Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy powinniśmy płacić za kolędę?
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 19:14
i zapewne jak złamiesz nogę czy rękę polecisz z tym problemem do ''dobrodzieja'' a nie do chirurga ...
ale dawaj ...i nich się modli za ciebie bo z takim myśleniem ....
ech...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
30 grudnia 2018r. o 19:24
~~Brunatnopopielaty Chmiel napisał(a):
klucznick napisał(a): grzałka do parzenia wody na klamkę i niech w=y=p=i=e=r=d=a=l=a dzwonią do drzwi i jak się nie otwiera to za klamkę szarpią straszne natręctwo i chamstwo nastawione na zysk kasa kasa ,jak widzę faceta w sukience to mnie nosi .Qurwa co za kraj.nie przyjmujcie ciecia w tym roku po kolędzie .kopa w d-u-p-e i cześć.
Tępy LEWAKU ,a kto ci każe zapraszać księdza,twój wybór ,ale uszanuj myślących i żyjących inaczej niż nakazuje to twoja ideologia.Kiedyś w obliczu śmierci zmienisz zdanie ,jak większość tobie podobnych.


nie strasz śmiercią, bo śmierć nie jest straszna
różnie bywa z umieraniem....
ale na tym portalu rzadko porusza się tematy wagi tak ciężkiej, mimo że wpisane są w naszą rzeczywistość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Alstremeria niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 19:35
Ile tych złośliwych wypowiedzi. Niech każdy z wypowiadających się w tym temacie rozważy w swoim sumieniu , czy aby na pewno jest obiektywny. Nie trzeba nam opinii wygłaszanych dla potrzeb tej, czy tamtej opcji. Te inwektywy -wygłaszane przez niektórych - z całym szacunkiem, nie służą dobru społecznemu.
Księdza przyjmuję po kolędzie i nie dlatego abym się bał. Tego wymaga ode mnie moje wychowanie. Rozmawiać należy z KAŻDYM - bez względu na jego pochodzenie , przynależność czy też wyznanie religijne . Nie bójmy się tego i nie gardźmy tym.
A jeśli chodzi o datek dla księdza po kolędzie , to - na ile mnie stać - daję i w - tym przypadku Ten ksiądz jest pośrednikiem mojej ofiary którą przeznaczam na potrzeby Kościoła - tego do którego przynależę. Jeżeli ksiądz ofiarę moją sprzeniewierzy, to odpowie za to w swoim sumieniu i wobec Boga

Pozdrawiam ! temi 2412
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Hakonechloa niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 19:49
W dawaniu księdzu "koperty" nie widzę nic specjalnie niewłaściwego. Chcesz dajesz nie chcesz nie dajesz, Twoja sprawa. Ksiądz jest człowiekiem tak jak każdy z nas. Jeden weźmie kopertęi wciśnie do kieszeni i idzie dalej, drugi widząc, że w mieszkaniu domownicy mają się bardzo skromnie to wręcz odmawia przyjęcia datku a inny ksiądz fakt "perfekcyjnie" odnotuje zaznaczająa wielkość otrzymanej kwoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 20:26
no i o takich właśnie mi chodzi ...
jest ich zbyt dużo by traktować to jak to jest ostatnio modne jak ''margines''czy ''promil'' ;)

złośliwości powie jeden czy drugi a to wcześniej ?
dam księdzu a nie Owsiakowi

a nie można i jednemu i drugiemu? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Grujecznik niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 20:42
~Żółtawordzawa Dąbrówka napisał(a): Ja nie przyjmuje już 10 lat i za każdym razem klecha omija moje mieszkanie jak i sąsiadów i jesteśmy zadowoleni ze nie przychodzi i kasa w kieszeni. Po co obcy typ ma wlazic ci do mieszkania z małymi gnojkami.




popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Tulipanowiec niezalogowany
30 grudnia 2018r. o 20:56
falco napisał(a): jest bardzo proste i zapewne skuteczne wyjście ...

kawałek kredy i napis na drzwiach ...

WOŚP :]
Dzięki falco.Tak zrobię,bo już brak pomysłu jak się od nich opędzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 grudnia 2018r. o 21:03
cieszę się że pomogłem ...

to działa jak egzorcyzm ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza