Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wnoszą o 99% bonifikatę za przekształcenia
~~Bladoróżowy Tojeść niezalogowany
2 lutego 2019r. o 13:58
popis Pogody ten sam scenariusz jaki preferują tłuki z PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Czarnuszka niezalogowany
2 lutego 2019r. o 14:38
~~Bladoróżowy Tojeść napisał(a): popis Pogody ten sam scenariusz jaki preferują tłuki z PiS.


Mowa nienawiści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Starzec niezalogowany
2 lutego 2019r. o 14:43
~~Pomidorowy Limnantes napisał(a): Czytajcie ze zrozumieniem. Radny Pogoda złożył wniosek. Cytat z ustawy, że 7 dni itd. mówi o projekcie. Projektu nie ma i jego przygotowanie wymaga czasu na przygotowanie bez błędów legislacyjnych. Tyle i tylko tyle. Wszelka głupia retoryka, że ratuszowy, świadczy jedynie o waszej miałkości.


Widzisz Łuki - gdybyś był kimś ważnym na ratuszowym dworze to byś wiedział, że do wniosku jest dołączony projekt uchwały. No ale widać Jaro nie uważał żeby te informację tobie przekazać Musisz się bardziej starać to może dopuszczą cię tam do ważniejszych informacji. Widzisz są małość teraz? Jeszcze nic nie wiesz a już próbujesz uwalić dobry projekt tylko dlatego, że ty nie potrafiłbyś nigdy takiego napisać, a nawet jakbyś napisał to musiałbyś prosić o zgodę. Zajmij więc wyznaczone miejsce i podnoś łapkę kiedy pan każe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
2 lutego 2019r. o 14:46
~~Bladoróżowy Tojeść napisał(a): popis Pogody ten sam scenariusz jaki preferują tłuki z PiS.


Typowa retoryka leminga. Plecie by pleść. Nie ważne że projekt dobry dla mieszkańców, ważne że PiS. Mniej tvn życzę, a samodzielnie myślenie wróci po paru miesiącach. oby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Aralia niezalogowany
2 lutego 2019r. o 14:53
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Bladoróżowy Tojeść napisał(a): popis Pogody ten sam scenariusz jaki preferują tłuki z PiS.


Typowa retoryka leminga. Plecie by pleść. Nie ważne że projekt dobry dla mieszkańców, ważne że PiS. Mniej tvn życzę, a samodzielnie myślenie wróci po paru miesiącach. oby


Mam pytanie ,jak będę oglądała tylko TV Trwam to myślenie wróci mi szybciej niż po paru miesiącach ?
Ukończyłeś medycynę czy piszesz jako pryszczaty gołodupiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
2 lutego 2019r. o 14:59
~~Szarobura Aralia napisał(a):
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
~~Bladoróżowy Tojeść napisał(a): popis Pogody ten sam scenariusz jaki preferują tłuki z PiS.


Typowa retoryka leminga. Plecie by pleść. Nie ważne że projekt dobry dla mieszkańców, ważne że PiS. Mniej tvn życzę, a samodzielnie myślenie wróci po paru miesiącach. oby


Mam pytanie ,jak będę oglądała tylko TV Trwam to myślenie wróci mi szybciej niż po paru miesiącach ?
Ukończyłeś medycynę czy piszesz jako pryszczaty gołodupiec?


jak będziesz oglądał tylko tv Trwam to będziesz jeszcze głupszy, choć trudno uznać czy już nie osiągnąłeś szczytu głupoty :) Napisz coś merytorycznego zatem na temat uchwały to może zmienię zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kredowobiały Dyptam niezalogowany
2 lutego 2019r. o 16:06
Czytam ratuszowe komentarze logika porażająca . Projekty uchwał wnosić mogą tylko rządzący miastem i wtedy reżimowy istotny portal może piać z zachwytu. Masakra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Tojeść niezalogowany
2 lutego 2019r. o 17:17
Mam w Bolesławcu działkę budowlaną w uzytkowaniu wieczystym i pozwolenie na budowę. Zaczynam na wiosnę budować. Czy mnie to obejmuje czy nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza