Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 11:33
~Żółtobrązowy Lubczyk napisał(a): Ofiara jest oczywiście dobrowolna,ten temat to kolejna odsłona walki z kościołem katolickim w Polsce, gdy kolejne wybory wygra opozycja,masowo przyciągną tu islamistów i po kolędzie będą chodzić IMAMOWIE co bardzo usatysfakcjonuje redakcję b.i.oraz wszystkich komunistów tego miasta


co za bzdura ...
kolejna odsłona czyjegoś niezrozumienia tematu

gdzie tu walka z kościołem katolickim?dlaczego nie widzisz tego co tu jest głównym wątkiem ?
straszenie innych ''imamami''może trafić do ludzi ograniczonych w myśleniu a pisanie że będą ''chodzić po domach'' to już twój całkowity ''odlot''

a teraz napisz że pisze to ''komunista'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowy Czosnaczek niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 11:34
Niektórym brakuje na chleb,z każdym groszem się liczą,jemu nie brakuje nie powinien brać żadnych pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowy Czosnaczek niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 11:37
Niektórym brakuje na chleb,z każdym groszem się liczą,jemu nie brakuje nie powinien brać żadnych pieniędzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 11:40
grzałka do parzenia wody na klamkę i niech w=y=p=i=e=r=d=a=l=a dzwonią do drzwi i jak się nie otwiera to za klamkę szarpią straszne natręctwo i chamstwo nastawione na zysk kasa kasa ,jak widzę faceta w sukience to mnie nosi .Qurwa co za kraj.nie przyjmujcie ciecia w tym roku po kolędzie .kopa w d-u-p-e i cześć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czekoladowy Czosnaczek niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 11:41
Nie powinien tych łap wyciągać i brać ,tylko oddać z powrotem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Jarząb niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 12:00
falco napisał(a): '' Kolęda 2019. Proboszcz "pokornie prosi o zwiększenie ofiary o 50 zł". A rodziny zamożne o 100 zł''

''pokorna prośba''?
dla mnie to nawet nie bezczelność a wyrafinowany zabieg socjotechniczny

a to że portal co rok wraca do tematu to bardzo dobrze...
niech ''owczarnia'' wie jakich ma ''pasterzy''
:]


falco podaj imię i nazwisko księdza oraz parafię :-). Oczywiście wypisywanie zmyślonych historii to twój styl :-). Podaj dane księdza i zastanów się, czy będziesz w stanie powtórzyć swoje oszczerstwa w sadzie twarzą w twarz :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielaty Chmiel niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 12:16
klucznick napisał(a): grzałka do parzenia wody na klamkę i niech w=y=p=i=e=r=d=a=l=a dzwonią do drzwi i jak się nie otwiera to za klamkę szarpią straszne natręctwo i chamstwo nastawione na zysk kasa kasa ,jak widzę faceta w sukience to mnie nosi .Qurwa co za kraj.nie przyjmujcie ciecia w tym roku po kolędzie .kopa w d-u-p-e i cześć.
Tępy LEWAKU ,a kto ci każe zapraszać księdza,twój wybór ,ale uszanuj myślących i żyjących inaczej niż nakazuje to twoja ideologia.Kiedyś w obliczu śmierci zmienisz zdanie ,jak większość tobie podobnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 12:24
~~Kasztanowatoczerwony Jarząb napisał(a):
falco napisał(a): '' Kolęda 2019. Proboszcz "pokornie prosi o zwiększenie ofiary o 50 zł". A rodziny zamożne o 100 zł''

''pokorna prośba''?
dla mnie to nawet nie bezczelność a wyrafinowany zabieg socjotechniczny

a to że portal co rok wraca do tematu to bardzo dobrze...
niech ''owczarnia'' wie jakich ma ''pasterzy''
:]


falco podaj imię i nazwisko księdza oraz parafię :-). Oczywiście wypisywanie zmyślonych historii to twój styl :-). Podaj dane księdza i zastanów się, czy będziesz w stanie powtórzyć swoje oszczerstwa w sadzie twarzą w twarz :-).


pozwij mnie ...hahahaha

[img=1546169046_r8edjz9.jpg]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.