Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Który bolecnauta najbardziej dzieli ludzi na forum bolec.info ?

~~Bura Morwa niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 18:02
no to teraz tylko czekać jak jano wklei swój własny spamerski post
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Turzyca niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 18:04
Jaanoo napisał(a):
~~Srebrnoszary Jastrzębiec napisał(a): falco, ze nie mialbys trudności i zahamowan aby z strzelac do pisowcow, i zyczac im smerci. Nie mowiac już o zamykaniu pewnych politykow w szpitalach zamkniętych.


falco napisał(a):

a na drzewach zamiast liści będą wisieć..... pislamiści:D

już niedługo zamiast liści, będą wisieć ….pislamiści :)

raz sierpem, raz młotem.... pisowską hołotę
alleluja



MASZ TUTAJ ODPOWIEDŹ!!



:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 18:15
~~Bura Morwa napisał(a): no to teraz tylko czekać jak jano wklei swój własny spamerski post


MOGĘ WKLEIĆ TYLKO ADMINIK ZABRONIŁ a tY taki ZAINTERESOWANY ale i tak MOŻESZ PRZECZYTAĆ O NIENAWISTNYCH ŻYCZENIACH faLCO DLA pISlamistów.



Dopisane 19.01.2019r. o godz. 18:10:

BĘDZIE TEGO WIĘCEJ


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 18:13:

JUŻ JEST BARDZO DUŻO I SĄ TO niestety WYPOWIEDZI falCO BARDZO SKRAJNE
ONE GO BARDZO OBCIĄŻAJĄ a TE ZMODEROWANE JAKO MOWA NIENAWIŚCI PRZEZ MODERATORÓW SĄ MODEROWANE OBIEKTYWNIE WIĘC TYM BARDZIEJ



Dopisane 19.01.2019r. o godz. 18:15:

ZRESZTĄ KAŻDY MOŻE SAM CZYTAĆ I SAM WIDZI czarno na białym CO TO JEST ZA CZŁOWIEK przykre to ale prawdziwe. tO WSZYSTKO JEGO SŁOWA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bura Morwa niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 18:17
NADAL NIE WIESZ CO PISZESZ I CO TO NIBY CHCESZ UDOWODNIĆ
specjalnie tez ci to napisałem dużymi literami bo to do ciebie dotarło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 19:12
Jaanoo napisał(a): JA NIE JESTEM WAŻNY ważne SĄ CYTATY które każdy sam sobie oceni TAK JAK I CIEBIE



Judzisz ,judzisz i jeszcze raz judzisz ,wychwalając naczelnika i PIS pod niebiosa ,gardząc myślącymi inaczej niż wy.
Takie są wszystkie twoje wypowiedzi na tym forum .

zgłoś do moderacji ...hahahaha
wiesz co masz napisać do admina-''mowa nienawiści'' :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 19:17
NIE MUSZĘ nic ZGŁASZAĆ :) MASZ PRAWO COŚ TAM NApisac NA SWOJĄ OBRONĘ. NIE ZMIENI to CYTATÓW które ZAMIEŚCIŁEM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 19:32
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Winnik niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 19:37
jano wali z dużej litery , to krzyk rozpaczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza