Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman krytykuje Andrzeja Dudę
~~Niebieskawozielony Judaszowiec niezalogowany
3 marca 2019r. o 14:06
~~Złocisty Hibiskus napisał(a):
~Bławatkowa Serduszka napisał(a): A ja się cieszę że kolejny raz zaufałam panu pezydentowi I kolejny raz oddałam głos na pana Romana.Pamiętam jak pan Roman mowił jakby chciał zeby wygladał Bolesławiec I zeby ludziom żyło sie tu dobrze .Dotrzymał pan słowa panie prezydencie .


Aco takiego dał Ci ten "twój prezydent", że tak dobrze Ci się żyje , no chyba, że u niego pracujesz?!


Dał ławki do siedzenia , teraz każdy mieszkaniec może usiąść na swojej . .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowiana Tawułka niezalogowany
3 marca 2019r. o 14:15
Ja się z nim nie zgadzam żeby nie PiS to by nadal odbierał dzieci rodziną wieko dziennym którym się ciężko żyje fakt że jest drogo. Ale wiele ludzi ma te 500 plus ale ludzie tylko narzekać umieją pewnie lepiej żeby Po zrodziło żeby islamisci i byli stadiony budować a po co go zapraszał a teraz narzeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Słonecznica niezalogowany
3 marca 2019r. o 14:33
Cyrk z udziałem dwóch Prezydentów. Okrutna walka o trwanie . Mam jednakowe zdanie o was Panowie Prezydenci. Nie ma mowy w Waszych działaniach ani o Polsce ani o zwykłych Polakach. Żrecie się o stołki . Dla czego prezydent Bolesławca podlizuje się Służbą ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielała Gailadia niezalogowany
3 marca 2019r. o 14:51
Brawo Panie Piotrze!

Profesor Gwiazdowski to jedyna mądra alternatywa dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płoworuda Tygrysówka niezalogowany
3 marca 2019r. o 15:23
Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest? Facet najpierw zaprasza na spotkanie z Prezydentem RP w mediach na Fejsie w kościołach a tu mówi brzydko o swoim gościu. Jak takie coś nazwać i w w którym momencie prezydent Bca jest szczery?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
3 marca 2019r. o 16:42
Zamiast krytyki i zakładania nowej partii niech lepiej powie kiedy zamierza zrobić remont podwórka przy miedzynarodowej trasie przy ulicy Cieszkowskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Żurawka niezalogowany
3 marca 2019r. o 16:46
Zamiast krytyki i zakładania nowej partii niech lepiej powie kiedy zamierza zrobić remont podwórka przy miedzynarodowej trasie przy ulicy Cieszkowskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Kolczurka niezalogowany
3 marca 2019r. o 17:30
~~Spopielała Gailadia napisał(a): Brawo Panie Piotrze!

Profesor Gwiazdowski to jedyna mądra alternatywa dla Polski
Jeszcze niedawno zapewne mówiłeś tak o Petru...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza