Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman krytykuje Andrzeja Dudę
~~Żółtobrązowa Fasola niezalogowany
3 marca 2019r. o 20:31
~~Złocisty Tulipan napisał(a):
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Teraz się do następnego gówna przytuli. Roman i bezpartyjność. Lawirant piep..ny. Oczy mydlić może smarkaczom, ale nie mnie. Ustawia się zawsze du..ą do wiatru karierowicz . Gdzie on już nie był i kogo nie popierał. Mam przynajmniej satysfakcję, że na niego nie głosowałem i na takich przechrztów nigdy nie zagłosuję. Prywatny folwark z bolca zrobił. Wielka mi persona.

Za to tobie pisowska dziwko wiatr w oczy wieje a jak ci się pluje w oczy to mówisz ,że deszcz pada.


A mówią ,że PIS zieje nienawiścią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłota Irezyna niezalogowany
3 marca 2019r. o 21:19
~~Żółtobrązowa Fasola napisał(a):
~~Złocisty Tulipan napisał(a):
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Teraz się do następnego gówna przytuli. Roman i bezpartyjność. Lawirant piep..ny. Oczy mydlić może smarkaczom, ale nie mnie. Ustawia się zawsze du..ą do wiatru karierowicz . Gdzie on już nie był i kogo nie popierał. Mam przynajmniej satysfakcję, że na niego nie głosowałem i na takich przechrztów nigdy nie zagłosuję. Prywatny folwark z bolca zrobił. Wielka mi persona.

Za to tobie pisowska dziwko wiatr w oczy wieje a jak ci się pluje w oczy to mówisz ,że deszcz pada.


A mówią ,że PIS zieje nienawiścią


Pan Roman Piotr dzięki PIS i parafii z placu zamkowego został prezydentem miasta
było to w roku 2002.

A mówią ,że PIS zieje nienawiścią

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cyklamenowa Hakonechloa niezalogowany
3 marca 2019r. o 21:49
Za te słowa Roman wiele stracił w oczach mieszkańców Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zarumieniony Kokorycz niezalogowany
3 marca 2019r. o 23:33
CYTUJĄC... "To nie jest fair, bo oprócz tej spółki, powinna pojawić się wizyta w zakładzie prowadzonym przez przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces ekonomiczny. ".. inny zakład??? Ten w którym otwiera "Ogród Ceramiczny"??? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwona Skimia niezalogowany
3 marca 2019r. o 23:41
Pan panie Roman też promuje jedną firmę ceramiczną. Dlaczego? Wiadomo... A jak masz pan jaja to powiedz to jutro prezydentowi Dudzie na spotkanie z którym tak zapraszasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
4 marca 2019r. o 6:50
"– My w Bolesławcu, podobnie jak i w tysiącach innych miast wiemy, że dziura w drodze to jest coś do załatania a nie problem ideowy do roztrząsania. Trochę tych dziur nam tu zostawiliście – żartował Piotr Roman mówiąc o braku politycznej wizji największych ugrupowań politycznych. – Skoro wam się nie udało ich załatać przez 30 lat, no to pomożemy – dodał prezydent Bolesławca".

Bardzo dziwie brzmią te słowa w ustach byłego starosty i obecnego Prezydenta. Chyba ktoś za te drogi odpowiadał i zamiast BOKMCC za 18 baniek i Biblioteki za ponad 10 baniek można było wyremontować wszystkie drogi w mieście i dofinansować szpital. Prezenty dla mieszkańców tez sporo kosztują : podatek od nieruchomości i "darmowe" autobusy to mniejsze wpływy do budżetu o ponad 15 milionów. Widać,że facet ma WIZJĘ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowoczerwona Skimia niezalogowany
4 marca 2019r. o 6:59
Skoro woli się zajmować wielką polityką i pcha się do Europarlamentu, to po kiego startował na prezydenta? Co? Pensję obcięli i trza tam gdzie lepiej płacą? Zajmij się Pan miastem teraz bo za to ci płacimy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Modrzew niezalogowany
4 marca 2019r. o 8:06
~Płowobrunatny Powojnik napisał(a): Wstyd. Prezydent RP nas odwiedza a tu takie coś. Roman coś Ci się pomieszało.


A co złego jest w krytyce? Pan Prezydent Duda, nie jest zwyczajnym gościem, który towarzysko przyjeżdza na kawę. To człowiek, który ma olbrzymi wpływ na losy tego kraju. Celem jego wizyty jest też poznanie prawdziwych nastrojów Polaków. Skoro komuś się nie podoba łamanie konstytucji czy np: "kupowanie" głosów wyborców, za ich własne pieniądze, poprzez 500+ , to dlaczego udawać, że wszystko jest w porządku. Po co ta hipokryzja?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.