Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
2900
#falco nieaktywny
13 lutego 2019r. o 18:17
a możliwe
tego nie pamiętam ale ty nie pamiętasz więcej jak widzę :}

bo w takim razie przywłaszczasz sobie pomysł PanaM którego uważasz za komucha
:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
13 lutego 2019r. o 21:34
Nie tak dawno temu PanM witał się z kostuchą.A teraz daje lajki?Ooo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 lutego 2019r. o 7:21
Przemek ma się dobrze i na przekór niektórym , jeszcze pożyje :)

prawda Przemek?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 8:15
falco napisał(a):
przypomnę ci ''suwerenie'' że twoje ...y również donosili do Brukseli nie mniej niż ci z Po a ostatnio mateuszek ''kłamczuszek'' nawet dla francuskiego Le Figaro udzielił wywiadu gdzie żalił się na sądy ...
ciekawe bo to przecież ...y od trzech lat macie tam swoich ludzi ...
czyżby chodziło mu o zależną od ...ów sędzię Pieniążek?

no -teraz wylej te swoje kolejne żale ...:]


Od niekończących się płaczów i wylewania żali to ty jesteś. Twoje panświńskie żale anty...skie są monotonne i znudziły się wszystkim!
Ale, ale...
Mamy tu kolejną twoją nibypolemikę. Do tego tradycyjnie bezsensowną i zawierającą kłamliwe manipulacje !
Tradycyjnie NIE ZAKWESTIONOWAŁEŚ choćby jednej mojej tezy, za to płaczesz, że "a u was to biją murzynów" ;)
I niczym katarynka powtarzasz mantrę "wy ...y" mimo tysiąckrotnych deklaracji, że ...em nie jestem i program ...ski jest mi w wielkiej części wstrętny!
Powtarzam tysiąc pierwszy raz - z ubolewaniem popieram pisorów WYŁĄCZNIE do czasu, kiedy pokaże się ktoś od nich lepszy. Wyłącznie dlatego, że w stosunku do POprzedników, są naprawdę znacznie lepszą (ale nie BARDZO DOBRĄ !) zmianą.
Popieram wyłącznie przeciw JESZCZE GORSZYM!

Łżesz tradycyjnie:
- że "PISIORY NIE MNIEJ". Owszem RAZ się poskarżyli. Ale nie głosowali ani razu przeciw Polsce, nie głosowali w obronie Jugendamtów, nie szczuli nieustannie prowokując niekończące się antypolskie debaty przy pustej sali!
- że mają w sądach SWOICH ludzi...

I to jest kolejny idiotyzm "obrońców" demokracji i konstytucji! Okazuje się, że są sędziowie "pisowscy" (kiedy i jak PIS wykształcił i wkręcił do sądów SWOICH?!!!) i sędziowie niezawiśli. Jak to możliwe że oni stają się pisowscy, a mianowani przez innych nie są "ICH"? Trzeba być skończonym głupkiem, by nie zauważyć oczywistego braku logiki! Przypominam np., że pani Gersdorf jest wynalazkiem Kaczyńskiego! Więc jest SWOJA czy nie?!
Trzeba być skończonym głupkiem by NIE zauważyć, że wszystkie próby reform sądownictwa zostały uwalone i cofnięte!
Czyżby TYLKO Morawiecki skarżył się na polskich sędziów?!
Tylko idioci nie zauważają kolejnych (niekończących się!) kretyńskich wyroków. Tylko idioci nie zauważają, że sądy mają najniższy wskaźnik zaufania ze wszystkich instytucji publicznych! Pszypadeq? Nie sądzę ;)

Więc przestań w końcu wyplatać te wszystkie swoje brednie i idiotyzmy na publicznych forach!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 8:47
No dobra Bazyl , ale problem polega na tym , że mi osobiście też nie podoba się Prezio Polski przy chanukowych świecach . System się zmienił , a trynd pozostał , jak mawia Daukszewicz . Jakiś czas temu rozpaczali po tragedii z sześćdziesiątego ósmego ... oseskiem wtedy byłem ... ale Papuga ma tutaj rację . Nasze żony , siostry , córki i matki robią u Niemca , a mecenas odpala żydowskie świece. Miało nie być emigracji zarobkowej , a na przeciwko mam kilku Ukraińców , a na domiar złego ten głupol Morawiecki po Marakeszach się jeszcze plącze w poszukiwaniu jeszcze tańszej siły roboczej dla hamerykańskich korporacji. No qurwa , tej rzeczywistości nie da się na trze... oglądać.

Daukszewicz powiedział jeszcze jedno mądre zdanie , a mianowicie " w tym kraju jest za mało miejsca na dwa narody wybrane " I dlatego Papuga ma rację. Przekonał mnie , albo ja jego .

A pamiętasz Bazyl Bucholtza , ksywa Balcerowicz ? Dzisiaj Prezio Dwuimienny gości w Bolesławcu Gwiazdowskiego , wyznawcę wolnego rynku żyda Friedmana , a feministki sprowadziły sobie panią Płatek.

Wolny rynek to kapitalistyczna fikcja . Logika mówi tak , jeśli istnieje dystrybutor pieniądza , jak żydowska banda , to nie ma wolnego rynku . Dlatego tak lubię Gierka , ale lubię też feministki ... ten smak feromonów :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Kobea niezalogowany
14 lutego 2019r. o 8:55
gówno prawda fałszywiec facklo to mąciwoda
fotografie z żydami nic nie znaczą to tylko polityka
wspólne foty są tylko czymś zwyczajowym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 9:09
Panna!
Nie rozumiem!
W czym papuga ma rację? Nie sposób prześledzić rozlicznych bredni jakimi nieustannie zalewa forum!

Niestety, w naszej polityce nie ma stronnictwa polskiego! Jest ruskie, pruskie, eurokołchozowe i ukupczyelskie! A wszystkie one udają, że nie ma problemu z eskimosami!
Owszem - jest Braun i narodowcy, ale media głównego ścieku nie dopuszczą, by przebili się do świadomości suwerena!
A wbrew kłamstwom liberałów, kapitał ma narodowość!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 9:09
~~Zielonkawa Kobea napisał(a): gówno prawda fałszywiec facklo to mąciwoda
fotografie z żydami nic nie znaczą to tylko polityka
wspólne foty są tylko czymś zwyczajowym


No to ja nie chcę takich zwyczajów. Już jako cham i prostak wolę wypić piwo z głupią qurwą w parku zamiast dawać dupy na stanowisku głowy Państwa.

To prawda , Faclobaran to mąciwoda , ale gdy ma rację ... to trzeba to uczciwie powiedzieć .

Nie podoba mi się Dobra Zmiana

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.