w swoim miejscu zamieszkania dymu i węgla nie widzą. Ta cała nagonka na polski węgiel ,to przez usłużnych dziennikarzy i polityków


Jak dobrze w kocu mądrego posucha !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
22 grudnia 2018r. o 7:53
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Aksamitka niezalogowany
22 grudnia 2018r. o 17:37
klucznick napisał(a):


Bierz połowę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Kanna niezalogowany
22 grudnia 2018r. o 18:25
Chciałbym Państwa ( ośrodek 2 x tak ) przeprosić za wpisy na portalu bolec.info w temacie smogu. Widząc barwę dymu myślałem, że są palone różne rzeczy a nie wiedziałem, że mieliście Państwo jakieś kontrole, które nie wykazywały nieprawidłowości. Nigdy nie zgłaszałem tego faktu telefonicznie do nikogo - ani na Policję, ani na SM, ani do ochrony środowiska a na forum udzielam się bardzo rzadko. Dodatkowo zwróciłem się do administratora portalu Bolec.info o usunięcie wpisów i mam nadzieję, że to zrobi. Proszę przyjąć moje najszczersze przeprosiny.

Życzę Wesołych Świąt i pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mahoniowy Jarząb niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 20:08
Czy redakcja umieszczając zdjęcia konkretnych budynków nie wywiera wpływ na decyzje, przekonania, myśli, opinie i zachowanie innej osoby lub grupy osób ?? . Czy te zdjęcia nie sugerują, którzy mieszkańcy odpowiadają za smog w bolesławcu ?? . Umieszczając zdjęcia budynków z których kominów wydobywa się dym nie sugeruje, że w tych budynkach spalane jest paliwo zabronione prawem ?? Czy autor artykułu wyjaśni dlaczego umieścił na zdjęciach akurat te budynki ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.