Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman krytykuje Andrzeja Dudę
~~Modry Ognik niezalogowany
3 marca 2019r. o 9:24
Zawsze można startować na prezydenta RP , prowadzić swoją politykę, a znajdą się krytykanci, gwarantuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Trzykrotka niezalogowany
3 marca 2019r. o 9:55
Zachowanie Piotra Romana jest co najmniej dyskusyjne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowy Powojnik niezalogowany
3 marca 2019r. o 9:59
Kontrole z ZUS NFZ poprosze w ratuszu L4 i wycieki po warszawie ? Szarego człowieczka by dojechali ze nie wiem. Panie Prezydencie jak goście nie jada do panskiego ulubionej spódzielni to trzeba sie obrażać ? Nie ma jak robic swój PiaR znow wrzucajac pokazujac w swiecie jakie to nasze miasteczko jest dziwnie zmanierowane i zawistne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Limnantes niezalogowany
3 marca 2019r. o 10:02
Wszystkie znaki wskazują, że jesienią będziemy mieli wicepremiera z Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Mamutowiec niezalogowany
3 marca 2019r. o 10:03
"Nie wiem co mam powiedzieć, np. komendantowi policji, który przychodzi do mnie i mówi, że nie ma pieniędzy na narkotesty. Nie ma pieniędzy komendant straży pożarnej na wóz strażacki. Nie ma pieniędzy na wiele rzeczy" tak to jest niestety kiedy miastem rządzą developerzy a zastanawiał się pan co powiedzieć ludziom którzy znaleźli swoje miejsce na ziemi wzięli kredyty prawie na cale życie a pan pozwolił żeby postawić punktowce jak za komuny i z ich wymarzonego miejsca zrobić komunistyczne blokowisko.No i nie udawaj pan ze troszczysz się pan o lokalnych przedsiębiorców (oczywiście wyjątkiem są deweloperzy)bo sam bylem u pana i poprosiłem o zniżkę podatku na jakiś czas bo buduje zakład i zatrudnię około 15 osób jak by to delikatnie powiedzieć zostałem totalnie olany.Tak ze takie banialuki to nie tutaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Fasolnik niezalogowany
3 marca 2019r. o 10:22
~~Alabastrowa Nasturcja napisał(a): Teraz się do następnego gówna przytuli. Roman i bezpartyjność. Lawirant piep..ny. Oczy mydlić może smarkaczom, ale nie mnie. Ustawia się zawsze du..ą do wiatru karierowicz . Gdzie on już nie był i kogo nie popierał. Mam przynajmniej satysfakcję, że na niego nie głosowałem i na takich przechrztów nigdy nie zagłosuję. Prywatny folwark z bolca zrobił. Wielka mi persona.
Nic dodać, nic ująć! Brawo!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morelowa Firletka niezalogowany
3 marca 2019r. o 10:32
Niezła hipokryzja. Tu w Bc ładnie i uprzejmie zaprasza na spotkanie z Prezydentem RP, a w Warszawie go krytykuje. A w poniedziałek w ratuszu będzie się uśmiechał i ślinił do prezydenta RP. Obleśne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 marca 2019r. o 10:45
nie ma znaczenia co romciu betoniarz powie i gdzie bo prawdy i tak nie powie. zblizaja sie wybory i korzysta z dozwolonych instrumentow sciemniania, wiec te ataki na niego nie maja zadnej wartosci ani podstaw bo on i tak was wszystkich wyroocha, tak jak to robil do tej pory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.