Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Amator oleju napędowego zatrzymany
~Szarobiały Chmiel niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 11:18
Za transformatory nie siedzi, za to pójdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowy Ambrowiec niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 13:13
Łapy mu obciąć przy samej du..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Golteria niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 13:25
BHP to widze tam mają w fujara u. Dobrze że mu sie na łeb ta rudera nie zawaliła bo byłby paradoks kogo się powinno ukarać. Wstyd że takie coś tam w ogóle stoi.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 13:41
On się już nie zmieni. zawiasy nie wystarczą bo nadal będzie kradł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przekrwiony Dąb niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 14:26
Panie etatowy od szpitala, gdzie monitoring strategicznego miejsca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Liatra niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 14:29
Ale czemu się dziwicie? przecież tak od lat działają nasze - przepraszam - nie zależne sądy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Liatra niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 14:41
Może ktoś tam monitoring założy???????????całe miasto w kamerach a o szpitalu zapomnieli??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Rabarbar niezalogowany
21 grudnia 2018r. o 16:13
~~Jasnolawendowy Ambrowiec napisał(a): Łapy mu obciąć przy samej du..


- Gdyby na skupie złomu nie skupowano podejrzanych rzeczy od tych co sprzedają może by takie rzeczy nie miały miejsca .W październiku 2018 ukradziono mi z działki rzeczy metalowe przydatne i ułatwiające wykonywania czynności i zabezpieczające zbiornik z wodą, pojechałem intuicyjnie na złomowisko przy ul.Tysiąclecia i tam oczywiście znalazłem swoje rzeczy musiałem je wykupić i tym sposobem stałem się paserem.Na pytanie właściciela czy spisują tych co przywożą takie rzeczy na złom "gość " się tylko uśmiechnął .
- A może by tak Policja i Straż Miejska od czasu do czasu wpadła na złomowiska i podpytała przynoszących i sprzedających /z kradzieży/ gdzie znaleźli ten "ZŁOM" to ukróciło by ten proceder bo bali by się i skupujący i sprzedający .Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza