Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
~~Ciemnogranatowa Śliwa niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 12:48
~~Brunatnopopielaty Chmiel napisał(a):
klucznick napisał(a): grzałka do parzenia wody na klamkę i niech w=y=p=i=e=r=d=a=l=a dzwonią do drzwi i jak się nie otwiera to za klamkę szarpią straszne natręctwo i chamstwo nastawione na zysk kasa kasa ,jak widzę faceta w sukience to mnie nosi .Qurwa co za kraj.nie przyjmujcie ciecia w tym roku po kolędzie .kopa w d-u-p-e i cześć.
Tępy LEWAKU ,a kto ci każe zapraszać księdza,twój wybór ,ale uszanuj myślących i żyjących inaczej niż nakazuje to twoja ideologia.Kiedyś w obliczu śmierci zmienisz zdanie ,jak większość tobie podobnych.


To po kiego h uja szarpiesz za klamkę jak zamknięte ? Do roboty pasożycie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 12:56
jest bardzo proste i zapewne skuteczne wyjście ...

kawałek kredy i napis na drzwiach ...

WOŚP :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 14:35
~~Brunatnopopielaty Chmiel napisał(a):
klucznick napisał(a): grzałka do parzenia wody na klamkę i niech w=y=p=i=e=r=d=a=l=a dzwonią do drzwi i jak się nie otwiera to za klamkę szarpią straszne natręctwo i chamstwo nastawione na zysk kasa kasa ,jak widzę faceta w sukience to mnie nosi .Qurwa co za kraj.nie przyjmujcie ciecia w tym roku po kolędzie .kopa w d-u-p-e i cześć.
Tępy LEWAKU ,a kto ci każe zapraszać księdza,twój wybór ,ale uszanuj myślących i żyjących inaczej niż nakazuje to twoja ideologia.Kiedyś w obliczu śmierci zmienisz zdanie ,jak większość tobie podobnych.
ty tępy baranie po h-u-j mi facet w sukience do pojednania się z bogiem .mowa tu jest o kolędzie za forse ,ty tępy baranie wielu rzeczy nie rozumiesz .kocham boga i pośrednicy za kase nie są mi potrzebni.w mojej rodzinie ksiądz jest nam nie potrzebny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmelowopłowy Lędźwian niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 15:21
Kto chce niech daje koperty z pieniędzmi. To indywidualna sprawa mieszkańca nawiedzanego przez "PASTERZA".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowy Grzybień niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 15:39
Bóg jest w każdym miejscu po co te obiekty modlić się pod figurą a mieć diab..za skórą.?-Bóg wysłuchać modlitwy w każdym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 15:53
klucznick napisał(a):
~~Brunatnopopielaty Chmiel napisał(a):
klucznick

ty tępy baranie po h-u-j mi facet w sukience do pojednania się z bogiem .mowa tu jest o kolędzie za forse ,ty tępy baranie wielu rzeczy nie rozumiesz .kocham boga i pośrednicy za kase nie są mi potrzebni.w mojej rodzinie ksiądz jest nam nie potrzebny.[/c napisał(a):

dobre
tylko czy ''chmiel'' to ogarnie? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
21376
#epiki nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 15:56
nikt nam nie każe wkładać pieniędzy do koperty ile jest ludzi którzy wrzucą 10 złoty i dadzą
toim zdaniem to zależy od księdza jak do tego podchodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krasna Fuksja niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 15:59
Skąpy, czy bardzo biedny, że tylko o tej kasie dla księdza rozprawia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.