Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Były premier Jan Olszewski nie żyje
~~Chabrowy Złocień niezalogowany
3 marca 2019r. o 16:46
M21 szacun

tylko że to są typki na poziomie internetowego trolla nic do takich nie dotrze a tylko nakręcają się komuszesynki swoim chamstwem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 marca 2019r. o 17:17
~~Chabrowy Złocień napisał(a): M21 szacun

tylko że to są typki na poziomie internetowego trolla nic do takich nie dotrze a tylko nakręcają się komuszesynki swoim chamstwem
Premier Śp. Jan Olszewski w swoim wystąpieniu w Sejmie spytał jakiej chcemy Polski , czy ma to być Polska układu okrągłostołowego i TW czy szerokiego społeczeństwa , układ okazał się silniejszy , komuniści , liberałowie i PSL do dziś ze sobą współpracują a propaganda kłamstw zrobiła swoje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 marca 2019r. o 19:38
M21W2 napisał(a):
falco napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Polecam to również komunistycznemu propagandziście Falco .




pytałem cię o kogoś kto zakładał i brał czynny udział w zakładaniu struktur prawdziwej ''S'' w regionie dolnośląskim ...ty nie masz o nim bladego pojęcia albo specjalnie go pomijasz bo spaliłbyś się ze wstydu ...
tacy ludzie takim jak ty przeszkadzali bo wam oszuści śniła się tylko i wyłącznie władza...

czytałeś oszołomie co napisałem ci o kuroniu i Lwowie?
dotarło to do ciebie ?
do chwili obecnej wszelkiej maści ''dudy'' to krętacze dbający jedynie o to by spędzać wczasy w hotelach za twoje też pieniądze ...
na szczęście nie moje bo ja sam sobie za nie płacę ...
nie musiałem ''skakać przez płoty'' nie musiałem ''palić opon'' :]

a ty ''kombatancie''?...z twojej ''walki'' pozostało ci kilka pożółkłych zdjęć i ''ręka w nocniku'' :]


Tu powyżej jest ostatni przykład chamskiego komentarza , próba zdyskredytowania oponenta poprzez insynuację zamiast wypowiedzi na temat . Czytałem co napisałeś o wypowiedzi Kuronia o Lwowie i nie widziałem najmniejszego powody o tym się wypowiadać napisałeś prawdę , Kuroń to powiedział jako członek PZPR i ten który urodził się we Lwowie .
Tyle lat byłem atakowany przez komuchów tak że dwóch więcej nie robi na mnie wrażenia , jakby nikt nie dementował ich komunistycznej propagandy myślę że też nie byłoby to dobre rozwiązanie .


jak zwykle twoje pierdzielenie ...żadnego odniesienia się do wcześniejszych moich pytań o genezę ''s'' i jej tzw. ''program''
sam piszesz że piszę prawdę o kuroniu i Lwowie

a kuroń powtarzał to bez wstydu nawet kiedy po raz drugi wstąpił do PZPR

gdybyś był wolny i myślał sam byś do czegoś doszedł tak jak z Olszewskim i tym do jakiego klubu należał ...o reszcie znowu milczysz ''solidaruchu''

''komuna '' gdyby chciała takich jak ty pozbyłaby się błyskawicznie ale wy byliście jej potrzebni ...
FACET...JAK MOŻESZ W TAK GŁUPI SPOSÓB TŁUMACZYĆ SWOJA NIEWIEDZĘ KTO ZAKŁADAŁ ''S'' W DOLNOŚLĄSKIM?????

nic nie wiesz o jej głównym założycielu??????
ty?....taki ''opozycjonista''?

totalny blamaż ...:]


Dopisane 03.03.2019r. o godz. 18:07:

pomyślałem sobie że pomogę ci pewną podpowiedzią ...
to poniżej to ze strony powiązanej z ipn i Zalewskim ...

''Budowa pomnika na placu Inwalidów blokowana jest od kilkunastu lat przez prezydenta Jacka Majchrowskiego (PZPR, później SLD) i jego ekipę.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Tam gdzie miał stać pomnik
„Tym co stawiali opór komunizmowi”
Kraków, Plac Inwalidów
1 marca 2019''

i teraz pytanie ...skoro jesteś takim jak sam siebie przedstawiasz ''opozycjonistą '' to czy wiesz cokolwiek o tym że na Dolnym Śląsku taki pomnik ktoś już postawił ...

nie żadnym ''wyklętym '' ale ofiarom stalinizmu ...
może teraz po tym co ci piszę wreszcie coś sam poszukasz a nie będziesz tu wylewał swoje kolejne brednie o ''komuchu Falco'' :]


Dopisane 03.03.2019r. o godz. 19:38:

tak myślałem ...
nie masz do tego linku :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Złocień niezalogowany
3 marca 2019r. o 19:46
komuszysynek skrzywiony przez idee tatusiowe wuja wie się tutaj produkuje
tylko moderatorzy mają więcej pracy przez takich chamów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 marca 2019r. o 6:02
ty siebie pilnuj ...

widzisz jak skończył tow. jano?
widzisz jak zmiękła rurka niejakiej omieg?

więc pilnuj się...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowy Kielichowiec niezalogowany
4 marca 2019r. o 12:33
cieciowaty trolu w dupie byłeś gówno widziałeś tylko opluwasz i obs.rywasz to fajne kiedyś miejsce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 marca 2019r. o 17:52
~~Poziomkowy Kielichowiec napisał(a): cieciowaty trolu w dupie byłeś gówno widziałeś tylko opluwasz i obs.rywasz to fajne kiedyś miejsce


jeśli ty kmiotku tak nazywasz prawdę którą tobie podobnym próbuję przedstawić to jak nazwiesz swoją pisaninę ?
capisz fałszem na odległość ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Omieg niezalogowany
4 marca 2019r. o 21:14
~~Poziomkowy Kielichowiec napisał(a): cieciowaty trolu w dupie byłeś gówno widziałeś tylko opluwasz i obs.rywasz to fajne kiedyś miejsce



Dzisiaj też miał wenę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo