Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman krytykuje Andrzeja Dudę
~~Alabastrowa Nasturcja niezalogowany
3 marca 2019r. o 12:05
Józef Chamski w swoim pamiętniku zatytuowanym " Opis krótki lat upłynnionych " zamieścił satyrę na króla Stanisława Augusta, herbu Ciołek. " Lech pierwszy zrąb położył, Piast dźwignął wierzchołek, Jagiellony szczyt wznieśli, wszystko psuje Ciołek. Polsko ucz się zawczasu do tronu brać ludzi. Bo jak przypuścisz bydło, wszystko się spaskudzi." Dzisiaj totalna ułożyłaby wierszyk zaczynający się od zasług Wałęsy następnie ukazujący światłe premierostwo Mazowieckiego, genialne panowanie Tuska, a kończący się na haniebnym panowaniu Kaczyńskiego herbu Kaczor. A co napisałby obóz rządzący? " Olszewski zrąb położył, AWS wierzchołek. Lech Kaczyński szczyty, a sknocił pan Donek. Polsko ucz się zawczasu do rządu brać ludzi, bo jak przypuścisz totalnych, wszystko się spaskudzi." Ufam rodakom, że w czasie wyborów zorientują się kto jest kim. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Kolczurka niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:40
Ten który wydał niepotrzebnie tyle pieniędzy(baseny,fontanna itd.) naraz przejął się bezpieczeństwem mieszkańców Bolesławca... 500+ Pis-u przynajmniej trafiło do kieszeni zwykłych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Azalia niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:46
że trafiło do kieszeni to ci się tylko wydaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielona Petunia niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:52
I tak to są niby bezpartyjni samorządowcy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Hibiskus niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:52
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Teraz się do następnego gówna przytuli. Roman i bezpartyjność. Lawirant piep..ny. Oczy mydlić może smarkaczom, ale nie mnie. Ustawia się zawsze du..ą do wiatru karierowicz . Gdzie on już nie był i kogo nie popierał. Mam przynajmniej satysfakcję, że na niego nie głosowałem i na takich przechrztów nigdy nie zagłosuję. Prywatny folwark z bolca zrobił. Wielka mi persona.



zgadzam się z 100% z tą wypowiedzią, i gdyby "ten pan" był jedynym kandydatem na prezydenta B-ca to nie poszłabym na wybory!!!jest żałosny w tym co mówi i co robi, mały cwaniaczek ,nic więcej!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowa Kufea niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:54
Krytykuje? Prawdę powiedział. I to bardzo delikatnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Azalia niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:54
~Złocistozielona Petunia napisał(a): I tak to są niby bezpartyjni samorządowcy .

Niby są
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Hibiskus niezalogowany
3 marca 2019r. o 13:58
~Bławatkowa Serduszka napisał(a): A ja się cieszę że kolejny raz zaufałam panu pezydentowi I kolejny raz oddałam głos na pana Romana.Pamiętam jak pan Roman mowił jakby chciał zeby wygladał Bolesławiec I zeby ludziom żyło sie tu dobrze .Dotrzymał pan słowa panie prezydencie .


Aco takiego dał Ci ten "twój prezydent", że tak dobrze Ci się żyje , no chyba, że u niego pracujesz?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego