Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 9:11
Cenzurze już nie podoba się słowo US.RAELSKIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawa Kobea niezalogowany
14 lutego 2019r. o 9:18
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Zielonkawa Kobea napisał(a): gówno prawda fałszywiec facklo to mąciwoda
fotografie z żydami nic nie znaczą to tylko polityka
wspólne foty są tylko czymś zwyczajowym


No to ja nie chcę takich zwyczajów. Już jako cham i prostak wolę wypić piwo z głupią qurwą w parku zamiast dawać dupy na stanowisku głowy Państwa.

To prawda , Faclobaran to mąciwoda , ale gdy ma rację ... to trzeba to uczciwie powiedzieć .

Nie podoba mi się Dobra Zmiana
fałszywiec hipokryta w niczym nie ma racji bo to taki mały zwichrowany móżdżek co wszystko zmanipuluje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 9:21
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Panna!
Nie rozumiem!
W czym papuga ma rację? Nie sposób prześledzić rozlicznych bredni jakimi nieustannie zalewa forum!

Niestety, w naszej polityce nie ma stronnictwa polskiego! Jest ruskie, pruskie, eurokołchozowe i ukupczyelskie! A wszystkie one udają, że nie ma problemu z eskimosami!
Owszem - jest Braun i narodowcy, ale media głównego ścieku nie dopuszczą, by przebili się do świadomości suwerena!
A wbrew kłamstwom liberałów, kapitał ma narodowość!


A no w tym Bazylu ... w Twym ostatnim zdaniu " kapitał ma narodowość "
Ale nie nam rozliczać Papugę , niech zrobi to Stwórca :) Za te wszystkie brednie , które powtarza po ścierwomediach. Mamy jednak Internet Bazylu. Wciąż możemy czerpać wiedzę . Aczkolwiek powiem Ci szczerze , że nabrałem lekkiej niechęci do Brauna , jak postanowił zostać preziem Gdańska . Zawsze miałem Go za ideologa , prawdziwego Polaka , a tu synekturka się marzy . Zawiodłem się . Przykro mi .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 10:35
Pleciesz, Panna, bez sensu!
Na Brauna jest zapis moderatorski, dlatego nigdzie go nie puszczają!
Tak jak nie miał zamiaru zostać prezydentem Polski, tak samo nie ma zamiaru prezydentem Gdańska! Przecież nie miał i nie ma żadnych szans!

Ale to jedyna okazja, by media musiały go puścić, by mógł się przebić z PRAWDĄ przez polityczną poprawność ścierwomediów do rozsądnych, ale niedoinformowanych!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 10:45
Miało być "zapis CEN.ZORSKI", ale polityczna poprawność wie lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 13:09
~~Zielonobrunatna Bazylia napisał(a): Miało być "zapis CEN.ZORSKI", ale polityczna poprawność wie lepiej!


No Michalkiewicz , Gryguć i Czerniak też w telewizorniach niezbyt często bywają , co wcale nie oznacza , że obowiązuje Ich cęzura :D Mamy wszak INTERNET. Ale tu masz rację , żydowskie ścierwomedia , które tak chętnie Papuga cytuje nie lubią Polaków. Oni w zasadzie nie lubią kogokolwiek. Tylko proszę Cię Bazyl nie próbuj mnie przekonać , że żydobankster Morawiecki działa w polskim interesie , bo szybciej gotów jestem Brauna o to oskarżyć :)

Ja tam mogę pitolić głupoty , bo jestem w takim wieku , że wszystko mi już wisi oprócz korzenia , ale lubię się dzielić wiedzą i przemyśleniami . Dla przykładu ... jakim trzeba być hipokrytą , aby odpalać świece chanukowe klęcząc przed ołtarzem jezusowym ? No takim hipokrytą jak nasze łżeszelity , to nawet Papuga nie jest , choć swoje za uszami ma.

A wracając do pana Jana świętej pamięci ... nie zmienię zdania , to był ostatni prawdziwy PREMIER tego nieszczęśliwego kraju , a dobra zmiana to iluzja dla mas.

I Ty Bazylu też to wiesz , ale czasami ciężko powiedzieć sobie prawdę w oczy i dlatego Cię lubię. Wciąż możesz się rozwijać w przeciwieństwie do Papugi , która to ma ścierwomedialne klapki na oczach . Ale kiedy ma rację , to rację ma i szlus. Prezydent Polski nie powinien babrać się z chanukowymi świecami , nie powinien klęczeć przed krzyżem i Trumpem. Ale jaki Naród , taki prezydent ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Bazylia niezalogowany
14 lutego 2019r. o 13:33
Panna, nie czytasz ze zrozumieniem....
Napisałem wyraźnie "Niestety, w naszej polityce nie ma stronnictwa polskiego! "
Ale też, że "i tak to test LPESZA (ale NIE -DOBRA) zmiana".
Lepsza od konkurencji, ale nie DOBRA!
I dopóki nie pojawi się na rynku DOBRA, chyba zacisnę zęby i pójdę ich poprzeć, aby nie wrócili POprzednicy!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 lutego 2019r. o 13:47
A kto powiedział , że ja muszę wszystko rozumieć ? Ja nie pójdę , bo wierzę jedynie Jezusowi politykom nie wierzę , nawet jeśli zacisnę zęby . No i Stwórcy . Ludziom też przestaje.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza