Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Który bolecnauta najbardziej dzieli ludzi na forum bolec.info ?

18442
PIS-PO-PRL
19 stycznia 2019r. o 19:42
Jaanoo napisał(a): ZRESZTĄ KAŻDY MOŻE SAM CZYTAĆ I SAM WIDZI czarno na białym CO TO JEST ZA CZŁOWIEK przykre to ale prawdziwe. tO WSZYSTKO JEGO SŁOWA!!!


No właśnie. Sami widzimy, sami czytamy, sami wyciągamy wnioski.
Wklejenie tego samego po 100 razy niczemu nie służy, więc daruj sobie i nie spamuj więcej. Fajnie że w końcu to zrozumiałeś :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 19:53
PRAWDA w tAKIM DNIU JAK DZISIAJ tO KRZYK ROZPACZY

NIE MARTW SIĘ porozzpaczam trochę A POTEM i PRZY WOLNYM CZASIE podCZYTAM SOBIE TUATAJ I TAK PRZY OKAZJI UDOSTĘPNIE innym CYTATY kTÓRE MAM ONE WYSTARCZĄ


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 19:48:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Jaanoo napisał(a): ZRESZTĄ KAŻDY MOŻE SAM CZYTAĆ I SAM WIDZI czarno na białym CO TO JEST ZA CZŁOWIEK przykre to ale prawdziwe. tO WSZYSTKO JEGO SŁOWA!!!


No właśnie. Sami widzimy, sami czytamy, sami wyciągamy wnioski.
Wklejenie tego samego po 100 razy niczemu nie służy, więc daruj sobie i nie spamuj więcej. Fajnie że w końcu to zrozumiałeś :)


TAK POWIELANIE NIE SŁUŻY NIZCZEMU ale TUTAJ JEST moda NA ZAKRZYCZENIE więc POWIELANIE TO TEŻ PRZYPOMNIENIE ALE BĘDE SIĘ OGRANICZAŁ RACZEJ ;) NIEKTÓRZY MAJĄ NAS ZA GupiCH I NIECH TAK SOBIE BĘDZIE A KOLEJNE CYTATY POWIEDZĄ PRAWDĘ


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 19:50:

NIE LUBIE DUŻO GADAĆ ale MNE ADMINIK zmusił TROCHĘ;) ALE OBIECUJE BEDE SIĘOGRANICZAŁ CYTATY CYTATY cytaty CITATY BĘDZIĘ WIĘCEJ CITATÓW;)


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 19:53:

JESZCE Ważne NAteMAT bolECNAUTA FALCO NAJBARDZIEJ DZIELI ludzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 19:59
po tej dziwnej formie ''piśmiennictwa'' dotarło do mnie dlaczego obrazki były twoją domeną
teraz mnie już to nie dziwi:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 20:16
Jak się czyta wypowiedzi co niektórych, to odnoszę wrażenie, że gdy zabraknie kiedyś Kaczyńskiego, to będziecie musieli się zgłosić na odwyk, bo wam braknie codziennej dawki nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 20:18
Dobrze wybrałeś adresata;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 20:23
jakiej znowu ''nienawiści''?
jak można nienawidzić kogoś kogo na oczy się nie widziało?

np. antonio ''dron''

czy ja mogę go nienawidzić? za co?
za te dwadzieścia kilka ''teorii'' o ''zamachu''? przecież to może jedynie bawić ...
mam go nienawidzić za te rozbite limuzyny rządowe?...przecież nie moje...
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 20:29
falco napisał(a): po tej dziwnej formie ''piśmiennictwa'' dotarło do mnie dlaczego obrazki były twoją domeną
teraz mnie już to nie dziwi:]



TAk DUMNY Z TEGO NIE EJSTEM ale MAM INNE ZALAETY.


Dopisane 19.01.2019r. o godz. 20:29:

CITATY;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 stycznia 2019r. o 20:31
nie wątpię ...
czy mogę liczyć na to że kiedyś je zaprezentujesz? :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza