Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stoi co najmniej od roku
~Zgniła Skalnica niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 17:54
Uwielbiam wypowiedzi ludzi którzy poprostu gdybają i nieznaną prawdy,szeroko się wypowiadają jak eksperci a tak naprawdę to to są dobrzy tylko w teorii,tak to można na fejsie pisać ,a nie tutaj,trzeba zacząć od tego ,że to ja poinformowałem Pana Kazimierza o tym Citroenie,po drugie rok temu rozmawiałem z byłym właścicielem(nie z tego bloku) bo chciałem go kupić ale już jest to mega utrudnione bo byłemuwłaścicielowi zabrała to firma windykacyjne get-back bodajrze która sama ma problemy formalne... Kiedyś taki samochód się powoli demontowało aż nie było co demontować bo przecież teoretycznie przecież właściciel nie zobaczy tego przecież z okna,także jak ktoś ma braki w citroenie... ... dobrze,że są media które rozdmuchają to i prezent na Święta murowany,pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobura Aksamitka niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 18:37
Francuski samochód, francuskie obyczaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Szparag niezalogowany
20 grudnia 2018r. o 19:28
Zazdrosini sąsiedzi zawsze jakaś menda się znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszaty Nachyłek niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 5:48
Mister Kazimierz jest niezły. Pisze o wrakach wszystkich tylko nie tych na swoim osiedlu. Na Jezierskiego kilka lat gnije bialy fiat bravo. Na Małachowskiego gnije stara Honda albo podobny japoński grat. Ale tego nikt nie wskazał palcem Januszowi newsów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Brokuł niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 22:02
kto pod kim dołki kopie Ten awansuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowa Runianka niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 23:44
Moja teoria odnośnie odpowiedzialności właściciela jest jednak słuszna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnorudy Styrakowiec niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 18:37
z tego co wiem to auto należy do Urzędu Skarbowego ,lub komornika !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paliowa Runianka niezalogowany
23 grudnia 2018r. o 21:04
No i jedna z tych instytucji jest za niego odpowiedzialna. Reporterzy, może by poszukać, zapytać? Może jeśli ktoś się zainteresuje, właściciel poczuje się zobowiązany do usunięcia swoich śmieci? Co na to ekolodzy? Za wyrzucony pod śmietnik zderzak można dostać mandat. A tutaj?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.